0

Szkoda że sprzedajemy. Był jak dla mnie dobry, oczywiście cała ławka i rezerwy i Barca B jest dla was słaba. Ale dla mnie mógł jeszcze zostać, miał w sobie to "coś"

0

Jeśli Morata za 20 mln € to Bojan za 30

3

0

Dzisiejsi Eto'o, Henry, Motta, Marquez, Messi Xavi i Valdes to nie to co w 2006 :(

0

Gylfi Sigurðsson chce odejść z Tottenhamu. Ofertę złożył mu Lazio Rzym.

0

2012: Valdes - Alves, Pique, Puyol, Mascherano - Busquets, Xavi, Iniesta - Villa, Messi, Pedro.
Casillas - Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo - Khedira, Kaka, Ronaldo, di Maria - Benzema, Higuain.

2015: ter Stegen - Cuadrado, Mathieu, Pique, Alba - Mascherano, Rakitić, Iniesta - Messi, Suárez, Neymar
Navas - Carvajal. Ramos, Varane, Marcelo - Khedira, Kroos, Ronaldo, James - Benzema, Falcao.

0


0

Alves zostaje

0

Tyle że Villa miał 33 lata a on 30

0

I znowu hejty na Mathieu.

0

Neymargate. Mam nadzieję, że FIFA znowu nam nie założy sankcji.

6

Cuadrado na obronie? HAAhahaha!!! Jedna z największych głupot. Może lepiej na bramce.

0

143 - Mathieu

2

Mathieu to świetny obrońca. Szybki, zwrotny doświadczony w obronie i zna się na hiszpańskiej lidze. Tylko 20 mln € to trochę dużo - ze względu na wiek, bardziej byłbym przekonany gdyby był młodszy, ale na 2-3 lata zapewniamy sobie właśnie obronę jak mur. Przestańcie się śmiać z tego transferu bo jest rudy, bo to nie świadczy o jego umiejętnościach. Jakbyśmy kupowali Özil'a a wy mówicie: "Nie, nie ma dziwne oczy". Ważne żeby był dobrym wzmocnieniem linii obrony.

0

Mówie że mam nadzieje

0

Zgadzam się absolutnie.

0

Za 20 mln €

0

*Avatar

0

Ta. Chyba 70'

0

Tak, i dlatego odejdź z tej strony.

0

To dobra opcja na stopera i zamknijcie się z tym, że jest rudy po to nie świadczy o tym jaki jest dobry.

0

Jestem zgodny

0

To najgorsza wiadomość w tym sezonie.

0

Nareszcie!

0

Oficjalnie: Tiago w Atlético Madryt

0

Tak sobie wchodzę na stronę Realu - James zaprezentowany, Oficjalnie: James kupiony, itp. a tu okładke MD poświęcili Xaviemu, na której widniał napis "ADIOS XAVI!" Więc Xavi chce odejść

0

Oficjalnie: Bacary Sagna w City, kolejna zla wiadomość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?