neo2114
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wieruszów
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też mam kody Heinekena, których nie zdąże już wykorzystać. Mam 4, jak ktoś chce proszę pisać na PW.
9
"Baskowie nie wygrali jednak na Camp Nou od sezonu 2001/2002"
to nie ma żadnego znaczenia, my też od dawien dawna nie przegraliśmy 3 meczów z rzędu.
10
Zdrowaś Mario...
0
Jeszcze taka ciekawostka, która umknęła w natłoku emocji. Dzięki 3 golom Messi wyprzedził Hugo Sancheza i jest już na 2. miejscu klasyfikacji wszechczasów strzelców La Liga. Do prowadzącego Zarry traci 15 bramek. Na początku przyszłego sezonu powinien już wskoczyć na 1. miejsce.
0
w statystykach dominują przede wszystkim
Munir El Haddadi z Barcelony (7 bramek i 3 asysty) i Rochinha z Benfiki (5 bramek i 5 asyst)
0
szkoda nawet to komentować...
0
inne źródło podaje też 27,5 mln euro, ciężko powiedzieć
0
klauzula - 36 mln euro
0
Mamy dobry wynik przed rewanżem, ale trzeba będzie się pilnować. Jak stracimy gola zrobi się gorąco. Trzeba zagrać spokojnie i kontrolować mecz.
0
Ja w tym nie widziałem żadnej kontrowersji. Jak na Brazylijczyka to ta celebracja wydała mi się bardzo naturalna.
0
Zapowiada się wspaniały dwumecz. Niech wygra lepszy, oby to była Barca.
0
Juventus również dobry, ale właśnie ze względu na ten brak awansu nie widzę ich w TOP 5, ale w TOP 10 na pewno są. Mój ranking jest oczywiście mocno subiektywny.
0
Wiadomo, to tak tylko teoretycznie. Takie kluby jak Arsenal, Atletico czy Borussia są w stanie każdemu zagrozić. Wydaje się, że United trochę mniej, ale to nadal dobry zespół.
0
tej 4 się spodziewałem, byłem właśnie ciekawy tego piątego. Ja się waham między PSG a Chelsea na tę chwilę.
0
a tak z ciekawości, które kluby uznajesz za top 5?
0
Fajnie wygląda czołówka strzelców w Barcelonie. W ostatnich latach dominacja Messiego była ogromna (teraz oczywiście wpływ na to ma kontuzja, ale tak czy siak wygląda to fajnie). Strzelcy Barcy we wszystkich rozgrywkach:
Messi 24
Alexis 17
Pedro 17
Fabregas 13
Neymar 12
0
co do stałych fragmentów, to takich rzeczy się raczej nie ćwiczy w części treningu otwartej dla mediów
0
102-60 niezły pogrom ;)
0
Do przerwy z Laguna Canarias 54-34.
0
zgadzam się, poza tym że Montoya ma na imię Martin ;)
0
grają o 20
0
Dzisiaj dwóch wspaniałych piłkarzy ma urodziny.
Neymar 22
C. Ronaldo 29
0
Laudrup zwolniony ze Swansea, ciekawe gdzie teraz pójdzie.
0
to miała być odpowiedź do komentarza powyżej (N11).
0
zauważ, że większość (o ile nie wszystkie) artykuły na temat meczów City to przetłumaczone newsy z oficjlalnej strony. Tam na razie nic nie piszą to tu też nic nie ma.
0
widze, ze TVP się ugięła i derby Madrytu będą w TV (pierwszy mecz na TVP Sport, rewanż również na TVP 1). To dobrze, jutro szykuje się 4-godzinna futbolowa uczta.
0
Czarnym koniem to jest beniaminek Villarreal albo przeciętnie grający w poprzednim sezonie Athletic Bilbao. Valencia w zeszłym sezonie walczyła o LM do ostatniej kolejki, teraz spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Z tym, że uważać trzeba się zgadzam, alę prawdą jest, że Valencia jest obecnie średniakiem La Liga. Przykro na to patrzeć, zwłaszcza gdy pamięta się czasy gdy grali tam Canizares, Ayala, Mendieta czy Carew.
0
Abstrahując w ogóle od tego co myślę o zmianie nazwy zastanawia mnie jedno. Dlaczego w kontekście Realu padają kwoty rzędu 50 mln euro / rok (Microsoft) czy 80 mln euro / rok (Coca-Cola)? Kwota przedstawiona w tym artykule (11,6 mln euro / rok wygląda na tym tle śmiesznie. Jeżeli już miałoby dojść do zmiany nazwy (czemu jestem przeciwny) to podpisywanie tak długoterminowej umowy byłoby całkowitą głupotą. Wielkość kontraktów sportowych regularnie rośnie, więc związywanie się tak długą umową nie ma sensu, No, możnaby pomyśleć o ofercie np. 2 mld euro za 30 lat (np. 500 mln na start + 30*50mln euro rocznie). Jak oni chcą cokolwiek rozważać to oferta musi być niedorzeczna ;)
0
Gracze Barcy w plebiscycie Złotej Piłki:
2. Messi
5. Neymar
6. Iniesta
15. Xavi
0
mały błąd, dokładnie to nagrodę Fair Play otrzymuje afgańska federacja.