myla
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ta fota mnie rozwaliła:D
0
i nigdzie nie będzie ci koleś tak dobrze,jak tu było...respekt za wszystko
0
srutututu nie byłoby gorzej,Deco I Ronni to klasa sama w sobie,a Guardiola nie pozwoliłby nikomu balować tak jak robił to R10 i na pewno byłoby lepiej.
0
te nominacje i tak są bardziej wiarygodne niż FIFPro.Ronaldinho tam był...
0
Vamos Bojan,VAMOS BARCA
0
Można powiedzieć,że tylko Alvesa bramka nie padła z winy obrońców Almerii,bo piłka obijała im się o nogi jak nie wiem co...co nie zmienia faktu,że fajny meczyk zagraliśmy:)VeB
0
wasze rozmowy są zawaliste,się uśmiałam:Da Deco chyba zostanie politykiem,bo tak dyplomatycznie odpowiedział na ostatnie pytanie...szkoda,że odnowiła mu się kontuzja,bo świetnie wszedł w sezon.Ale już wraca i git:)
0
oj tak,jestem za:)
2
Ja jestem za Rakiticiem,Veloso strasznie dołuje ostatnio
0
Valdes...ojojojoj...
0
o wow:)suuuuuuuuuuuuuuuuper,coś dla żeńskiej części fanów
0
nie można Bojana za mocno eksploatować,ale zdecydowanie powinien dostawać więcej czasu pod koniec meczu
0
Sprzedał Deco za tylko tyle,a on jakie siaty teraz w Chelsea strzela... z wolnego z Wigan... mmm
0
Dobrze dla niego,że odszedł,odbuduje się.Gorzej dla nas...
0
Deco strzelił w lidze dla Chelsea...