newcomer
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj tam. Real jest bardziej utytułowany i tyle, może i faktycznie za czasów Franco nie wszystko było jasne i klarowne, ale nie popadajmy w skrajności, mieli skład to grali ładnie i skutecznie, a poza tym później i tak Real zdobywał tytuły i trzeba się z tym pogodzić. A Barca jest obecnie lepsza od Realu o czym świadczą wyniki.
Jeśli chodzi o Mou to myślę, że jest dużo lepszym trenerem od Pepa i tu nie ma nad czym dyskutować. To co robi z drużynami którymi steruje jest niesamowite, zobaczymy, czy tak będzie w Realu. Na cuda nie ma co liczyć, ale wszystko tam na pewno ładnie poukłada. Pep jest oczywiście, też dobry, ale żeby dorównac Mourinho musi jeszcze sporo udowodnić.
Real wydaje dużo kasy, ale jak chce to wydaje, nikt im nie zabroni. A tak w ogóle, to jak w Barcelonie nie byłoby wyników to osmielam się twierdzić, że robilibyście dokładnie to samo. Zresztą i tak wydajecie sporo, szanuje Barce za to że mają wielu wychowanków, ale zaczynacie ściągać gwiazdeczki. Do I ery galactico brakuje, ale zaczyna się robić podobnie