Sytuacja wygląda tak:teoretycznie lepiej dla Barcy byłoby zeby Sevilla nie wygrała LE. zabierze wtedy miejsce w LM Valencii. Dlatego nietoperze bedą cały czas chciały zajać 3 miejsce zeby zagrać w LM a do Atletico tracą tylko 4 punkty. Atletico wiec zeby mieć pewną sytuacje bedzie grało na maxa do końca sezonu. Wiec dla naszego mistrzostwa teoretycznie byłóby lepiej zeby Sevilla nie wygrała LE bo atletico bedzie wówczas grało bardzo do konca.
Jesli real sprzeda di marie to bedzie zloty interes zaraz po ozilu :)) zachcialo sie turasowi ligi angielskiej gdzie z arsenalem nie zdobedzie niczego poza jeszcze jednym pucharem anglii i moze tarcza, ozil wysiadl tam juz w 30 kolejce bo nie wytrzymal kondycyjnie i kontuzja :)) di maria nie kieruja wzgledy sportowe a ekonomicznie, psg nie prezentuje soba poziomu gwarantujacego cos wiecej niz cwiercfinal ligi mjstrzow :)) tam sie idzie na pol roku po czym czlowiek sie ogarnia ze jedyne co moze zdobyc to mistrzostwo francji i ewentualnie puchar. Strata zycia (falcao, cavani) zmarnowali czas w ligue 1, tak samo bedzie z angelem a nikt go pozniej nie odkupi za 70 mln :))
Wygra Cr i bardzo dobrze. W roku 2014 byłe lepszy OD Leo i pora sie z tym pogodzić Natomiast Neuer to nadaje się do wyciągania z błota zepsutych czołgów pod Stalingradem. Nienawidze gościa za to ze za każdym dosłownie każdym razem kiedy bayern/niemcy dostali gola kontaktowego albo gola wyrównującego z drużyną lepsza to on kładzie sie w bramce na piłce i nie chce jej oddac zeby przeciwnik za szybko nie zaczął gry. No jak to postawa fair play to super ;)
Nawet jesli bedzie kross, james za di marie i khedire to real zrobi dobre posuniecie. Kross jest nieco lepszy wg mnie od samiego natomiast jesli di maria pojdzie "droga ozila" to sam sobie strzeli w kolano. Ozil w arsenalu przez pierwsze 2 miesiace byl kims. Pozniej juz bylo tylko gorzej. Wszak kiedy nie potrafi sie usiedziec na dupie to tak sie wlasnie dzieje :))
Komentarze
0
0
0
wiecej niz 4 druzyny z danej ligi nie moze wystepowac w LM :))
0
Sytuacja wygląda tak:teoretycznie lepiej dla Barcy byłoby zeby Sevilla nie wygrała LE. zabierze wtedy miejsce w LM Valencii. Dlatego nietoperze bedą cały czas chciały zajać 3 miejsce zeby zagrać w LM a do Atletico tracą tylko 4 punkty. Atletico wiec zeby mieć pewną sytuacje bedzie grało na maxa do końca sezonu. Wiec dla naszego mistrzostwa teoretycznie byłóby lepiej zeby Sevilla nie wygrała LE bo atletico bedzie wówczas grało bardzo do konca.
1
Propsy dla Suarez za to. Na tvn24 jest polskie tłumaczenie.
7
Już niech da sobie spokój. Chyba zapomniał w jaki bezczelny sposób on celebrował swoją "bramkę" z Irlandią.
6
Jesli real sprzeda di marie to bedzie zloty interes zaraz po ozilu :)) zachcialo sie turasowi ligi angielskiej gdzie z arsenalem nie zdobedzie niczego poza jeszcze jednym pucharem anglii i moze tarcza, ozil wysiadl tam juz w 30 kolejce bo nie wytrzymal kondycyjnie i kontuzja :)) di maria nie kieruja wzgledy sportowe a ekonomicznie, psg nie prezentuje soba poziomu gwarantujacego cos wiecej niz cwiercfinal ligi mjstrzow :)) tam sie idzie na pol roku po czym czlowiek sie ogarnia ze jedyne co moze zdobyc to mistrzostwo francji i ewentualnie puchar. Strata zycia (falcao, cavani) zmarnowali czas w ligue 1, tak samo bedzie z angelem a nikt go pozniej nie odkupi za 70 mln :))
5
Wygra Cr i bardzo dobrze. W roku 2014 byłe lepszy OD Leo i pora sie z tym pogodzić Natomiast Neuer to nadaje się do wyciągania z błota zepsutych czołgów pod Stalingradem. Nienawidze gościa za to ze za każdym dosłownie każdym razem kiedy bayern/niemcy dostali gola kontaktowego albo gola wyrównującego z drużyną lepsza to on kładzie sie w bramce na piłce i nie chce jej oddac zeby przeciwnik za szybko nie zaczął gry. No jak to postawa fair play to super ;)
4
70 goli cr7 w europie. Messi za plecami....
4
Nawet jesli bedzie kross, james za di marie i khedire to real zrobi dobre posuniecie. Kross jest nieco lepszy wg mnie od samiego natomiast jesli di maria pojdzie "droga ozila" to sam sobie strzeli w kolano. Ozil w arsenalu przez pierwsze 2 miesiace byl kims. Pozniej juz bylo tylko gorzej. Wszak kiedy nie potrafi sie usiedziec na dupie to tak sie wlasnie dzieje :))