1

@gukwa jakich ty alabow chcesz tutaj 27 latek ktory jest slabszy od umtitiego,depay to skrzydlowy +N a nam potrzebna jest dziewiatka typu Haaland.

37

dawac mi tu tego Haalanda , Laporta juz dzwoni do BVB.

0

@LucasW123 Laporta ma bardzo dobre kontakty z BVB ,a dotego Laporta to jest człowiek który ratował Barce 2razy , on jest wstanie wsystko zrobić. Bedzie dobrze.

4

.

Laporta posprzedaje tych pjanicow, dzbanbeli, griezmanow, haaland przyjdzie w lato i ansu fati wroci. Kiedys bylo MSN to teraz bedzie Messi, Haaland, Fati :). Nie przejmujcie sie bo wrocimy do czolowki szybciej niz wam sie wydaje. Pozdrawiam

2

brawo za walke, bedzie lepiej jest nadzieja ze cos z tego skladu sie wyniesie..

Laporta posprzedaje tych pjanicow, dzbanbeli, griezmanow, haaland przyjdzie w lato i ansu fati wroci. Kiedys bylo MSN to teraz bedzie Messi, Haaland, Fati :). Nie przejmujcie sie bo wrocimy do czolowki szybciej niz wam sie wydaje. Pozdrawiam.

0

brawo za walke, bedzie lepiej jest nadzieja ze cos z tego skladu sie wyniesie..
Laporta posprzedaje tych pjanicow, dzbanbeli, griezmanow, haaland przyjdzie w lato i ansu fati wroci. Kiedys bylo MSN to teraz bedzie Messi, Haaland, Fati :). Nie przejmujcie sie bo wrocimy do czolowki szybciej niz wam sie wydaje. Pozdrawiam.

0

Komentarz usunięty

0

jak oceniacie hymn Atletico Madrid? W skali 1-10.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 a wez daj spokoj czlowieku, nie ma nawet co sie łudzic

0

@lukaszmatusiewicz najlepszy neymar a najgorszy chyba coutinho

5

@M4C1O0 niegrozny uraz

3

@VamosRakieta "dlaczego zawsze kur*a musza tak pozno strzelac"

48


PIQUÉ: „Trudno nam było strzelić drugiego gola, ponieważ Sevilla była bardziej zamknięta niż Bartomeu w poniedziałek”.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

GOAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

@rademenes no co wzrost idealny :)

3

A co z tymi 1,6% podjętych decyzji? ;p

4

4

Araujo, Fati, Pedri - to wymóg żeby z nimi przedłużyć kontrakty, ogromne talenty.
Dembele, Roberto - co do Dembele bym sie jeszcze zastanawiał zależy od jego podejścia do treningów itp, natomiast Roberto jak dla mnie nie ma przyszłości w Barcelonie, powinien odejść.
Messi - lepszy już nie będzie , jeżeli ma blokować transfery nowych gwiazd przez swoją pensję to ja temu panu już podziękuje, były to piękne lata , natomiast jeżeli Leo nie czuje już sie dobrze w Barcelonie to niech odejdzie.

3

brejtłajt ratuj!!!!!!!!!!!

16

moze bedzie ugadany z Koemanem?

0

bierz prosze bierz ich........

5

wkoncu jakas pozytywna informacja

0

@norbi77 serio?

1

Koeman może , nie kumasz?

1

@izabella betis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?