0

widziałeś ? czytałeś ? czy cytujesz "pudelka"

0

no cóż, mamusia nie pozwoli oglądać bo rano do szkoły - masz odpowiedź ahhh i co oni będą komentować

0

jak chcesz go wyciągnąć skoro podpisał do 2019 ? bez klauzuli odejscia wczesniejszego

0

chciałeś powiedzieć 2019... bez klauzuli przedwcześniejszego odejścia ;)

0

dla was sie jeszcze nie zaczęła :)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Jak dzieci, jak dzieci...

0

tak to jest, łatwiej widzieć drzazgę w oku przeciwnika niż belkę
w swoim :)

0

Jak dzieci, jak dzieci....

9

Pieprzysz, tak jakbyśmy my się nie odwoływali nigdy...

0

a kto to Bartomeu? :D

0

"jesli jest on naszym zawodnikiem to trzeba w niego wierzyc i niedlugo odpali" - gorzej jak po drodze kogoś skonsumuje....

0

Ale nie wygramy....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?