neymarowiec1122
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
6 obserwujących
15 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że sprzedajemy. Był jak dla mnie dobry, oczywiście cała ławka i rezerwy i Barca B jest dla was słaba. Ale dla mnie mógł jeszcze zostać, miał w sobie to "coś"
0
Jeśli Morata za 20 mln € to Bojan za 30
3
0
Dzisiejsi Eto'o, Henry, Motta, Marquez, Messi Xavi i Valdes to nie to co w 2006 :(
0
Gylfi Sigurðsson chce odejść z Tottenhamu. Ofertę złożył mu Lazio Rzym.
0
2012: Valdes - Alves, Pique, Puyol, Mascherano - Busquets, Xavi, Iniesta - Villa, Messi, Pedro.
Casillas - Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo - Khedira, Kaka, Ronaldo, di Maria - Benzema, Higuain.
2015: ter Stegen - Cuadrado, Mathieu, Pique, Alba - Mascherano, Rakitić, Iniesta - Messi, Suárez, Neymar
Navas - Carvajal. Ramos, Varane, Marcelo - Khedira, Kroos, Ronaldo, James - Benzema, Falcao.
0
0
Alves zostaje
0
Tyle że Villa miał 33 lata a on 30
0
I znowu hejty na Mathieu.
0
Neymargate. Mam nadzieję, że FIFA znowu nam nie założy sankcji.
6
Cuadrado na obronie? HAAhahaha!!! Jedna z największych głupot. Może lepiej na bramce.
0
143 - Mathieu
2
Mathieu to świetny obrońca. Szybki, zwrotny doświadczony w obronie i zna się na hiszpańskiej lidze. Tylko 20 mln € to trochę dużo - ze względu na wiek, bardziej byłbym przekonany gdyby był młodszy, ale na 2-3 lata zapewniamy sobie właśnie obronę jak mur. Przestańcie się śmiać z tego transferu bo jest rudy, bo to nie świadczy o jego umiejętnościach. Jakbyśmy kupowali Özil'a a wy mówicie: "Nie, nie ma dziwne oczy". Ważne żeby był dobrym wzmocnieniem linii obrony.
0
Mówie że mam nadzieje
0
Zgadzam się absolutnie.
0
Za 20 mln €
1
http://www.futhead.com/14/squads/14876842/
0
*Avatar
0
Ta. Chyba 70'
0
Tak, i dlatego odejdź z tej strony.
0
To dobra opcja na stopera i zamknijcie się z tym, że jest rudy po to nie świadczy o tym jaki jest dobry.
0
Jestem zgodny
0
To najgorsza wiadomość w tym sezonie.
0
Nareszcie!
0
Oficjalnie: Tiago w Atlético Madryt
0
Oficjalnie: Evra piłkarzem Juventusu
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/455193/oficjalnie-patrice-evra-graczem-juventusu?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss/
0
Tak sobie wchodzę na stronę Realu - James zaprezentowany, Oficjalnie: James kupiony, itp. a tu okładke MD poświęcili Xaviemu, na której widniał napis "ADIOS XAVI!" Więc Xavi chce odejść
0
Oficjalnie: Bacary Sagna w City, kolejna zla wiadomość
0
http://www.fcbarcelona.com/club/detail/article/macklemore-dons-the-fc-barcelona-strip