O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 29
  • Polecenia 0

Komentarze

0

poczekamy jeszcze tydzień

0

mieliśmy dużo szczęscia:D przedewszystkim dopisało nam szczęście gdy sędzia nie zauważył ręki Pique:) brawo iniesta

0

wyśmienity mecz, ale przy 1:0 dla Realu zadrżało mi serce:) Lecz po paru atakach ze strony Henry'ego wiedziałem, że będzie on kluczowym graczem wczorajszego meczu:) Cóż to dużo mówić wspaniali gracze, wspaniała drużyna, wspaniały wynik i wspaniała zemsta za zeszłoroczny szpaler;)

0

oby nieodpuścili drugiej połowy to wbiją jeszcze z 3-4:D

0

jej jak messi tego nie strzelił

Zobacz wszystkie

0

ehhh a ta obrona miała być taka solidna;/ kurde nie myślałem że będe tak się denerwował podczas tego meczu;/ spodziewałem się spacerku raczej

0

3:1

0

kurde co będzie z poważniejszym rywalem.. wystarczyło żeby wisła zastosowałą pressing i dupa blada... znowu na wyjazdach będziemy dostawać baty;/ pare minut do końca a tutaj jak remisu nie było widać tak i nie widać;/

0

pierwszy strzał na bramke valdesa??? ehh szkoda;/ a busqeuts stracił piłke

0

pierwsza porażka w tym sezonie? kurde brak mi słów na to co oni grają... ehhh co to będzie podczas Gran derby? aż strach myśleć:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?