natarczywiec
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dumni po zwyciestwach wierni po porazkach a ci co pieprza o wymianie polowy skladu to mam dla was choragiewki rade zmiencie strone na te baranow z hali
0
Dla mnie komp to czarna magia wiec grzecznie cie prosze masz link to daj jak nie to ok
0
Gdzie moge zobaczyc mecz ma ktos link z gory dziekuje
0
Jaki ronaldo tacy kibice banda nurkow od lat pies was j.....
0
Przypomnij sobie transfery miedzy innymi di stefano
1
Od czasow generala franko real jest faworyzowany i nie pisze tylko dlatego ze barca to moj klub ale dlatego ze nas karaja mega karami a oni te kurw dzieci hali zawsze co zrobia zle to minimalny wymiar kary liza dupe ueffa i tak to jest jedna wielka mafia
0