O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

pewnie ze mecz realu jest ciekawszy, bo Barcelona wygrywa zawsze gladko po 3,4 do 0 a real sie zawsze musi meczyc nawet z takim racingiem czy realem sarragossa i wygrywa fuksiarsko 3 do 2 haha

0

Wiela jest bardzo dobry i chciałbym go w barcie, jeśli chodzi o torresa toi kurcze super by było jagby przyszedł ale wtedy bojan by dostawał coraz mniej szans niż coraz więcej, cesc jest wychowankiem la masia ma barcelońskie serce i mentalność jest 100% katalończykiem więc musi wrócić do nas tylko nieiwme czy akurat już teraz jest tak bardzo potrzebny. Według mnie zlatan choć jest bardzo dobrym piłakrzem nie pasuje do barcelony i powinnien odejść bez względu czy torres przyjdzie czy nie, mamy ville i bojana który udowodnił że jest światowej klasy piłkarzem i może dumnie i efektywnie reprezentować barcelonę. Reasumują wiel musi przyjść fabregas z miłą chęcią, torres niekoniecznie bo mamy silną i szeroką kadrę jest pedro jeffren i wielu innych młodych którzy mogą grać za najlepszych by Ci odpoczeli ze słabszymi rywalami la liga bo nasprowadzamy innych a nasza młodzież albo odejdzie albo prześpi na ławcxe szanse na rozwój.

0

pomarzyć mogą.

0

stasiek13 a dlaczego puyol nie jest wystawiony w pozycji piwota

0

co wy tak bronicie Toure okej jest dobrym zawodnikiem ale nie ma sznas na to żeby więcej grał i chce odejść więc niech odchodzi bo patrzcie barcelona gra ofensywnie i w 90% meczy wystarczy gdy w skłądzie wychodzi jeden typowy defensywny pomocnik a napewno w defensywie w rozbijaniu akcji przeciwnika od Yaya są lepsi Keita i sergio okej Yaya jest sto razy lepszy w przodzie bardziej przebojowy ale poprostu gdy na boisku jest xavi i iniesta to nie jest potrzebne dlatego w lepszej sytuacji jest sergio i keita tak samo w lidze mistrzów gdy sie ustala taktyke pod rywala Keita i Sergio są lepiej ukształtowani taktycznie lepiej spełniają polecenia trenera i dlatego toure przegrywa z nimi rywalizacje nie grają tak widowiskowo ale robią to czego od nich trener wymaga. Chciałbym że by Yaya został ale napewno nie będzie więcej grał więc jak chce odchodizć to neich odchodzi i tyle,

Zobacz wszystkie

0

co wy tak bronicie Toure okej jest dobrym zawodnikiem ale nie ma sznas na to żeby więcej grał i chce odejść więc niech odchodzi bo patrzcie barcelona gra ofensywnie i w 90% meczy wystarczy gdy w skłądzie wychodzi jeden typowy defensywny pomocnik a napewno w defensywie w rozbijaniu akcji przeciwnika od Yaya są lepsi Keita i sergio okej Yaya jest sto razy lepszy w przodzie bardziej przebojowy ale poprostu gdy na boisku jest xavi i iniesta to nie jest potrzebne dlatego w lepszej sytuacji jest sergio i keita tak samo w lidze mistrzów gdy sie ustala taktyke pod rywala Keita i Sergio są lepiej ukształtowani taktycznie lepiej spełniają polecenia trenera i dlatego toure przegrywa z nimi rywalizacje nie grają tak widowiskowo ale robią to czego od nich trener wymaga. Chciałbym że by Yaya został ale napewno nie będzie więcej grał więc jak chce odchodizć to neich odchodzi i tyle,

0

Kurde a ja właśnie nie czy potrzebny jest u nas fabregas no bo jak przyjdzie to któryś z trójki xavi iniesta fabregas będzie musiał usiąść na ławie a nie wyobrażam sobie żeby xavi albo iniesta siedzieli na ławie potrzebujemy zmiennika xaviego a fabregas też sie nie zgodzi siedzieć na łąiwe ja bym w tej roli widział artete z evertonu

0

Wiela jest bardzo dobry i chciałbym go w barcie, jeśli chodzi o torresa toi kurcze super by było jagby przyszedł ale wtedy bojan by dostawał coraz mniej szans niż coraz więcej, cesc jest wychowankiem la masia ma barcelońskie serce i mentalność jest 100% katalończykiem więc musi wrócić do nas tylko nieiwme czy akurat już teraz jest tak bardzo potrzebny. Według mnie zlatan choć jest bardzo dobrym piłakrzem nie pasuje do barcelony i powinnien odejść bez względu czy torres przyjdzie czy nie, mamy ville i bojana który udowodnił że jest światowej klasy piłkarzem i może dumnie i efektywnie reprezentować barcelonę. Reasumują wiel musi przyjść fabregas z miłą chęcią, torres niekoniecznie bo mamy silną i szeroką kadrę jest pedro jeffren i wielu innych młodych którzy mogą grać za najlepszych by Ci odpoczeli ze słabszymi rywalami la liga bo nasprowadzamy innych a nasza młodzież albo odejdzie albo prześpi na ławcxe szanse na rozwój.

0

a bedzie mozna było gdzies w necie oglądnac ten mecz??

0

shermano capie to jest mój filmik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?