1

Kim jest ten bym? :D

0

Ja bym się zdziwił ;)

0

Bardzo byłbym ciekawy jakby cofnąć Messiego do drugiej linii na ten mecz i zobaczyć jak sobie poradzi. Arde wtedy dałoby się na prawą stronę, a jakby nie wyszło to zamieniliby się pozycjami. Messi według mnie naprawdę pasowałby na ofensywnego pomocnika biorąc pod uwagę jego prostopadłe podania i umiejętność utrzymania się przy piłce. W takich meczach można by to było sprawdzić. (już widzę tą fale hejtu)

0

Jest świetny w podaniach nogami, tylko dryblingi mu nie za bardzo wychodzą ;)

4

Co prawda Mascherano początek sezonu miał kiepski, ale po wczorajszym dość solidnym meczu widać, że wraca do formy.

0

W przypadku Douglasa nie było żadnego pecha ;)

0

Wczoraj Espanyol dostał 4:0 od Las Palmas. Miejmy nadzieję, że forma Espanyolu w starciu z Barcą będzie podobna ;)

0

Bariery są po to by je łamać, a kiedy jak nie teraz?

0

Za kilka lat chinole popsują cały sens piłki nożnej :(

0

Miał trochę dziwną sytuację, bo rok temu głosował normalnie (typu Messi, Ronaldo...) to z Bayernu obrażali się, że nie zagłosował na swoich. Teraz jak zagłosował na piłkarzy Bayernu to wytykają mu, że też źle zrobił. Ciężkie życie piłkarza :(

2

Ale nie potrzebujemy w kadrze "farbowanych lisów". Polacy grają dobrze, więc nie ma o czym mówić :)

0

Masz rację, że Barca jeszcze nigdy takiej straty nie odrobiła, ale bariery są po to aby je pokonywać, a TEN KLUB jest zdolny do wszystkiego. Więc zamiast rozsiewać pesymizm to zacznij wierzyć w zwycięstwo, bo jak wiemy wiara czyni cuda! Veb

0

Czy to jest porażka dowiemy się dzisiaj. Trzeba wierzyć w zwycięstwo!!! VeB

1

No jasne, że wierzę w Barce. Dlatego jej kibicuję, żeby w takich momentach być z nią!

0

Że jest wysoki to nie znaczy, że wszystkie pojedynki główkowe wygra. Puyol był niski, a wygrywał w powietrzu z bardzo wysokimi ;)

0

Cały czas Barca daje mi radość, ale ten presezon jest dość niepokojący :(

0

To nie jest szczęście, że kibicuję Barcelonie. To mój własny wybór :)

0

Może. Wystarczy, że początek będzie tak dobry jak koniec ;)

0

Cieszę się, że żyję w erze świetności Barcy. Oby utrzymać taką formę!

16

A może trochę ruchu?

0

Gratuluję decyzji Dani ;)

0

Musi zostać! Za rok trzeba to powtórzyć i jako pierwszy zespół w historii zdobyć to trofeum dwa razy pod rząd!

3

Pedro to zmiennik idealny. Wie, że jego miejsce jest na ławce, a pomimo to jest w Barcelonie. W wielu klubach klasy światowej grałby w podstawie. Barca nie mogła sobie wymarzyć lepszego zmiennika. Dobra decyzja ;)

1

Wtedy Hiszpanie wszystko wygrywali :)

0

Szkoda, że nie powołał Xavi'ego. Jest w formie :(

0

Na złe na pewno nie, do finału jeszcze trochę, więc raczej wytrzeźwieje :)

0

Messi niby niskiego wzrostu, a w miarę regularnie głową strzela :)

0

Nie koniecznie, Montoya jest w tym momencie trochę bez formy, ale to jest piłkarz z potencjałem.

1

Alves to znakomity piłkarz, ale nie jest niezastąpiony. Nie można trzymać go za wszelką cenę, a jak wiemy z niewolnika nie ma pracownika.

0

Świetny mecz całej drużyny, tylko Ney mógłby trochę skuteczność poprawić ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?