0

Ja specjalnie polecialem do Barcelony na prezentację Gryska, a tu wychodzi ze jej nie będzie...

0

@Mario96w
Deleko z buta

0

Siedzę sobie w Calella obok Barcelony i nie mam co robić...
Gdzie tanio kupić koszulkę?

0

Jak myślicie pierwsze treningi(15, 16) lipca będą otwarte dla kibiców?

0

Znacie hiszpański odpowiednik naszego forum?

0

@Kcprlxx
Byłeś kiedyś na prezentacji?

0

Jak długo czeka się w kolejce na prezentacje piłkarza?
Czy jest wejście wtedy tylko na stadion czy można również zwiedzać muzeum.
Planuje iść na 11 Lipca na prezentacje Griezmanna o ile będzie.
Był już ktoś z was? Napiszcie do mnie priv pls.
Proszę o pomoc ponieważ będzie to mój pierwszy raz w Barcelonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hektor16
Można też wtedy zwiedzić ten muzeum w stadionie?

0

@BarcaInfo
Wejście na stadion jest wtedy płatne?

0

Ponawiam pytanie,
Ktoś orientuje się jak jest z wejściem na stadion na prezentację zawodnika.
AG 11 lipca prawdopodobnie , czy jest to płatne wtedy?
Czy płaci się zwykłą wejściówkę na stadion?
Ktoś już był kiedyś?
Pomóżcie plis.

1

Powiedzcie jak to jest z wejściem na stadion podczas prezentacji zawodnika.
Jak wyglądają opłaty, ktoś już był kiedyś?
Jakieś podpowiedzi Pls

1

@lampa16 Można być w spodenkach, kobieta nie może mieć odsłoniętego dekoltu, musi sobie zakryć chustą lub czymś podobnym.

1

@olejtm Wygrywamy 4:0 w 80 minucie pierwsza zmiana Semedo wchodzi za Roberto :D

0

@Cvzx Sprzedać felipe Cołtinho, Denic Come BAck :D


3

Coś nie idzie, zmiana w 45 minucie.
Tak to się robi Valverde a nie 80-ta.

0

Co mówi szczerbata tancerka gdy jej jedzenie smakuje?


Paso Doble

0

mogę gdzieś wykupic polsat premium, lecz nie za 40 zł?
znajdzie się coś taniej?

0

Gdzie w Warszawie obejrze mecz?
Blisko ursusa?

0

Znacie jakieś strony z tanimi biletami na mecze barcelony, mogą być zagraniczne?

1

Poszło na prifffff

0

geniusz wysłał linka ze swojego kompa...

0

Jest kalendarz na pulpit z tego miesiąca?

0

mam takie pytanie, na jakiej tv będę mógł oglądać każdy mecz barcy nawet te w lidze, bo mam zamiar zakupic ale nie wiem co wybrac "n" czy cyfre+ bądź cyfrowy polsat??Nie wiem czy to prawda ale czytałem gdzieś, że na "n" został odkodowany program na którym leci Primera division.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?