Mamy nauczkę, że MSN to też tylko LUDZIE, i jak to ludzie potrzebują odpoczynku. Grali za dużo, są zmęczeni. Neymar powinien dostać pozwolenie wyjazdu tylko na jeden turniej i jeśli federacja będzie robiła problemy, to klub powinien w tej sprawie postawić mocny sprzeciw.
Liczyłam, że prysznic w meczu z Realem pomoże przypomnieć zawodnikom, że nie da się wygrać meczu na stojąco. Wygrana u siebie z Atletico po graniu całkowicie na stojąco w pierwszej połowie, wkurzała, ale 2 połowa dawała nadzieję, że pobudka nastąpiła i poprawa się utrzyma. Niestety mecz z Sociedad trochę tę nadzieję zmniejszył (chociaż, próbowałam sobie to tłumaczyć, iż pewnie myślami przy LM, a dodatkowo bardzo dobry występ zaliczył bramkarz). Szkoda, że z dzisiejszego meczu można znowu wyciągnąć opinię, że przez bardzo długi czas u graczy nie było widać, że chcą oni awansować do kolejnej rundy. Nie widziałam gryzienia trawy, chęci, żeby przycisnąć rywala i zagrać w taki sposób żeby nie zostawić wątpliwości, kto na ten awans zasługuje. Jest mi przykro, że odpadamy. Potwierdziły się obawy, że Atletico to był dla nas najgorszy rywal. Mam wielką nadzieję, że w takim wypadku, kiedy LM już jest poza naszym zasięgiem, to pozostałe 2 puchary wygramy, a już na pewno wierzę, że przewaga jaką posiadamy w lidze nie zostanie zmarnowana.
Wiara w zespół jednak nadal pozostaje ;)
To tak jak z Ibrą, który podobno miał problem z Messim i to przez niego wyleciał z klubu. A Zlatan od 6 lat na pierwszym miejscu w głosowaniu na ZP umieszcza Leo.
Komentarze
2
Mamy nauczkę, że MSN to też tylko LUDZIE, i jak to ludzie potrzebują odpoczynku. Grali za dużo, są zmęczeni. Neymar powinien dostać pozwolenie wyjazdu tylko na jeden turniej i jeśli federacja będzie robiła problemy, to klub powinien w tej sprawie postawić mocny sprzeciw.
0
Liczyłam, że prysznic w meczu z Realem pomoże przypomnieć zawodnikom, że nie da się wygrać meczu na stojąco. Wygrana u siebie z Atletico po graniu całkowicie na stojąco w pierwszej połowie, wkurzała, ale 2 połowa dawała nadzieję, że pobudka nastąpiła i poprawa się utrzyma. Niestety mecz z Sociedad trochę tę nadzieję zmniejszył (chociaż, próbowałam sobie to tłumaczyć, iż pewnie myślami przy LM, a dodatkowo bardzo dobry występ zaliczył bramkarz). Szkoda, że z dzisiejszego meczu można znowu wyciągnąć opinię, że przez bardzo długi czas u graczy nie było widać, że chcą oni awansować do kolejnej rundy. Nie widziałam gryzienia trawy, chęci, żeby przycisnąć rywala i zagrać w taki sposób żeby nie zostawić wątpliwości, kto na ten awans zasługuje. Jest mi przykro, że odpadamy. Potwierdziły się obawy, że Atletico to był dla nas najgorszy rywal. Mam wielką nadzieję, że w takim wypadku, kiedy LM już jest poza naszym zasięgiem, to pozostałe 2 puchary wygramy, a już na pewno wierzę, że przewaga jaką posiadamy w lidze nie zostanie zmarnowana.
Wiara w zespół jednak nadal pozostaje ;)
1
Statystyka od komentatorów, po 2 karne w La Liga zmarnowali: Neymar, Suarez, Messi i Ronaldo. Dobra ekipa ;)
0
W 20 minut można spokojnie poprawić naszą sytuację, strzelając bramki kontaktowe. 6 pucharów nadal możliwe.
0
Moim zdaniem obaj, dlatego się dobrali idealnie.
52
http://www.ccma.cat/tv3/alacarta/programa/el-vestidor-del-barca-celebra-el-segon-gol-del-valencia/video/5520734/
Filmik z konferencji Lucho
45
To tak jak z Ibrą, który podobno miał problem z Messim i to przez niego wyleciał z klubu. A Zlatan od 6 lat na pierwszym miejscu w głosowaniu na ZP umieszcza Leo.
31
A tu coś odnośnie wczorajszego komentarza w meczu:
http://weszlo.com/2015/05/23/wolski-i-orlowski-przedawkowali-fryzjera/
24
Milan strzelił swojego pierwszego gola na Camp Nou:
https://www.facebook.com/shakira/videos/vb.5027904559/10153461711684560/?type=2&theater
13
Kiedy już myślisz, że jesteś w stanie ogarnąć głupotę Zubiego, on udowadnia Ci, że ona nie ma granic.