mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakie?:).
0
O, to dobrze, bo taka droga do finału była by katorgą, dzięki za odpowiedź koledzy;)
0
Dobrze widzę na flashscore, że jak przejdziemy Celtę w 1/8 to trafiamy na Real, a następnie jak ich przejdziemy to najprawdopodobniej Atletico?
Jeśli tak to masakra, te dwa dwumecze beda, a zwłaszcza z Atletico to będą mega pojedynki, późniejszy ewentualny finał, to może być jak rozbieganie po meczu.
11
Ramosa duma rozpiera :)
0
No to niech pracują, niech idą na stację, tam dostaną zmianę nocną.
Z resztą, bez sensu dyskusja, bo i tak zaraz będą omijać ten przepis. Centra handlowe będą mogły być otwarte jak np Wroclavia, bo jest na dole dworzec PKS.
Biedronka i Lidl też będą mogły być otwarte bo mają własną piekarnie
0
Dla Ciebie to jest tylko praca fizyczna i każdy się tam nadaje, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.
To jest też odpowiedzialna praca, zwłaszcza, że ma się doczynienia z pieniędzmi, nie małymi. Dodatkowo muszą pilnować czy ludzie nie kradną, bo jak jest za dużo strat to im się obrywa za to.
Co chwilę muszą się uśmiechać do klientow, którzy nie mają dla takich pracowników za grosz szacunku.
Przyjdzie jakiś Janusz, powyzywa kasjerkę bo np cena się nie zgadza, a ona musi go przepraszać, kłaniać mu się i klepać regułki.
0
Wyjątkowi?
Zobacz ile pracują tygodniowo policjanci a ile taka kasjerka z biedronki.
Porównaj sobie ich dodatki.
I porównaj sobie ich pracę, na kasie ona ma urwanie głowy, podczas gdy policjanci sobie jeżdżą w samochodzie.
0
Można się nie zgadzać z finałowa 3 ale pisanie, że plebiscyt jest nieporozumieniem jest na wyrost.
W tym plebiscycie doceniani są sportowcy w różnych dziedzinach, którzy nie są za bardzo medialni. Połowę osób z tej 10 typowy Janusz nie zna, dlatego uważam, że w porównaniu do złotej piłki, ten plebiscyt jest w miarę ok.
0
Dlaczego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ściągasz aplikacje na telefon, zakładasz konto, doladowujesz i obstawiasz z aplikacji
Jak coś to pisz priv
0
" Nie było innych wielkich imprez". Były mistrzostwa świata, które wygrała bezdyskusyjnie. Jest niepokonana od 2014 roku. Stary, ona zdeklasowała ten sport.
Domysł się, że jesteś wielkim fanem tenisa, Kubot rok miał fantastyczny, ale debel jest dużo mniej prestiżowy niż indywidualne osiągnięcia.
0
Tutaj już można dyskutować. Pisałem wcześniej, że mam nadzieję iż Lewy nie wygra, jednak był wiodącą postacią naszej reprezentacji, mamy awans na MŚ, król strzelców, w Bayernie też dużo nastrzelal.
Ciężko porównywać bo Kubot i Lewy to sporty "drużynowe", a Anita indywidualnie.
0
Nie zgodzę się, gdyby tak było, to w 10 byłby np Glik.
Uwazam, że ten plebiscyt jest w miarę obiektywny. Są sportowcy z takich dziedzin jak żużel, skok o tyczce, przez lata była Włoszczowska w kolarstwie górskim, gdzie medialnie do piłki nożnej to nie ma podjazdu.
2
Włodarczyk? Mistrzyni Świata, rekordzistka świata, nie jej wina, że nie było w tym roku innych wielkich imprez, ale od lat na topie i bezkonkurencyjna
1
Konkurencja była duża. Zobaczymy kto wygra, mam nadzieję że albo Anita albo Kamil
0
Mam nadzieję że nie Lewy. Anita albo Kamil
0
Musi tylko zamontować narty do roweru, bo przez ocean to inaczej nie da rady:)
2
A tymczasem w 5 minut z 1-0 do 1-2 Las Palmas - Eibar
0
Normalnie? Mogą napisać że osiągnęli pełne porozumienie, kwota transferu XYZ i że testy medyczne przejdzie w poniedziałek.
1
Podoba mi się to co robi zarząd. Czekają z oficjalną informacja do momentu, aż sam piłkarz się pojawi i będą mogli zrobić zdjęcie na tle herbu.
Wrzucić sama informacje już by dawno mogli, ale chcą to zrobić z klasą, jak należy:)
12
Kolega na rowerze, mam nadzieję że masz zimówki, żebyś go nam naprawdę kontuzjowanego nie przywiózł.
I na radary uważaj, bo trzeba będzie jeszcze dopłacać do transferu:)
0
No Valencia zaliczyła mega zjazd, już z nami powinni przegrać, ale im się upiekło.
Natomiast jeśli chodzi o Atletico, to już nie grają w kratkę. Ustabilizowali formę, fakt przegrali ostatnio z Espanyol ale to jedyna porażka na ostatnie 20 meczy. Do tego do Atletico dołączył Costą i Vitolo. Myślę, że to oni są jedyną drużyną, która nam może zagrozić
0
Jesteś brana pod uwagę, nie spier*** tego :)
0
No właśnie ja nie wiem, czym się kierowali ludzie w zarządzie, wywalając taką kasę na niego. Okej, co tam potrafi, ale te 40 baniek to duża przesada. Niestety to kolejny transfer, który pokazuje nieporadność ludzi odpowiedzialnych za transfery. Jak sobie przypomnę np za ile kupiliśmy, a za ile oddaliśmy Davida Ville, to aż nie mogę w to uwierzyć.
2
Dlatego czas na następny krok. Wydaje mi się, że to kwestia czasu. Latem, Liverpool stanowczo odmawiał negocjacji, mówiąc, że Coutinho nie jest na sprzedaż. Podczas tego okienka transferowego, ani razu nie wypowiedzieli się w podobnym tonie.
3
Co źródło, to inny kierunek :) Najważniejsze, żeby poszedł, No chyba, że wróci do formy, która prezentował (trochę tych bramek nastrzelał) to może zostać. Chociaż ze względu na jego zarobki, chyba lepiej się z nim pożegnać.
1
Mam nadzieję, że na początku przyszłego tygodnia, będziemy mogli powiedzieć:
"Witaj w domu, Cou"
:)
0
Ja studiowałem, ale miałem taką prowadzącą, której musiałem tłumaczyć skąd się wziął wynik w zadaniu, bo w książce był jakiś błąd. Mimo to, nie sądzę, abym był orlem w tej dziedzinie, ale mogę spróbować:)
7
Ewidentnie widać, że coś jest nie tak z grawitacją ;)