neymar10
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma ktoś dobry link bo mój strsznie muli
0
Z kim gramy w lidze po tym meczu ?
0
Sorry pisze na fonie i czesto zapomina na nim ustawić wielkiej litery
6
http://m.fangol.pl/view/89058/
Messi i neymar mają tego samego tatuażyste
1
Według mnie karne powinien wykonać rakitic w sevili te aspekt dobrze mu wychodził
0
Witam zna ktoś może składy na mecz arsenal monaco
0
powie mi ktoś jak zagrał ney i rakitić z góry dzięki
0
no można tak powiedzieć ;)
0
mam pytanie rafinha gra w reprezentacji Brazylii bo go nigdy nie widziałem
9
zauważyłem jedną rzecz
- messi ma dużo bramek i asyst
-suarez ma mało goli dużo asyst
- neymar ma dużo goli mało asyst
czyli ney + luis = messi
0
ney musi odpocząć z levante
0
Narzekacie na neymara a on wczoraj strzelił bramkę. robił to co w każdym meczu czyli próbował brać odpowiedzialność na swoje barki. A że nie trafił paru setek to przez to ze akurat była chwila rozluźnienia w szeregach naszych.
1
tak tak tak gra barca z krwi i kości VEB
0
poda ktoś dobry link proszę
0
ciekawe co by było gdyby leo był w formie w zeszłym sezonie
0
mam taką prośbę
powie mi ktoś ile bramek strzelił neymar w 2014
0
da ktoś link prosze
0
da ktoś link bo chciałbym obejrzec
0
jak gra rakitic
0
da ktos link dobry błagam
0
da ktoś linka jeszcze raz proszę z góry dziekuje
0
da ktos link proszę
0
ile jest w liverpoolu
0
co jest z neymarem
0
da ktos link do mecxu
0
da ktos link do siaty
0
moze ktos powiedziec co sie stało bo dopiero wrociłem
1
a diego costa ma kontuzje.
0
mam pytanie kiedy startuje LM
0