0

The Duck Song może nie popularne i trochę ciężko to nazwać skrzyżowaniem kaczki ze świnią xD

0

Też. Ja to mam przede wszystkim nadzieję, że to prawda.

4

MD
Andres Iniesta wróci na mecz z Realem Madryt (3 grudnia)

2

Najciekawsza :D

0

Miejmy nadzieje, że w lepszej wersji ;)

0

Da ktoś darmowy link w dobrej jakości bez ścinek? Telewizor mi padł ;(

1

Tak swoją drogą kto jedzie dziś Monchengladbach?

0

Moim zdaniem powinni kupić prawego obrońce, zmiennika dla Shawa, bo często chłopak ma kontuzje i ew. Środkowego obrońce.

0

Może Douglasa :D

1

Dzięki :D (15 znaków)

0

Siema!

Przymierzam się do zakupu słuchawek Razer Kraken Pro i mikrofonu Blue Snowball. Macie jakieś opinie? Warte swojej ceny?

0

Chyba jednak pogram sobie w Fifa 16 Road to Glory Termalica, albo w Skyrima, bo w Quantum Break grałem (gra mega) Dziena :D

1

Tylko na PS1-3 ale dziena :D

1

Poleci ktoś jakąś fajną grę z rozbudowaną fabułą na XBOX ONE (tylko nie piszcie mi Wiedźmina i innych okupionych tytułów)

1

Morale zniszczyło zachowanie Lewego, że nie chciał Kubie oddać opaski.

0

- Wystarczy parę słów zmienić i nadal aktualne:

Przepraszam za Pepego który ciała dał, że Neymaritto robił go jak chciał

że FC Barcelona puchar króla ma...

Przepraszam za Casille który kretem był...

Przepraszem, że z wszystkimi łysy walczyć chce...

Pepe, Ramos Arbeloa w kości lubią grać...

że Portugalczyk ciągle chce przewracać się.

:D

2

Ale mecz. Brawo Polsko!!!

0

I Alves... Szkoda, że tylko remis...

0

Sorry zwykle ogl multiligę i odruchowo napisałem ;p

0

100% na NSPORT :D

0

Angielskie kluby biegają od bramki do bramki. Tam mecze są na wysokim poziomie. Moim zdaniem, aby wygrać najlepiej byłoby bronić się przez jakieś 30min i jak nie stracimy bramki będzie OK, jeśli nie natychmiast trzeba ruszyć do ataku. Jak do końca 1 połowy będzie wynik 0:0 to będzie można ruszyć do przodu na zmęczony Arsenal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?