0

0

Sporadycznie się tutaj wypowiadam więcej czytam niż coś piszę :)
Muszę powiedzieć ,że nie rozumiem po co oszukujecie samych siebie mówiąc ,że to dopiero 1/8 a nie 1/4 z Realem.
Szanuje przeciwników Barcy ale Osasuna nie jest w stanie powstrzymać Barcelony mówiąc tu jeszcze o dwumeczach.
Osasuna groźniejsza może być w LaLiga niż w CDR.
Zejdźcie na ziemie proszę was.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)

0

Done :)

0

ej a gdzie bylo Napoli w tym meczu bo chyba nie na boisku ;p

FCB

0

haze ty chyba pierwszego meczu nie widziales na SB skoro takie glupoty piszesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?