0

to teraz tylko real pozostal problemem w Pucharze Króla
oh wait...

0

tam byla jeszcze taka sytuacja że Mario Suarez pokazal Neymarowi 7 palcow (7-1 porazka Brazylii z Niemcami w półfinale mś) chcial z niego zakpic a to on zakpil z niego + żółta kartka dla M.S :D

0

Neymar (15 znaków)

0

niby najlepszy na świecie, a gdzie szacunek do rywala? :P

0

myślę, że powinniśmy częściej strzelac z dystansu, bo mamy w drużynie piłkarzy ktorzy mają do tego predyspozycję i dzieki nim bedzie większa szansa na zdobycie bramki

1

To ostatnia niedziela...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?