mrazish
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a srasz?
3
SIEMA GNOJKI NAKAZUJE WAM PRZESTAWIC SIE NA WIELKI REAL I CZCIĆ BOGA KRISA WRZUCCIE DO SMIETNIKA MESIEGO KOCHAJCIE BALERA BO SĄ KOSMICZNIE SŁODCY I WYCZEPIŚCI RONALDO BOGIEM BALER NAŁOGIEM JAMES ZABAWĄ A REAL PODSTAWĄ
1
nic mi nie zrobiom a ja moge pisać prawde GLAKTYCZNI SĄ KOSMICZNI
2
do lekcji gimbusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
1
i co frajerzy posrani adminy mnie nie dopadnom bo mam na nich haka
0
dobrze mu tak nie jest najlepszy ani kosmiczny ani galaktycczny
1
i taaaaaaaaaa peta crisa palce lizać
0
pysk
2
real pojedzi betis jakoś 12:1 7x cris 2x baler 3x jamesik i jednom casilas wpuści bo jest zasranym kretem
1
nie posraj sie
0
kris zarypał 2 golazo wczoraj takie ze sie zesrać moszna
0
a ja skończyłem z twoja starom
0
to se wyrabiaj bo lucho wyczepiscie pojechał betis
0
może ja cie też zraportyuje słodziaczku??????????????????/
0
spadaj
0
messi jest słodki kto sie s tm zgadza łapka w góre ;D
0
messi wczoraj pokazał pazur hejterom hahahahahahahah
0
Drogi Odbiorco! Jestem albańskim wirusem komputerowym, ale z uwagi na słabe zaawansowanie informatyczne mojego kraju nie mogę nic ci zrobić. Proszę, skasuj sobie jakiś plik i prześlij mnie dalej.