nicola134
Dołączył/a: październik 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja specjalnie polecialem do Barcelony na prezentację Gryska, a tu wychodzi ze jej nie będzie...
0
@Mario96w
Deleko z buta
0
Siedzę sobie w Calella obok Barcelony i nie mam co robić...
Gdzie tanio kupić koszulkę?
0
Jak myślicie pierwsze treningi(15, 16) lipca będą otwarte dla kibiców?
0
Znacie hiszpański odpowiednik naszego forum?
0
@Kcprlxx
Byłeś kiedyś na prezentacji?
0
Jak długo czeka się w kolejce na prezentacje piłkarza?
Czy jest wejście wtedy tylko na stadion czy można również zwiedzać muzeum.
Planuje iść na 11 Lipca na prezentacje Griezmanna o ile będzie.
Był już ktoś z was? Napiszcie do mnie priv pls.
Proszę o pomoc ponieważ będzie to mój pierwszy raz w Barcelonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hektor16
Można też wtedy zwiedzić ten muzeum w stadionie?
0
@BarcaInfo
Wejście na stadion jest wtedy płatne?
0
Ponawiam pytanie,
Ktoś orientuje się jak jest z wejściem na stadion na prezentację zawodnika.
AG 11 lipca prawdopodobnie , czy jest to płatne wtedy?
Czy płaci się zwykłą wejściówkę na stadion?
Ktoś już był kiedyś?
Pomóżcie plis.
1
Powiedzcie jak to jest z wejściem na stadion podczas prezentacji zawodnika.
Jak wyglądają opłaty, ktoś już był kiedyś?
Jakieś podpowiedzi Pls
1
@lampa16 Można być w spodenkach, kobieta nie może mieć odsłoniętego dekoltu, musi sobie zakryć chustą lub czymś podobnym.
1
@olejtm Wygrywamy 4:0 w 80 minucie pierwsza zmiana Semedo wchodzi za Roberto :D
0
@Cvzx Sprzedać felipe Cołtinho, Denic Come BAck :D
3
Coś nie idzie, zmiana w 45 minucie.
Tak to się robi Valverde a nie 80-ta.
0
Co mówi szczerbata tancerka gdy jej jedzenie smakuje?
Paso Doble
0
mogę gdzieś wykupic polsat premium, lecz nie za 40 zł?
znajdzie się coś taniej?
0
Gdzie w Warszawie obejrze mecz?
Blisko ursusa?
0
Znacie jakieś strony z tanimi biletami na mecze barcelony, mogą być zagraniczne?
1
Poszło na prifffff
0
geniusz wysłał linka ze swojego kompa...
0
Jest kalendarz na pulpit z tego miesiąca?
0
mam takie pytanie, na jakiej tv będę mógł oglądać każdy mecz barcy nawet te w lidze, bo mam zamiar zakupic ale nie wiem co wybrac "n" czy cyfre+ bądź cyfrowy polsat??Nie wiem czy to prawda ale czytałem gdzieś, że na "n" został odkodowany program na którym leci Primera division.