0

ma ktoś dobry link bo mój strsznie muli

0

Z kim gramy w lidze po tym meczu ?

0

Sorry pisze na fonie i czesto zapomina na nim ustawić wielkiej litery

6

http://m.fangol.pl/view/89058/
Messi i neymar mają tego samego tatuażyste

1

Według mnie karne powinien wykonać rakitic w sevili te aspekt dobrze mu wychodził

0

Witam zna ktoś może składy na mecz arsenal monaco

0

powie mi ktoś jak zagrał ney i rakitić z góry dzięki

0

no można tak powiedzieć ;)

0

mam pytanie rafinha gra w reprezentacji Brazylii bo go nigdy nie widziałem

9

zauważyłem jedną rzecz
- messi ma dużo bramek i asyst
-suarez ma mało goli dużo asyst
- neymar ma dużo goli mało asyst
czyli ney + luis = messi

0

ney musi odpocząć z levante

0

Narzekacie na neymara a on wczoraj strzelił bramkę. robił to co w każdym meczu czyli próbował brać odpowiedzialność na swoje barki. A że nie trafił paru setek to przez to ze akurat była chwila rozluźnienia w szeregach naszych.

1

tak tak tak gra barca z krwi i kości VEB

0

poda ktoś dobry link proszę

0

ciekawe co by było gdyby leo był w formie w zeszłym sezonie

0

mam taką prośbę
powie mi ktoś ile bramek strzelił neymar w 2014

0

da ktoś link prosze

0

da ktoś link bo chciałbym obejrzec

0

jak gra rakitic

0

da ktos link dobry błagam

0

da ktoś linka jeszcze raz proszę z góry dziekuje

0

da ktos link proszę

0

ile jest w liverpoolu

0

co jest z neymarem

0

da ktos link do mecxu

0

da ktos link do siaty

0

moze ktos powiedziec co sie stało bo dopiero wrociłem

1

a diego costa ma kontuzje.

0

mam pytanie kiedy startuje LM

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?