Jesteście dziwni czemu śmiejecie i wyśmiewacie Real? Real miał można to tak nazwać pecha. W Real zabrakło koncentracji gdyby nie to różnie mogłoby się skończyć. Liga nadal trwa a o ile mi wiadomo Real ma tyle samo punktów i raczej na pewno pokona Sevillę czyli 3pkt straty są :)
Wiecie co nie potraficie docenić rywala. Każda drużyna ma słabe mecze tak jak Real podczas GD ale kiedy wygrywa wysoko i po pięknym meczu wy tylko o GD. Jesteście zazdrośni? Chyba nie więc ja doceniam i szanuję Real. A wy tylko nawijacie o GD to myślę.
Wiecie co nie potraficie docenić rywala. Każda drużyna ma słabe mecze tak jak Real podczas GD ale kiedy wygrywa wysoko i po pięknym meczu wy tylko o GD. Jesteście zazdrośni? Chyba nie więc ja doceniam i szanuję Real. A wy tylko nawijacie o GD to myślę.
Komentarze
0
Jako Kibic Realu życzę mu zdrowia i szczęścia. Oby szybko powrócił i dalej robił to co umie robić najlepiej!
Szybkiego powrotu do zdrowia ERIC!
0
Jesteście dziwni czemu śmiejecie i wyśmiewacie Real? Real miał można to tak nazwać pecha. W Real zabrakło koncentracji gdyby nie to różnie mogłoby się skończyć. Liga nadal trwa a o ile mi wiadomo Real ma tyle samo punktów i raczej na pewno pokona Sevillę czyli 3pkt straty są :)
0
Hiszpania to nie tylko Barcelona a ci piłkarze to profesjonaliście i w reprezentacji są przyjaciółmi. Niektóre wasze komentarze są żałosne.
0
Wiecie co nie potraficie docenić rywala. Każda drużyna ma słabe mecze tak jak Real podczas GD ale kiedy wygrywa wysoko i po pięknym meczu wy tylko o GD. Jesteście zazdrośni? Chyba nie więc ja doceniam i szanuję Real. A wy tylko nawijacie o GD to myślę.
0
Jestem kibicem Realu Madryt:
Real gra słabo zasłużone zwycięstwo Barcy gratuluje za świetny mecz.
0
Wiecie co nie potraficie docenić rywala. Każda drużyna ma słabe mecze tak jak Real podczas GD ale kiedy wygrywa wysoko i po pięknym meczu wy tylko o GD. Jesteście zazdrośni? Chyba nie więc ja doceniam i szanuję Real. A wy tylko nawijacie o GD to myślę.
0
No czekamy na GD bo to będzie super mecz Barca0:3Real 3Ronaldo!
0
Jako Kibic Realu życzę mu zdrowia i szczęścia. Oby szybko powrócił i dalej robił to co umie robić najlepiej!
Szybkiego powrotu do zdrowia ERIC!
0
No cuż zobaczycie gdzie jest wasze miejsce w La Liga:)
0
Jestem kibicem Realu Madryt:
Real gra słabo zasłużone zwycięstwo Barcy gratuluje za świetny mecz.