najwiekszyfanFCB
Dołączył/a: lipiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
The Duck Song może nie popularne i trochę ciężko to nazwać skrzyżowaniem kaczki ze świnią xD
0
Też. Ja to mam przede wszystkim nadzieję, że to prawda.
4
MD
Andres Iniesta wróci na mecz z Realem Madryt (3 grudnia)
2
Najciekawsza :D
0
Miejmy nadzieje, że w lepszej wersji ;)
0
Da ktoś darmowy link w dobrej jakości bez ścinek? Telewizor mi padł ;(
1
Tak swoją drogą kto jedzie dziś Monchengladbach?
0
Moim zdaniem powinni kupić prawego obrońce, zmiennika dla Shawa, bo często chłopak ma kontuzje i ew. Środkowego obrońce.
0
Może Douglasa :D
1
Dzięki :D (15 znaków)
0
Siema!
Przymierzam się do zakupu słuchawek Razer Kraken Pro i mikrofonu Blue Snowball. Macie jakieś opinie? Warte swojej ceny?
0
Chyba jednak pogram sobie w Fifa 16 Road to Glory Termalica, albo w Skyrima, bo w Quantum Break grałem (gra mega) Dziena :D
1
Tylko na PS1-3 ale dziena :D
1
Poleci ktoś jakąś fajną grę z rozbudowaną fabułą na XBOX ONE (tylko nie piszcie mi Wiedźmina i innych okupionych tytułów)
1
Morale zniszczyło zachowanie Lewego, że nie chciał Kubie oddać opaski.
0
http://www.polsatsport.pl/news/2016-06-25/polska-szwajcaria-skrot-meczu-euro-2016-wideo/
0
Przepraszam za Pepego który ciała dał, że Neymaritto robił go jak chciał
że FC Barcelona puchar króla ma...
Przepraszam za Casille który kretem był...
Przepraszem, że z wszystkimi łysy walczyć chce...
Pepe, Ramos Arbeloa w kości lubią grać...
że Portugalczyk ciągle chce przewracać się.
:D
2
Ale mecz. Brawo Polsko!!!
0
I Alves... Szkoda, że tylko remis...
0
Sorry zwykle ogl multiligę i odruchowo napisałem ;p
0
100% na NSPORT :D
0
Angielskie kluby biegają od bramki do bramki. Tam mecze są na wysokim poziomie. Moim zdaniem, aby wygrać najlepiej byłoby bronić się przez jakieś 30min i jak nie stracimy bramki będzie OK, jeśli nie natychmiast trzeba ruszyć do ataku. Jak do końca 1 połowy będzie wynik 0:0 to będzie można ruszyć do przodu na zmęczony Arsenal.