mundos
Dołączył/a: wrzesień 2012
Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
EJ znacie moze jakies dobre darmowe strony gdzie obejrze mecz?
Z gory dziekuje.
0
Fiuuuu Juz myslalem ze Leo odchodzi.
VISCA EL BARCA
0
Aby teraz Barca wygrala a Messi dosrubowal wynik!!! :D
0
Messi bog pilki noznej mam nadzije ze dalej bedzie mial taka forme.
GRATULACJE SZACUN ITD
0
W koncu bez przeklenstw fan Realu! Oby tak dalej. :D
0
VISCA EL BARCA !!!
Jedno jest pewne wszystkie rekordy przez Messiego zostana pobite w Barcelonie a nie w innym klubie. Taka mam nadzieje xD
0
On nie majac 26 lat pobije wszytkie rekordy z palcem w ... (wiecie o co mi chodzi :D)
0
Niedlugo trzeba bedzie wymyslic nowe konkurencje bo Leo nie bedzie mial nic do roboty;p A tak powaznie to chce zeby gral nadal tak jak gra nie dla slawy tylko dla druzyny.
0
Ja takze zycze mu tak dobrego sezonu jak ten. Oby byl bez kontuzji i zeby jego cala druzyna wspierala w dalszych podbojach rekordow. :)
0
A czy wogule sa jakies watpliwosci? Dla mnie Messi byl i pewnie bedzie mistrzem. Nie mowie, ze jest najlepszy chodzi mi o to, ze jest jednym z najlepszych pilkarzy na swiecie.
DLA MNIE i tak on bedzie mial miejsce w historii footbolu.
0
jaume
Moze i masz racje, ale wkurzaja mnie dzieci co wchodza na strone innego klubu i pisza jacy to idealni sa inni zawodnicy.
W sumie troche przesadzilem przepraszam :[
0
Niestety na swiecie sa jeszcze zazdrosni pilkarze;(
Jak by mnie gadal a bardziej skupil sie na grze byloby najlepiej.
0
szwajnos CF
Mam nadzieje, ze wiecej razy nie bedziesz wchodzic na stronke FCB.
Kibicuj swojemu klubowi, a nie komentuj to co inni mysla.
Kazdy ma wlasny gust i wolna wole, wiec moga decydowac kto jaki klub lubi i szanuje.
CIEKAWE JAK TY BYS SIE CZUL gdybys to ty na swojej stronie swojego ulubionego klubu przeczytal takie komentarze?!
VISCA EL BARCA!
0
Prawda jest taka, ze cala druzyna zasluzyla na ten triumf. Messi na pewno nie gral dla rekordu tylko dla druzyny. GRATULUJE MU !!!