8 lipca 2009, 18:02
0
Zielony164- ktoś chyba nie umie czytać ze zrozumieniem :P
11 sierpnia 2008, 15:18
Wiadomość od tvp: 13/08, środa: Barcelona - Wisła, godz. 21;50 Program 2 26/08, wtorek: Wisła - Barcelona, 20:45 Program 2
9 sierpnia 2008, 22:05
mecz powinien byc transmitowany na tvp2 ale jak narazie zero info na ten temat
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Zielony164- ktoś chyba nie umie czytać ze zrozumieniem :P
0
Wiadomość od tvp:
13/08, środa: Barcelona - Wisła, godz. 21;50 Program 2
26/08, wtorek: Wisła - Barcelona, 20:45 Program 2
0
mecz powinien byc transmitowany na tvp2 ale jak narazie zero info na ten temat
0
Wiadomość od tvp:
13/08, środa: Barcelona - Wisła, godz. 21;50 Program 2
26/08, wtorek: Wisła - Barcelona, 20:45 Program 2
0
Zielony164- ktoś chyba nie umie czytać ze zrozumieniem :P
0
mecz powinien byc transmitowany na tvp2 ale jak narazie zero info na ten temat