murdock
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po tym meczu jestem dumny z Barcy jak Xavi, zasypiajac gral mi w glowie hymn Barcy. Mozna przegrac ale liczy sie styl. Barca przez wieksza czesc meczu grala w oslabieniu a i tak strzelili bramke, szkoda ze w ostatniej akcji meczu zamiast Montoyi nie byla tam Pedro, bo bylby gol jak nic, VeB!
0
a ja powiem tylko tyle, ze kolejny sezon bedzie rowniez bardzo ciezki. Kazdy sezon po mistrzostwach swiata czy europy niesie niespodzianki. Szkoda ze nie uda sie wygrac nic w tym sezonie, bo Puchar Krola to jednak nic wielkiego. I tak mozna by zamknac 4 letni cykl w piekny sposob. Mimo wszystko dalej bedzie mozna sie napawac piekna gra naszego teamu. ostatnie mecze to pokazalu. ze stylem nie ma zadnego problemu
pozdrawiam
VeB!
0
dziekuje Barco za wszystko, gratulacje dla nowego mistrza.
0
do victor1
raczej Real mimo wszystko, w tej Lidze Misztrzow tylko Milan wg mnie mogl zagrozic Realowi, reszta sie nie liczy...
0
do victor1
ale gwarantuje Ci ze jak Barcelona wygra w finale z Realem, co jest duzo prawdopodobne to pierwsze o czym wspomnie Special Five bedzie dzisiejszy mecz. Zapamietaj sobie ten komentarz.
0
do kacperowski20
a no wytykaja, a wszystko to wina special five ktory to wszystko rozkrecil, i pewnie do momentu kiedy ten nie odejdzie na emeryture to zespol ktory go pokona zrobi to przy pomocy sedziow, kosmitow, uefy, czy innej pomocy. Futbol to biznes i niestety taki gosc jak on jest potrzebny mediom zeby mogly zarabiac
0
no to podgrzal gosc atmofere, troche szkoda ze sedzia podyktowal tego drugiego karnego, Barca i tak by wygrala, a niektore media i pan specjalny z madrytu nie mialy by teraz pozywki
0
a ja moge sie pochwalic tym że widziałem na zywo debiut Cuenci w pierszym zespole podczas meczu Ligi Mistrzow z VIktorią Pilzno :)
0
Madrid cabrón salud el campeón
0
ja bym na miejscu trenerów z PD powiedział ze Real sie na podlozyl ^^
VISCA EL BARCA !!
0
wg mnie nigdzie nie powiedzial ze : "Chciałby strzelić gola Casillasowi " powiedział natomiast że "Jemu i wszystkim innym bramkarzom" a to jest różnica. News niczym z pierwszej strony Marci który powoduje niepotrzebne animozje.
0
pamietam jak rok temu przed Gran Derbi mowil ze czuje ze wygraja
0
jeden z niewielu po stronie Madrytu który ma szacunek do innych,
0
Uwaga do adminów: można by na głównej stronie dodać nowe trofeum za ten rok, Superpuchar
0
brawa dla Barcy za Mistrzostwo, ja się obawiam ze Pep, który jest tak wychwalany popełni błąd i pozbędzie się Yaya Toure, a byłoby to bardzo duża stratą
0
Hadim wez sie ogarnij, wszystkie mecze beda rozgrywane o tej samej godzinie
0
a ja uwierzylem w przepowiednie Cristiano R. i postawilem w sts 1X w tym meczu. Cholera myslalem ze chlop wie co mowi :D
0
dobrze ze nie gra Zlatan bo by moze 1-0 bylo, szkoda ze znowu Yaya na lawie,
0
brawo BARCA, dobry mecz w wykonaniu naszych, po takim meczy mozna byc dumnych ze jest sie kibicem tej druzyny. Gdybym kibicowal Interowi to bym sie wstydzil, druzyna ktora nie potrafi nawet pilka pograc, juz nie mowie o wyjsciu poza wlasne pole karne. Taki jest futbol, ale jak ktos napisal "za rok wrocimy silniejsi" , byle bez Ibry ;)
0
jak dla mnie to świetny w tym meczu Yaya :-)
0
news zupełnie niepotrzebny, a nawiasem mówiąc to za tydzień znów zobaczymy płaczącego Żelusia :)
0
mam nadzieje ze taki transfer nigdy nie dojdzie do skutku
0
Jestesmy najlepsi w Europie :D !!!!!!!
0
Nie wiem jak Was. ale mnie ten news nie ucieszyl. Wg mnie to nie jest zawodnik ktorego potrzebujemy.
0
wg mnie zagra na 100%, wspomnicie moje słowa :)
0
gratulacje dla Barcy !! :) nalezalo im sie. Na gre Chelsea to w ogole nie da sie patrzec.
Visca el Barca !!
0
czyli taktyka bardzo prosta. strzelic gola nie wazne jak a potem bronic sie wszystkimi sposobami czyli kopac, faulowac...
0
czyli taktyka bardzo prosta. strzelic gola nie wazne jak a potem bronic sie wszystkimi sposobami czyli kopac, faulowac...
0
miejmy nadzieje że ten sędzia nie pozwoli na bezkarne kopanie naszych zawodników, co w ostatnim czasie bardzo razi...
0
Gratulacje dla piłkarzy :)
To jest piękna noc dla każdego kibica Barcy ! :D