wyśmienity mecz, ale przy 1:0 dla Realu zadrżało mi serce:) Lecz po paru atakach ze strony Henry'ego wiedziałem, że będzie on kluczowym graczem wczorajszego meczu:) Cóż to dużo mówić wspaniali gracze, wspaniała drużyna, wspaniały wynik i wspaniała zemsta za zeszłoroczny szpaler;)
kurde co będzie z poważniejszym rywalem.. wystarczyło żeby wisła zastosowałą pressing i dupa blada... znowu na wyjazdach będziemy dostawać baty;/ pare minut do końca a tutaj jak remisu nie było widać tak i nie widać;/
Komentarze
0
poczekamy jeszcze tydzień
0
mieliśmy dużo szczęscia:D przedewszystkim dopisało nam szczęście gdy sędzia nie zauważył ręki Pique:) brawo iniesta
0
wyśmienity mecz, ale przy 1:0 dla Realu zadrżało mi serce:) Lecz po paru atakach ze strony Henry'ego wiedziałem, że będzie on kluczowym graczem wczorajszego meczu:) Cóż to dużo mówić wspaniali gracze, wspaniała drużyna, wspaniały wynik i wspaniała zemsta za zeszłoroczny szpaler;)
0
oby nieodpuścili drugiej połowy to wbiją jeszcze z 3-4:D
0
jej jak messi tego nie strzelił
0
ehhh a ta obrona miała być taka solidna;/ kurde nie myślałem że będe tak się denerwował podczas tego meczu;/ spodziewałem się spacerku raczej
0
3:1
0
kurde co będzie z poważniejszym rywalem.. wystarczyło żeby wisła zastosowałą pressing i dupa blada... znowu na wyjazdach będziemy dostawać baty;/ pare minut do końca a tutaj jak remisu nie było widać tak i nie widać;/
0
pierwszy strzał na bramke valdesa??? ehh szkoda;/ a busqeuts stracił piłke
0
pierwsza porażka w tym sezonie? kurde brak mi słów na to co oni grają... ehhh co to będzie podczas Gran derby? aż strach myśleć:)