niebiesko-czerwony
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
Nie rozumiem tej waszej napinki ze strzela ronaldo z karnych. To tez element gry, karny wczoraj ewidentny, wykonanie dobre i bramka. Coz sie tu wiecej rozwodzic
0
pogromcaprostakow
+2 pkt za secille jak juz cos. Ronaldo jest kozak i czy sie komus podoba czy nie jest to pilkarz kompletny i dla mnie najlepszy na swiecie.
0
Proponuje wam chlopaki przerzucic sie na Real bo on bedzie lepszy w tym roku. Wiem ze 50% z was jest na tej stronie bo barcelona jest modna. Pozdro dla kumatych
0
victor
Bo co?? Bo jestem obiektywny? Nie obrazam nikogo.
0
Odcieli mu Xaviego i inieste i jest dnem, taka prawda. Moze gorzka ale prawda
0
BOSS85
Plebiscyty:) i co z tego? Cieszy cie zlota pilka messiego jak nic nie wygra barca w tym sezonie?
0
Acha i jeszcze jedno. Jezeli Ronaldo jest slaby z mocnymi przeciwnikami to Messi jest TRAGICZNY ze slabymi. Najlepszy pilkarz swiata... HAHAHA
0
Przepraszam 38 kolejek oczywiscie
0
Co to za tłumaczenie ze jesli Real wygra lige to przez wpadki barcelony. Lige wygrywa ten co ma po 28 spotkaniach wiecej punktow i tyle w temacie. Zalosni jestescie tak sobie to tlumaczac
0
nawet sedziowie nam nie pomoga, brawo valencia. Nalezalo sie, moze placzki zaczna grac i lessi wreszcie sie obudzi, pewnie zaraz jakis karny z kapelusza dla nas. bo wiadomo ze barce trzeba forowac, zygac sie chce
0
Nie martwmy się na zapas. Sędziowie nam pomogą, przyaktorzymy troszkę i będziemy na szczycie tabeli.