nawka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam nadzieję rdam, że żartujesz. byc może to nie wina głównego że nie odgwizdał karnego, ale na pewno kontakt mario z lewą nogą messiego był.
0
kicz nie kicz, przesłanie ma, a słowa pasują do tego co czuje każdy Cule.
''Rumba de Barcelona''jest utworem zgoła o odmiennej tematyce, myślę że nie pasowałaby ta piosenka do okazji. powyższy utwór ma przesłanie czysto piłkarskie, pozatym jak by się słuchalo ''Rumby...'' przy jednoczesnym wyświetlaniu slajdów związanych z Barcą?
tekst i slajdy mają łaczyć i przedstawiac uczucia
wszystkich kibiców : i tych starszych i tych
młodszych, a wiec piosenka jak najbardziej na miejscu
liczę na wspaniałą atmosferę na stadionie.
0
witam po przerwie ;)
nie zgadzam się, z tezą iż oglądanie meczu znając jego wynik jest nudne itp., oglądam mecze Barcy na żywo a jak mam czas to następnego dnia ściągam mecz i oglądam go dla przyjemności :) to naturalne dla mnie, bo uwielbiam oglądać piękną grę i oglądać futbol dla samej gry, analizować taktykę i te szczegóły naszej gry, których z powodu nerwów podczas meczu nie udało mi się zaobserwować
0
właśnie zobaczyłam że nominowany jest Arszawin... wycofuję poprzedni koment
0
sama nominacja jest wyróżnieniem ale chyba byli lepsi
0
Barca , PSV, Bordeaux , Dynamo K.