0

to się chłopaki bawią w ataku:)

0

o ja pier...oe!!!

0

gracze interu oddychają pachami już.U nas ich zajeżdzimy jak starą szkapę!!!

0

obawiam się że tak będzie wyglądał cały mecz w barcelonie!Inter wstawi autobus!!!

0

czy alves zawsze musi dostac kartke za jakas glupote?

0

gol gol gol gol gol

0

VALDES NAJPEWNIEJSZY PUNKT DRUŻYNY DZIŚ!!!Aż dziw że nic mu się ie stało.

0

Reklama jak najbardziej wporzo.Nie uważam że te triki to jakieś z kosmosu bo wiele takich w ajaksie czy we Włoszech robił w meczach ligowych.Jak odbuduje pewność siebie to będzie git.

0

adio

Mnie nie ale przezywasz zawodnika drużyny której jesteś(prawdopodobnie) kibicem.I jeśli jest w drużynie to jest nasz na dobre i złe!!!Już ochłonąłem na szczeście i cieszą 3 pkt.i messi trochę z tyłu po zmianach kicha ale jest ok.POZDRAWIAM

0

adio

Sam jesteś fajansiarz!Drużyna go wspiera i o to chodzi!!!!

0

STRZELIL!!!

0

havret

Ibra nie jest słaby po prostu sie zaciął i tyle!!!Dlatego przy takim wyniku drużyna musi grać na niego bo on jest częścią zespołu i muszą wspieraćź sie nawzajem coby sie odblokował!!!

0

Co powiemy o akcjie ibry???Jak nie idzie to już na całość!!!Messi też był zablokowany jakiś czas temu.Każdy tak czasem ma i tyle

0

Noż do ch..ja !!!!

0

No co ich wkręcił w ziemię to masakra!!!

0

0

Co to kurna za syfja tam wole dzień bez żadnej wiadomości niż taki chłam jak się ostatnio widuje.Ponadto wole jeden sensowny komentarz nawet kibica REALu niż 50 "naszych" kibiców skaczących sobie do oczu jak wściekłe psy!REDAKCJO TRZYMAJCIE POZIOM!

0

Co to kurna za syf!!!!ja tam wole dzień bez żadnej wiadomości niż taki chłam jak się ostatnio widuje.Ponadto wole jeden sensowny komentarz nawet kibica REALu niż 50 "naszych" kibiców skaczących sobie do oczu jak wściekłe psy!REDAKCJO TRZYMAJCIE POZIOM!

0

alves ...No cóż.To nie tak miało chyba być ale jest pięknie:D

0

PEDROOOOO!!!Mówiłem że coś szarpnie!!!

0

Jest pedro powinien coś jeszcze szarpnąć

0

ale brama messiego!!!!

0

Tak miało być!!!Może finał z realem albo chelsea...Będzie piękna wiosna!!!

0

No cóż...Real nadspodziewanie dobrze radzi sobie w środku pola!!!Przydalby sie zlatan w drugiej połowie !!!

0

0

Na bet click tez jest.Dziala calkiem dobrze!Mam 0 zl na koncie i dziala:D

0

Nie ma się co dziwić chłopakom ze chcą zarabiać ile się da!Wątpię jednak żeby ktokolwiek z nich przeciągał sprawę tak jak Samuel E. w lecie i każdy z obecnego składu podpisze i na pewno nie zechce sam odejść:)

0

I o to chodzi!!!200 mln euro zniechęci perezopodobnych i innych szejkowatych wykupywać prawdziwe skarby!!!

0

V.V.idealnie pasuje do reszty zespołu!Cechuje go pasja,polot,a czasem jakieś szalone zagranie też się zdarzy.PS.czytam forum od roku ale dziś się dopiero zarejestrowałem:D witam all

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?