nidys0000
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a jaka jakość?
0
dzięki czekałem na to ;]
0
on ma zegarek na ręce?
0
'Potrójna korona staje się faktem' powinno by zakonczone 20-toma wykrzyknikami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
na wszystkich wyskakuje ze sa poprzekraczane limity dla krajow
0
ja mam bufor na poziomie 50 i sie zacina ;/
0
nie działa ten link
|
/
0
ja wklejam to 74175 i nic sie nie pokazuje ;/
0
Polsat Sport w piatek o 00:50 bedize transpitowal z opoznieniem ;p
0
Miki
Iniesta sie wczoraj tyle kiwal, ze glowa boli. henry natomiast nie dostal wiele pilek (chodz wiele razy sugerowal rekami ze jest nie kryty) wiec nie mial jak sie pokazac, tak samo messi chodz oboje sprawili ze 'siedlismy' na polowie przeciwnika
0
moze ktos dac link z jimmym z ostatniego meczu?
0
zostawi Puyola w spokoju! on ze zlamana noga zagra!
Sylvinho dawno nie gral w lidze niech sie przetrze
0
M_k
chce się rzec... nic nie szkodzi :)
0
nawet nie chce słyszeć o Aguero jak grał przeciwko Barcy to pokazał... wielkie g***.
Adebayor- jak widziałem jakie akcje Arsenalu maścił to mnie skręcało
0
ojejejej ależ mistrz ciętej riposty :o
0
nie spinaj się konradinho. Nie dziw się, że będę krytykował, że zapowiedź (jak sama nazwa wskazuje powinna pojawić się przed meczem) pojawia się w trakcie meczu.
Poza tym, tak już działamy nie..? ;-)
0
cholerne kłody nic nie umieją oprócz kopania po nogach...
0
zapowiedz pól godziny po rozpoczęciu..
0
czy on jest ślepy? ;/ a niby szczelił jakąś bramke atakując z boku? NIE!! wbiegając ze środka do tego jest stworzony, Eto'o mu nie zgardnia dobre piłki i dlatego nie strzela. Jak on może mieć tak zaciemniony umysł i mówić, że jest stworzony do gry na boku.....
0
"Mówi się, że Barça nigdy miała dobrego bramkarza"-wg mnie "nigdy nie miała" lepiej brzmi.
0
skąd zdjęcie na którym jest pep i r10?
0
forget boobles ;]
0
dobrze zrobił ale...
"który spóźnił się minut na" .... - minut ale jakieś "kilka minut" albo coś?
0
dobre
0
kiedy zawodnik dostaje 10? eto'o strzelał podawał nawet wracał kilka krotnie nie wiem jakimi kryteriami jest to oceniane bo wg mnie zawodnik nici wecej zrobić nie może (a może ma latać?)
0
w 5 sekundzie wygląda jakby na głowie miał stringi.
Ten trójkącik mnie rozwala ;S
nad muzyką się trzeba zastanowić. Może zastosować coś bardziej przyjaznego dla nas? ;-)
0
no nie z dwójki Keita Toure wybieram Toure!
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin