0

Czuje ze mamy zastepce dla Valdesa w przyszlosci... Mino sie spisuje bardzo dobrze jak narazie:)

0

Wie ktos, czemu nie pojechal tam David Villa??

0

Messi i Ibra zeszli i odrazu gra wyglada inaczej.. Szkoda ze na minus:(

0

Wymiencie sie nr gg i sobie powjezdzajcie, a nie zasmiecacie stronke daremnymi komentami

0

0

Te czasy minely wraz z kariera trenerska Kazia Gorskiego i pokoleniem z MS '74 niestety:( Fakt, ze reprezentacja Juskowiaka, Trzeciaka, Kowalczyka itp jeszcze cos grala, ale teraz...Za duzo zarabiaja, zeby myslec o graniu na swiatowym poziomie... Cala Polska i zyciowe motto Polakow:

"Robic by zarobic, a sie nie narobic" Niestety taka prawda

0

A dzis wieczor kolejna polska kompromitacja w Lidze Mistrzow.... Az przykro o tym myslec...

0

kolego damtal4

Takie "koreance" rozgnietli by kazda nasza super druzyne w drobny mak

Takiego przygotowania fizycznego i nawet techniki, polskie druzyny nigdy na naszych boiskach nie pokaza!!

0

Co do wychowankow... To cud miec takie zaplecze... Do nikogo nie mozna miec zastrzezen, moze poza bramkarzem. Bardzo fajny mecz

0

Caly Messi :) Chcieli Koreanczycy zobaczyc koniecznie Leo w akcji, no to maja !! Pewnie zapamietaja go na dlugo:P A dopiero gral 15min!!.....Ciekawe jak to sie skonczy:)

0

Dlaczego te info potwierdza tylko madrycka MArca??

0

Real zdobyl 96 pkt, to raz a dwa, ze taki diament jak messi mieszka w Polsce, ale nikt go nie chce zauwazyc...To ja:D

0

Pieknie...Zamiast 7-0 mamy 3-2 :/ ale wazne 3 pkt. Zdazylem sie przyzwyczaic do tej irytujacej nonszalancji Barcy...Mam nadzieje ze wyciagnal wnioski z tego meczu i juz zadnego meczu i w zadnym momencie nie beda odpuszczac...Czekamy na Valladolid.

Visca El Barca!!!

0

Z przebiegu dwumeczu - sprawiedliwy awans Interu. A co do dzisiejszego meczu.. 78% posiadania pilki, 4 obroncow plus 2 defensywnych pomocnikow, to za malo na broniacy sie cala druzyna od pierwszej minuty Inter!! Guardiola przegral dwumecz taktycznie. takie jest moje zdanie. Barcelona grala, kontrolowala, ale do 16-ki i glowa w mur. 10 min ataku to za malo do odrobienia 2 bramek przy takim tloku w polu karnym. Za duzo gornych pilek. GRATULACJE INTEROWI I MOURINHO za 100% zrealizowanie planu taktycznego.

A my ...skupmy sie na lidze !!

Wierni po porazce, dumni po zwyciestwie!!

Visca el Barca!!

0

Ja oceniam to tak. Przekombinowana 1 polowa z ustawieniem. Odrazu na defensywe:/ Bardzo slaby mecz w Naszym wykonaniu. Nie bylo komu biegac w przodzie. Zero ruchu jakby ten remis wkalkulowali w sezon juz przed 1szym gwizdkiem. Szkoda, bo real standardowo przegrywajac, wygra z Valencia i bedzie goraco. Podsumowujac...Oby Pep nie kombinowal na Inter, a sedzia to totalny amator. Dziekuje i pozdrawiam

0

Nie wyglada to zbyt dobrze:/ Jednak mysle ze Bojan zdzialal by wiecej w ataku niz Maxwell...Mam nadzieje ze beda zmiany bo za duzo strat i nerwowosci jak narazie..

0

"bialynazawsze" sluchaj no kolego..

Of frajerow to mozesz wyzywac sezonowych kibicow swojej druzyny i do tego na swojej stronie. Co do nienawisci...Sam ja prowokujesz takimi komentarzami na stronie Naszej stronie!!

Pozatym co w tym dziwnego, ze kibic jest dumny ze swojej druzyny po zwyciestwie nad najsilniejszym rywalem ze wszystkich w lidze??

Proponuje sie zastanowic nad tym co piszesz i przedewszystkim..Troche szacunku...Historia jest historia, bo tamten Real nie byl budowany na podstawie tak ogromnych pieniedzy! A jak wiadomo..Nie wszystko da sie kupic za pieniadze..Proponuje, by zmienili taktyke transferowa i zainwestowali w zawodnikow z potencjalem, a nie zakochanych w sobie indywidualistow. Tyle na ten temat.

0

Mecz nie byl nadzwyczajny, ale wazne 3pkt. Szkoda dwoch sytuacji Leonka z drugiej polowy, bo w takiej formie powinien to strzelic i znow caly swiat by sie smial z realu...Najwazniejszy lider:D

Dobranoc wszystkim

0

Mysle ze przydaly by sie swieze sily w postaci iniesty za Alvesa (ew. Pedro) i moze henry'ego bo jest szybki, a szybkosci z przodu trocche brakuje:/ Boje sie ze Dani moze dostac czerwona, bo jego charakter nie pozwala ogladac spokojnie....Jak kuz pisal ktos wczesniej..Wielkie rozczarowanie. Straty, faule i znow straty:/ Ale wynik dobry i oby udalo sie strzelic jeszcze cos dla spokoju. Vamos Barca!!!

0

Brak slow by opisac tego malego czlowieczka...Poprostu jest GENIALNY i nikt nie powinien sie osmielic tego negowac!!! Dzis to udowodnil!! Zlote dziecko Barcelony!!

LIONEL MESSI!!!!!!

Ps. Nie mialem zludzen co do wyniku dzisiejszego meczu...Spokojnie czekalem na popis caly tydzien:D a teraz kolej na Real....Oby zagrali jak w dwumeczu z Arsenalem i o wynik Gran Derbi tez bede spokojny:) Pozdro dla wszystkich!!

VISCA EL BARCA!!!!

0

Swietny mecz, swietne bramki Bojana, swietna gra Abidala i do tego ziateczka Messiego...Czego chciec wiecej:) Szkoda straconej bramki. A Czygrynski...Chyba mnie nie przekona...Kupa kasy w bloto uwazam. Ale brawo za kolejny dobry mecz Naszej ekipy:) Wesolych

0

Swietny mecz, swietne bramki Bojana, swietna gra Abidala i do tego ziateczka Messiego...Czego chciec wiecej:) Szkoda straconej bramki. A Czygrynski...Chyba mnie nie przekona...Kupa kasy w bloto uwazam. Ale brawo za kolejny dobry mecz Naszej ekipy:) Wesolych

0

Messi jest poprostu genialny ale to wszyscy wiedza. Cieszy mnie ze Ibra chociaz karnego wykorzystal, bo jego instynkt strzelecki bladzi gdzies daleko od celu:/ Mecz niepozorny, a przez nonszalancje i wypracowywanie setek Szwedowi moglo sie to skonczyc nie najlepiej:/ Ale wazne 3 pkt i Messi :D

0

Messi jest poprostu genialny ale to wszyscy wiedza. Cieszy mnie ze Ibra chociaz karnego wykorzystal, bo jego instynkt strzelecki bladzi gdzies daleko od celu:/ Mecz niepozorny, a przez nonszalancje i wypracowywanie setek Szwedowi moglo sie to skonczyc nie najlepiej:/ Ale wazne 3 pkt i Messi :D Visca el Barca!!

0

Meczu nie ogladalem, bo niestety work:/ ale czytajac komentarze wreszcie zagrali mecz na miare mozliwosci:D MES QUE UN CLUB!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?