0

@ikar34
Dla mnie każdy

1

Obecny sezon przypomina jak bardzo wszyscy zaślepieni byli ostatnim trypletem i zagłosowali w wyborach na Najgorszego prezydenta w histori klubu. Dzisiaj też większość się cieszy że wygraliśmy lige, że jest spora szansa na przyjście legendę Messiego. Ale to co się aktualnie dzieje to jest według mnie tragedia. Ale wszystkie konsekwencjie będą widoczne po czasie. Obym się mylił..

4

Długofalowo napewno odbije się to nam czkawką.

1

Zostanie w Domu Spokojnej i Bogatej Starości..

1

Laporta obrał zła drogę, i powoli widać że się wystrzelał. Ten sezon jest również fatalny tylko wielu oczy zamydli zdobycie Mistrzostwa. Jak wrócisz Messi to socios oszaleją i będą wielbić Laporte. Klub jest w rozsypce myślałem że najgorsze za nami a tu jednak widać że to jeszcze nie koniec upokorzeń...

15

Najlepsze- mecz się zakończył
Najgorsze- stracone 2 godziny w majowke

0

Wstyd... I nic więcej nie można napisać o tej grze

0

Pozostaje zyczyc mądrej głowy, i kupę zdrowia. Papiery ma mega ..

3

Witam, odrazu zacznę z grubej rury;) jeśli jest ktoś jeszcze kto wierzy w metody naszego trenera, to powiem ze masz cierpliwość;) Xavi to legenda, super piłkarz, kapitan, ale trener to WuEFISTA;)) pozdrawiam i miłego dnia życzę

0

Dla mnie to wersja Malcom 2.0. Może troszkę lepszy ale nie jest i nigdy nie zbliży się do poziomu top.

2

@BulaKG
To jest skandal. Dlatego hiszpańska piłka niedługo upadnie

1

Całe szczęście piękne słoneczne wiosenne popołudnie spędziłem na spacerze z rodzinką, więc ja jestem wygrany dzisiaj;) pozdrawiam zwolenników Xaviego, dajcie mu więcej czasu i kolejnych piłkarzy może zaczną strzelać;) pozdrawiam

0

@sledzik
A no tak dzisiaj u niego system rotacji kolego jak wszyscy są zdrowi.

1

@Campeon87
Chciał Feraana Dostał
Chciał Ralphinie dostal

4

Działanie pod wizerunek klubu. Miał czas, miał transfery, pomijając wyniki w Europie, ale nie widać gry..

9

Co tu płakać, ludzie obudźcie się, mecz jak 70 procent innych w tym sezonie tylko akurat nie udało się strzelić tej jednej bramki...

0

A z tym naszym Dembele to jak to właściwie jest? Już z miesiąc powinien grać, a oni cały czas przedłużają. Podejrzewam że już w tym sezonie nie zagra, bo właściwie nie będzie po co mu grać i o co grać.

0

Tytuły na tej stronie są coraz gorsze.

3

Dom starości swego czasu robił Milan potem Arsenal, skutek jaki był taki widzieliśmy.. Leo zasłużył na milion razy lepsze pożegnanie ale niesty jego czas w Barcelonie dobiegł końca. Brutalne ale prawdziwe. I proszę nie wylewajcie na mnie swojego hejtu, bo uwielbiam go i kibicowałem Barcelonie i jemu jak lataliscie w pampersach.

1

Serce jedno...
Rozum Drugie..
Niestety lata mijają...

0

@JaroCoach
No w punkt, wiec nic dodać nic ujac

3

Problem jest od dawna, tylko większość kibiców była zaślepiona jednobramkowymi wygranymi w lidze.. Prawda jest taka że jesteśmy w czarnej dopie, a będzie jeszcze gorzej...

1

@mrboom
Stylowo pań z mojego awatara pasuje do xaviego;)

1

Mecz z przebiegu podobny do naszych meczów z LM, niby rozpoczynamy dobrze i gramy swoje ale przeciwnicy strzelają. Szkoda nieykorzystanych sytuacji przy 0 -0. Ręką z początku meczu to też sprawa interpretacji. Dla mnie klasyczne wapno

1

@mrboom
Hehe dobre dobre;)

0

Prawda jest taka że Chu....a maja za dowody, tylko tyle że to jest medialna sprawa, banda kreatynow I nieudaczników ktorzy zniszczą cała La Lige

1

Sytuacja patowa. Z jednej strony jak nikomu wcześniej , należy mu się godne pozeganie.. Z drugiej strony to marketingowo będzie strzał w 10 a sportowo... hmmm.. Leo już nie będzie lepszy i nie będzie mu się chciało biegać.. kurcze rozum jedno, serce drugie.

2

Zaraz jeszcze powiedzą ze nie gra bo jest czarny... i zwolbia xaviego za rasizm

0

Wiadomo ojciec się martwi bo to jego syn i chce dla niego jak najlepiej, agent się martwi bo wiadomo kasa, fati chciałby grać, Xavi chciałby żeby Fati grał, ale koniec końców z dawnego ansu zostało tylko nazwisko..

0

@Czarny_ck
Po części tak. Ale raczej w większości to wina kontuzji, wiele takich talentów jak on zniszczyły kontuzje. I niesty szkoda mi go bardzo bo potencjał miał na miarę wielkiej 10 Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?