To tak jak teraz z tą Inflacja, eliminacja klasy średniej. A tu eliminacja klubów z niższej półki by czasem nie były konkurencja dla tych z wyższej. Ja się dziwię gdzie Ajax lokuje te pieniądze które zarabia na tych wszystkich transferach, przecież to są setki mln jak nie mld euro!?
To tak jak teraz z tą Inflacja, eliminacja klasy średniej. A tu eliminacja klubów z niższej półki by czasem nie były konkurencja dla tych z wyższej. Ja się dziwię gdzie Ajax lokuje te pieniądze które zarabia na tych wszystkich transferach, przecież to są setki mln jak nie mld euro!?
Komentarze
1
To tak jak teraz z tą Inflacja, eliminacja klasy średniej. A tu eliminacja klubów z niższej półki by czasem nie były konkurencja dla tych z wyższej. Ja się dziwię gdzie Ajax lokuje te pieniądze które zarabia na tych wszystkich transferach, przecież to są setki mln jak nie mld euro!?
0
Nie wiecie czy idzie gdzieś kupić z te koszulki polo co miał Denis na sobie podczas konferencji prasowej
0
wyslaliby ze sie wyraze Żordiego na lekcje jogi by sie troche porozciagal bo zbyt czesto chlopak nam lapie jakies urazy ;0
0
BARCELONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHAMPIONES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
To tak jak teraz z tą Inflacja, eliminacja klasy średniej. A tu eliminacja klubów z niższej półki by czasem nie były konkurencja dla tych z wyższej. Ja się dziwię gdzie Ajax lokuje te pieniądze które zarabia na tych wszystkich transferach, przecież to są setki mln jak nie mld euro!?
0
Nie wiecie czy idzie gdzieś kupić z te koszulki polo co miał Denis na sobie podczas konferencji prasowej
0
wyslaliby ze sie wyraze Żordiego na lekcje jogi by sie troche porozciagal bo zbyt czesto chlopak nam lapie jakies urazy ;0
0
BARCELONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHAMPIONES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!