nalajcie
Dołączył/a: marzec 2011
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Sporadycznie się tutaj wypowiadam więcej czytam niż coś piszę :)
Muszę powiedzieć ,że nie rozumiem po co oszukujecie samych siebie mówiąc ,że to dopiero 1/8 a nie 1/4 z Realem.
Szanuje przeciwników Barcy ale Osasuna nie jest w stanie powstrzymać Barcelony mówiąc tu jeszcze o dwumeczach.
Osasuna groźniejsza może być w LaLiga niż w CDR.
Zejdźcie na ziemie proszę was.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)
0
Done :)
0
ej a gdzie bylo Napoli w tym meczu bo chyba nie na boisku ;p
FCB
0
haze ty chyba pierwszego meczu nie widziales na SB skoro takie glupoty piszesz