niemozliwe
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jest to samo nie sadzisz ?
0
jakos kiedys real zdobyl 5 sezonow wygranych pod rząd , kibice realu sie tym szczyca , a wasza odpowiedz na to .. kiedy to bylo , to juz historia itp , o tym glupku nie pomyslales ?
0
historia to historia wy za 10-15 lat (60) bedziecie wypominac 6 tytulow , no nie ?
0
A smiejecie sie ze Real zyje histaria i wychwala sie ze ma wiecej tytulow a tu widze tez wspamienia itp .
0
No teraz wszystkich kreujecie na ceska i inieste hahahah
0
Sneider gral slabo w Relu podawal przeciwnikowi itp ... poprostu odszedl i sie obudzil , nie wiadomo czy by zostal gralby tak jak teraz .
0
smajlo2 Hahahah bo to messi i niemoglby tak powiedziec ? a co to jest messi ? to ze ma unicef wcale nie jest lepszy od ramosa.s itp
0
Jesli chodzi o klepke i lige hiszpanska , bo nalepsza druzyna w europie zostanie inter lub bayern ! . Wydaje mi sie ze bedzie to inter i wygra potrojna korone to chyba bedzie jasne ze najlepsza druzyna bedzie wlasnie INTER ! Pewnie nie zgodzicie sie ale kazdy ma swoje zdanie .
0
Gaucho ------ A wiesz czemu trener chce oszczedzic swoich najlepszych zawodnikow ? bo jest to bardzo slaba druzyna wie ze nie ma szans z Realem . Dlatego nastepny mecz graja z Deportivo LC i chca ten mecz wygrac , poniewaz chca sie utrzymac w LL !
0
Nigdy wczesniej sie nie cieszyli z porazki barcy , nie rozumiecie ze ciesza sie bo final jest na ich stadionie sb ? tak samo byloby z waszej strony. Ale co ty gadac moze woda ich postraszycie na murawie ? zachowanie tez nie jest fajne i co wiecej zarzadu !!!
0
Jak mozna w tej chwili kibicowac Realu ? Kibicowalem im 6 lat . !!Kupowanie gwiazd mnie tak wkurza ze to jest nie do opisania , nie mowie mogli kupic ronaldo ale nie tyle zawodnikow , i tyle sprzedac , nie bede sie rozpisywal juz bo szkoda czasu , no i perez boze czemu ty nie lecialem z kaczynia ? , takiego prezesa bym chcial jak ci co maja w Porto swietny prezes !! . Powiem tylko ze ten real moze wygrac w next sezonie lige jesli wygraja fuksem z BARCELONA i fuksem zremisuja bo tylko te mecze sie licza ,a no i LM mistrzow to 1/8 !! jak wiadomo , jak gdzies czytalem w LL jest 36 towarzyskich i 2 ligowe mecze , taka prawda , jesli zmienia trenera i polowe zawodnikow po sezonie ten real nie bedzie dla mnie istnial i nigdy nie bede im juz kibicowal !!. Kibicuje takze Tottenhamowi 3 lata czy byli na dnie w tamtym sezonie caly czas liczylem na nich . Bo jest to normalny klub !! hala madrid ? JUZ NIGDY !!!