n3rni
Dołączył/a: grudzień 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gukwa jakich ty alabow chcesz tutaj 27 latek ktory jest slabszy od umtitiego,depay to skrzydlowy +N a nam potrzebna jest dziewiatka typu Haaland.
37
dawac mi tu tego Haalanda , Laporta juz dzwoni do BVB.
0
@LucasW123 Laporta ma bardzo dobre kontakty z BVB ,a dotego Laporta to jest człowiek który ratował Barce 2razy , on jest wstanie wsystko zrobić. Bedzie dobrze.
4
.
Laporta posprzedaje tych pjanicow, dzbanbeli, griezmanow, haaland przyjdzie w lato i ansu fati wroci. Kiedys bylo MSN to teraz bedzie Messi, Haaland, Fati :). Nie przejmujcie sie bo wrocimy do czolowki szybciej niz wam sie wydaje. Pozdrawiam
2
brawo za walke, bedzie lepiej jest nadzieja ze cos z tego skladu sie wyniesie..
Laporta posprzedaje tych pjanicow, dzbanbeli, griezmanow, haaland przyjdzie w lato i ansu fati wroci. Kiedys bylo MSN to teraz bedzie Messi, Haaland, Fati :). Nie przejmujcie sie bo wrocimy do czolowki szybciej niz wam sie wydaje. Pozdrawiam.
0
brawo za walke, bedzie lepiej jest nadzieja ze cos z tego skladu sie wyniesie..
Laporta posprzedaje tych pjanicow, dzbanbeli, griezmanow, haaland przyjdzie w lato i ansu fati wroci. Kiedys bylo MSN to teraz bedzie Messi, Haaland, Fati :). Nie przejmujcie sie bo wrocimy do czolowki szybciej niz wam sie wydaje. Pozdrawiam.
0
Komentarz usunięty
0
jak oceniacie hymn Atletico Madrid? W skali 1-10.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
https://x.com/EziagorPeter/status/1369558766853779456
Wierzymy! Vamos Barca!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janas11224 a wez daj spokoj czlowieku, nie ma nawet co sie łudzic
0
@lukaszmatusiewicz najlepszy neymar a najgorszy chyba coutinho
5
@M4C1O0 niegrozny uraz
3
@VamosRakieta "dlaczego zawsze kur*a musza tak pozno strzelac"
48
PIQUÉ: „Trudno nam było strzelić drugiego gola, ponieważ Sevilla była bardziej zamknięta niż Bartomeu w poniedziałek”.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
GOAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@rademenes no co wzrost idealny :)
3
A co z tymi 1,6% podjętych decyzji? ;p
4
@BarcaSupporter Moriba
4
Araujo, Fati, Pedri - to wymóg żeby z nimi przedłużyć kontrakty, ogromne talenty.
Dembele, Roberto - co do Dembele bym sie jeszcze zastanawiał zależy od jego podejścia do treningów itp, natomiast Roberto jak dla mnie nie ma przyszłości w Barcelonie, powinien odejść.
Messi - lepszy już nie będzie , jeżeli ma blokować transfery nowych gwiazd przez swoją pensję to ja temu panu już podziękuje, były to piękne lata , natomiast jeżeli Leo nie czuje już sie dobrze w Barcelonie to niech odejdzie.
3
brejtłajt ratuj!!!!!!!!!!!
16
moze bedzie ugadany z Koemanem?
0
bierz prosze bierz ich........
5
wkoncu jakas pozytywna informacja
0
@norbi77 serio?
1
Koeman może , nie kumasz?
1
@izabella betis