0

Co do wypozyczen to na goal.com pisza ze Keirrison oficjalnie w Benfice

0

Powodzenia w Interze i dzieki za te wszystkie lata w Barcelonie.

0

barcelonista07, wiem tyle ze Maxwell nie ma jeszcze numeru

0

rafek_Inter, masz racje. A za rok Eto'o odejdzie za darmo i bedziemy w czarnej d..

0

"Madrycki AS"- oni jakby mogli to by zdegradowali Barce do 2 ligi

0

RedDevil07, nie unos sie tak. Wiadomo, ze kazdy kibic bedzie zachwalal swoj klub, tak samo chyba na stronie Manu zaden fan czerwonych diablow nie bedzie kląć na swój klub. Dlaczego Liga Mistrzow jest tak przez wszyskich pozadana i dla kibicow to najcenniejsze trofeum? Bo sa wielkie pieniadze? Tak, ale to nie jest najwaznijesze (przynajmniej dla kibicow). Bo na kazdy mecz przychodzi kilkadziesat tysiecy kibicow? Tez wazne, ale nie jest to najwazniejsze. Najwazniejsze jest to, kogo trzeba pokonac, zeby ten puchar zdobyc. Wielkie kluby sa sobie nawzajem potrzebne. Moge nienawidzic Realu i innych klubow, ale wiem ze sukces Barcy nie bylby tak wielki bez Manu, Chelsea, Interu, Juve, Bayernu, Liverpoolu, Arsenalu, Realu, Milanu i innych wielkich. Tak samo jak zwyciestwa wyzej wymienionych klubow bylyby mniejsze bez Barcy i pozostalych.

0

Skoro juz zaproponowali 9 mln, to nie powinni sie wycofywac

0

29 listopada Barca bedzie obchodzic 110 urodziny. Gran Derbi w tym dniu to byloby cos naprawde ciekawego

0

obecnie mamy w kadrze 4 graczy spoza UE (mozna miec tylko 3): Caceres, Yaya, Hleb, Henrique. Sprowadzanie kolejnego spoza EU nie jest chyba najlepszym pomyslem. A Filipe ma wloski paszport.

0

oscp, wlasnie chcialem napisac to samo

0

wg serwisu Levanre EMV :

Barca zlozyla oferte 55 mln + 2 letnie wypozyczenia Caceresa i Keirrisona (z mozliwoscia pierwokupu Caceresa). Oferta zostala zlozona za Ville i Mate. Barca bedzie dodatkowo wyplacac pensje Caceresowi i Keirrisonowi.

0

fifa009, wedlug pana Valdano to bylo tylko 42 mln bez zadnego innego gracza

0

Dyrektor sportowy Realu Madryt Jorge Valdano ujawnil, ze Real oferowal 42 mln euro, ciekawe czy nasza propozycja (jesli w ogole jest to prawdziwa informacja) bedzie bardziej przekonujaca.

0

Looky ma racje, chodzi o 2 wypozyczenia

0

GAUCHOR10, blad w tlumaczeniu. Na wszystkich innych stronach. Chyba 4 polskie strony Barcy, polska strona Realu, PrimeraDivision.pl przetlumaczyly ta wypowiedz jako "Nie ma i nie bylo rozmow z Barcelona", ale oczywiscie na stronie Valencii wiedza lepiej

0

caminero, a o tym ze nie bedzie negocjacji wiesz z vcf.pl?

0

janek_centrum, skad masz to info?

0

Asenjo jest juz praktycznie w Atletico Madryt, nie ma sie co dziwic, tam bedzie gral w pierwszym skladzie i to w dodatku prawdopodobnie w LM

0

a Barca zlozyla propozycje za Keirrisona z Palmeiras, info z oficjalnej strony Palmeiras

0

jack666, przeciez w dzisiejszych czasach nikt nie mowi prawdy. Gdyby tak było to Kaka i Ronaldo nadal byliby w swoich klubach, a co do prezesa Valencii to on jednak zostawił otwarta furtke, ze za odpowiednio wysoka kwote sprzeda Villle

0

to, ze pisze o tym katalonska gazeta to nic nie warte, bo wiadomo ze beda podawali wiadomosci o tym, ze to Barca ma wieksze szanse. Ciekawsze jest to ze madrycka Marca pisze, ze Barca zaoferowala 43 miliony euro.

0

co do tego przepisu 6+5 to najbardziej straci na tym Anglia (i dobrze). Tu są dane o procentowym udziale obcokrajowcow w liczbie zawodnikow w najlepszych ligach [transfermarkt]

Anglia 62.1%

Włochy 39.7%

Hiszpania 36.8%

0

Guardiola powiedział na konferencji tak: Występ Henry'ego jest wątpliwy, bardzo wątpliwy.Zobaczymy, co będzie z nim jutro.

0

no i dodatkowo 6-ciu zawodnikow z twojego skladu nie sa nawet powolani

0

beniek1910, troche szacunku do rywala. Valencia jest (w tym momencie) trzecia najmocniejsza ekipa w La Liga i nie mozna ich lekcewazyc

0

Alves dzisiaj zlapal 9 kartke

0

demones, przed meczem mogli, ale od momentu wejscia na stadion juz nie, a ty mowiles o przerwie. Oki, konczymy temat

0

To jak widziales Guardiole to obok niego siedzial taki pan z plakietka. To był delegat UEFA, który był odpowiedzialny za uniemożliwienie Guardioli wszelkiego kontaktu z Vilanova czy piłkarzami

0

demones, a ogladales mecz?

0

pbilu, jak miał robić zmiany z trybun? Jeśli masz jakieś pretensje to do Vilanovy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?