O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3594
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 7

Komentarze

3

2

Naprawdę nie rozumiecie tego że Barca jest obecnie zespołem jak każdy inny - Liverpool Man City, celta Vigo, Alaves - spokojnie mogą z nia wygrać. O mecach z realem, Athletico czy Bayrnem nawet nie mówię . Wyciągając Messiego z Barcy to juz w ogóle dramat jest.

0

Rozczarowanie ???
A czego sie spodziewaliście ??? Umtiti, Sergi Roberto, Rafihna, rakitic, Suarez, Digne, Andre Gomez, Arda Turan, denis Suarez - czyli fajnie piłkarze ale bez artyzmu - jesli tak ma wyglądać Barcelona to takie też będą wyniki.

Przecież Suarzez jest drewniany - "9"tką jest dobra ale Barcy potrzeba ruchliwego piłkarza z bajeczną technika a nie egzekutora. Sam Messi i Neymar sie z niego smieją że piłki w kazdej akcji powinien dotknąc tylko raz - po jeśli dotkienidwa to spapra akcję. Potrzebujemy Hazarda, Pedro z najlepszych lat, w środku pola potrzebujemy Thiago, Modrica, na prawej obronie następce Alvesa z najlepszych dni.

Iniesta mimo wielkiego artyzmu bedzie grał z racji wieku juz tylko mniej i niestety coraz gorzej. Busquest jeśli jest naciskany i "pressowany" popełnia karygodne błędy - to wynik słabego przygotwania fizycznego ( Guardiola o tym wie więc w tym meczy pressowany był najbardziej ze wszystkich piłkarzy Barcy).

Arda Turan powinien zostac natychmiast sprzedany - ten gość w ogóle nie biega, jest po prostu słabiutki.

dlatego przegrane z alaves, wymeczone ostatnio zwycięstwo u siebie z outsiderem, przegrane z City, Celtą, wymęczone zwyciestwo z Valencią.

Kto zgadnie wynik z sevillą ? Bo ja juz znam :(

0

Barca bez Messiego jest dzisiaj na poziomie średniaków w La Liga i Europie. Po prostu bez Messiego nie ma Barcy. Jak M10 sraci formę lub złapie kontuzje to będzie środek tabeli :(

1

MESSI - bez niego Barca nie istnieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdyby Messi grał we wtorek w MANCity to Barca by na pewno ten mecz przegrała
Zobaczycie co warta jest barcelona w meczu z Valencią - chyba że znowu MESSI załatwi mecz.

Zobacz wszystkie

3

2

Naprawdę nie rozumiecie tego że Barca jest obecnie zespołem jak każdy inny - Liverpool Man City, celta Vigo, Alaves - spokojnie mogą z nia wygrać. O mecach z realem, Athletico czy Bayrnem nawet nie mówię . Wyciągając Messiego z Barcy to juz w ogóle dramat jest.

1

To jest FC Barcelona ? - Mathieu, drewniany Suarez i Rakitic, kiepski Rafihna, Dinge, Paco Alcacer, Arda Turan, Aleix Vidal, Andre Gomez - to są zawodnicy Barcelony, która potrzebuje artystów a nie wyrobników !!!!!!!!!!!
Poza tym Iniesta jest u schyłku kariery, Messi wyeksploatowany, Busi jak się nie wzmocni fizycznie będzie grał coraz słabiej. Neymar tez róznie.

W La Masii za dużo młodzi piłkarze marzą o Ferarri, uzywają żelu i zbyt czesto stoją przed lustrem zamiast biegać z piłką przy nodze po boisku. Nie ma talentów z La Massi.
Za Guardioli Barcelona tez przegrywała mecze ale zawsze grała piekny futbol i jechała z przeciwnikami.
Dzisiaj z Barcelony zrobiony przeciętny zespół z którym każda drużyna w La Lidze jest w stanie wygrać.

1

MESSI - bez niego Barca nie istnieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdyby Messi grał we wtorek w MANCity to Barca by na pewno ten mecz przegrała
Zobaczycie co warta jest barcelona w meczu z Valencią - chyba że znowu MESSI załatwi mecz.

0

Nikt i nigdy nie będzie Messim. Takiego piłkarza świat nie widział i długo nie zobaczy. Mnie najbardziej śmieszą porównania z Cristiano Ronaldo, którego bardzo cenię i uważam za wspaniałego piłkarza. CR7 jest super strzelcem. Ale Messiemu do pięt nie dorasta. A juz porównywanie Messiego z Maradoną czy Pelem to smiech. tamci dwaj przy Messim reprezentowali poziomi 5 klas niżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?