0

EJ znacie moze jakies dobre darmowe strony gdzie obejrze mecz?
Z gory dziekuje.

0

Fiuuuu Juz myslalem ze Leo odchodzi.
VISCA EL BARCA

0

Aby teraz Barca wygrala a Messi dosrubowal wynik!!! :D

0

Messi bog pilki noznej mam nadzije ze dalej bedzie mial taka forme.
GRATULACJE SZACUN ITD

0

W koncu bez przeklenstw fan Realu! Oby tak dalej. :D

0

VISCA EL BARCA !!!

Jedno jest pewne wszystkie rekordy przez Messiego zostana pobite w Barcelonie a nie w innym klubie. Taka mam nadzieje xD

0

On nie majac 26 lat pobije wszytkie rekordy z palcem w ... (wiecie o co mi chodzi :D)

0

Niedlugo trzeba bedzie wymyslic nowe konkurencje bo Leo nie bedzie mial nic do roboty;p A tak powaznie to chce zeby gral nadal tak jak gra nie dla slawy tylko dla druzyny.

0

Ja takze zycze mu tak dobrego sezonu jak ten. Oby byl bez kontuzji i zeby jego cala druzyna wspierala w dalszych podbojach rekordow. :)

0

A czy wogule sa jakies watpliwosci? Dla mnie Messi byl i pewnie bedzie mistrzem. Nie mowie, ze jest najlepszy chodzi mi o to, ze jest jednym z najlepszych pilkarzy na swiecie.
DLA MNIE i tak on bedzie mial miejsce w historii footbolu.

0

jaume
Moze i masz racje, ale wkurzaja mnie dzieci co wchodza na strone innego klubu i pisza jacy to idealni sa inni zawodnicy.
W sumie troche przesadzilem przepraszam :[

0

Niestety na swiecie sa jeszcze zazdrosni pilkarze;(
Jak by mnie gadal a bardziej skupil sie na grze byloby najlepiej.

0

szwajnos CF
Mam nadzieje, ze wiecej razy nie bedziesz wchodzic na stronke FCB.
Kibicuj swojemu klubowi, a nie komentuj to co inni mysla.
Kazdy ma wlasny gust i wolna wole, wiec moga decydowac kto jaki klub lubi i szanuje.
CIEKAWE JAK TY BYS SIE CZUL gdybys to ty na swojej stronie swojego ulubionego klubu przeczytal takie komentarze?!
VISCA EL BARCA!

0

Prawda jest taka, ze cala druzyna zasluzyla na ten triumf. Messi na pewno nie gral dla rekordu tylko dla druzyny. GRATULUJE MU !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?