murek1013
Dołączył/a: sierpień 2011
Żagań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do boju!
0
te pieniądze nie są warte tego zawodnika... wariują z cenami ;]
40mln jest warty Fabregas, ktory odgrywa 2 razy wazniejsza role w zespole ;p
:)
0
oarnijcie co murinho dostał licha od Vilanovy :D
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Skandalu-po-Gran-Derbi-ciag-dalszy,wid,13700608,wiadomosc.html
0
ja popieram Bartka79;))
Tacy ludzie jak Xavi czy Pep tworzą lub ją kontynuują historię Katalońskiego Futbolu:)
0
Te beztalencia nie umieja przegrywac...;/
0
Ze zdaniem, ze Barca jest najelpsza na swiecie trzeba sie zgodzic w 100%, ale Real?
Kiedy ostatnio zdobył on cos powazniejszego typu Lige lub Lige Mistrzow?;] bez jaj ;)
0
ten murinjo :D to debil ;/ cały czas tylko prowokuje i prowokuje.
władze hiszpanskiej pilki powinny go ukarac jakas kwota pieniezna... rozumiem gdyby jeszcze odnosil jakies sukcesy ze swoja zbieranina;]
nic nie zmienil, jak nie wygrywa tak nie wygrywa real z Barca;)
0
wróci szybko do zdrowia i niekrótkim czasie zostanie jedną z największych gwiazd ligi, jeżeli już taką nie jest:D
0
Nie pierwszy raz wychodzi na to, że ten debilny kretyn Zwany trenerem Realu nie umie przegrywać...Szkoda, że Villanova mu nie przyłożył :)
0
Barca nie zagrała tak dobrze na Madrycie bo nie jest zgrana. Kilku piłkarzy miało Copa America i mieli dłuższe wakacje. Nie są jeszcze zgrani. Zobaczcie w jakich składach grali sparingi:)))
I tak są fantastyczni!:)