nakamura001
Dołączył/a: grudzień 2011
Borki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kim jest ten bym? :D
0
Ja bym się zdziwił ;)
0
Bardzo byłbym ciekawy jakby cofnąć Messiego do drugiej linii na ten mecz i zobaczyć jak sobie poradzi. Arde wtedy dałoby się na prawą stronę, a jakby nie wyszło to zamieniliby się pozycjami. Messi według mnie naprawdę pasowałby na ofensywnego pomocnika biorąc pod uwagę jego prostopadłe podania i umiejętność utrzymania się przy piłce. W takich meczach można by to było sprawdzić. (już widzę tą fale hejtu)
0
Jest świetny w podaniach nogami, tylko dryblingi mu nie za bardzo wychodzą ;)
4
Co prawda Mascherano początek sezonu miał kiepski, ale po wczorajszym dość solidnym meczu widać, że wraca do formy.
0
W przypadku Douglasa nie było żadnego pecha ;)
0
Wczoraj Espanyol dostał 4:0 od Las Palmas. Miejmy nadzieję, że forma Espanyolu w starciu z Barcą będzie podobna ;)
0
Bariery są po to by je łamać, a kiedy jak nie teraz?
0
Za kilka lat chinole popsują cały sens piłki nożnej :(
0
Miał trochę dziwną sytuację, bo rok temu głosował normalnie (typu Messi, Ronaldo...) to z Bayernu obrażali się, że nie zagłosował na swoich. Teraz jak zagłosował na piłkarzy Bayernu to wytykają mu, że też źle zrobił. Ciężkie życie piłkarza :(
2
Ale nie potrzebujemy w kadrze "farbowanych lisów". Polacy grają dobrze, więc nie ma o czym mówić :)
0
Masz rację, że Barca jeszcze nigdy takiej straty nie odrobiła, ale bariery są po to aby je pokonywać, a TEN KLUB jest zdolny do wszystkiego. Więc zamiast rozsiewać pesymizm to zacznij wierzyć w zwycięstwo, bo jak wiemy wiara czyni cuda! Veb
0
Czy to jest porażka dowiemy się dzisiaj. Trzeba wierzyć w zwycięstwo!!! VeB
1
No jasne, że wierzę w Barce. Dlatego jej kibicuję, żeby w takich momentach być z nią!
0
Że jest wysoki to nie znaczy, że wszystkie pojedynki główkowe wygra. Puyol był niski, a wygrywał w powietrzu z bardzo wysokimi ;)
0
Cały czas Barca daje mi radość, ale ten presezon jest dość niepokojący :(
0
To nie jest szczęście, że kibicuję Barcelonie. To mój własny wybór :)
0
Może. Wystarczy, że początek będzie tak dobry jak koniec ;)
0
Cieszę się, że żyję w erze świetności Barcy. Oby utrzymać taką formę!
16
A może trochę ruchu?
0
Gratuluję decyzji Dani ;)
0
Musi zostać! Za rok trzeba to powtórzyć i jako pierwszy zespół w historii zdobyć to trofeum dwa razy pod rząd!
3
Pedro to zmiennik idealny. Wie, że jego miejsce jest na ławce, a pomimo to jest w Barcelonie. W wielu klubach klasy światowej grałby w podstawie. Barca nie mogła sobie wymarzyć lepszego zmiennika. Dobra decyzja ;)
1
Wtedy Hiszpanie wszystko wygrywali :)
0
Szkoda, że nie powołał Xavi'ego. Jest w formie :(
0
Na złe na pewno nie, do finału jeszcze trochę, więc raczej wytrzeźwieje :)
0
Messi niby niskiego wzrostu, a w miarę regularnie głową strzela :)
0
Nie koniecznie, Montoya jest w tym momencie trochę bez formy, ale to jest piłkarz z potencjałem.
1
Alves to znakomity piłkarz, ale nie jest niezastąpiony. Nie można trzymać go za wszelką cenę, a jak wiemy z niewolnika nie ma pracownika.
0
Świetny mecz całej drużyny, tylko Ney mógłby trochę skuteczność poprawić ;)