1

@Astad Ja oglądałem jeszcze jak Aspinall wyprowadzał na nim low kicki, nagranie z treningu. Hall mówił, że gdyby nie ochraniacz na nogę to by mogło mu ją "urwać".
O tym Rico nie słyszałem za wiele, ale pewnie nadrobię to.

0

@Kgorecki2500 Możliwe, jak Merz chciał, żeby zamknąć ten temat jeszcze dzisiaj.

0

@PizzerMan Dzisiaj w trasie większość dnia a u Ciebie jak tam? Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

6

@Ojciec5tkidzieci On w ten sposób sprawia tylko, że zamiast coś poprawić w Unii te rzeczy, które nie funkcjonują do końca dobrze to będzie bez zmian, bo uruchomi tzw. syndrom oblężonej twierdzy, coś podobnego jak Real Madryt w przypadku tej sprawy ze sędziami.

0

@Deathwing112 U nas to jeszcze tacy ludzie mają największe poparcie to nie zrezygnują, bo cokolwiek złego/głupiego nie zrobią to i tak będą na nich głosować a takie osoby wstydu zazwyczaj nie mają i tak.

1

@don'T.R.I.P.e chciałem tam odpisać, ale już nie zdążyłem, post poleciał.

1

@mordini123 No to fakt, wtedy były spore szanse na finał po pierwszym meczu.

2

@mordini123 Tutaj będzie inaczej, raz że nie mamy przewagi i musimy atakować w tym meczu a dwa w tym sezonie drużyna reaguje na złe wydarzenia w meczu i udaje się wyjść z tarapatów. Największe nerwy by były w karnych.

0

@Kgorecki2500 Ze Sławka się śmieją (słusznie nieraz), ale takie tuzy jak Józefaciuk mu nie ustępują a wręcz próbują być jeszcze bardziej wyśmiewani. "Elita kraju"

0

@FcPortoFan1999 Niestety

0

@FcPortoFan1999 Podkarpackie Stale za często te mecze wtapiają w tym sezonie.

0

@FcPortoFan1999 No cóż, jak to się mówi, Remigiusz nie ma mentalności zwycięzcy.

0

@FcPortoFan1999 Szkoda gadać, ale jak miał być takim kapitanem, to lepiej żeby skończyli swoją przygodę. Ten Jarek powinien być kapitanem.

0

Ale ten kapitan z drużyny mistrzów to masakra w dzisiejszym odcinku.

0

@FcPortoFan1999 No właśnie więc tutaj nie musiał już dorzucać, trochę słaba gra mistrzów dzisiaj.

0

@Rewolucja123 Zawiedli w tym meczu bezpośrednim z Bayernem, gdzie tam powinni wygrać a nic nie strzelili i od tego zaczął się zjazd.

0

@FcPortoFan1999 Tyle, że to wygląda jak próba pomocy drużynie przeciwnej tzw. podłączenia do tlenu jak nie idzie.

0

@FcPortoFan1999 Teraz mają szansę odrobić trochę, chociaż dziwne trochę tak dorzucanie do puli zaraz na początku czy te licytacje jak Ibisz czasem znacznie szybciej kończy niż normalnie.

0

@FcPortoFan1999 Jednak nie

0

@FcPortoFan1999 Niestety Stal Mielec słabo zarówno jesienią jak i wiosną w tym sezonie. Ciekawe jak wpłynie to na drużynę ten spadek z Ekstraklasy.

0

@Klejnot_Nilu No już w sumie w tag team się nie bawią, bo teraz feud mają między sobą Lyra z Becky i będzie walka ich o pas IC. To story zajebiste było, zrzucili Bayley z karty WM by dać powrót Becky, dali jej wygrać pasy TT by noc później je stracić i przejść turn a z kolei ponownie przejęły pasy Liv i Raquel, gdzie ta pierwsza ma teraz udać się na przerwę (udział w jakimś filmie).

1

@mordini123 Czyli tradycyjne zwolnienia po WrestleManii po raz kolejny są za nami, czasami też zaskakiwali z nazwiskami, nie inaczej tym razem. Ciekawe czy jeszcze w najbliższych dniach ktoś nie poleci.

1

@Luciano99 "Żebyście przeżyli to co ja przeżyłem, to już byście nie żyli."

1

@4drian0 Pamiętam jak była w tej puszczce, teraz jeszcze nadal jest, choć mniej dostępna.

0

@FcPortoFan1999 Póki ta Daria będzie i ten sztab trenerski to tylko kwestia czasu kiedy to nastąpi.

0

@Walker To po prostu lata doświadczenia, w końcu najstarszy użytkownik tutaj.

1

@Chaoss Z tym to od razu przypomina mi się Szpakowski bodajże, jak mylił nazwy tych stadionów.

1

@Inmate Może z innym psychologiem by było jeszcze lepiej? Brawo, że wygrała Iga, ja ogólnie nie jestem zwolennikiem bliskich przyjaciół w tak kluczowych rolach, bo czasami mogą patrzeć nieobiektywnie, zaznaczam że nie zawsze musi tak być.

0

@Kamiloza91 Będzie miał duże szanse na pewno a głównymi kontrkandydatami będą koledzy z drużyny jak np. Raphinia jeśli coś w półfinałach/finale LM dorzuci do dorobku goli/asyst.

3

@michal26 Mi też się ta Abramowicz tam nie podoba i wolałbym kogoś innego na jej miejsce, tym bardziej jeśli ona miała duży udział przy zmianie trenera i jeśli jak ktoś tu pisał wcześniej, poprzedni trener musiał też trochę pod kątem zachowań pilnować. Zresztą jednym ze wspólnych mianowników przez cały ten czas złej passy Świątek jest właśnie osoba Darii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?