0

BAN

0

hehehehe przeciez on jest słaby

0

alex27

hehe ciekawe ciekawe co napisales..

Messi! Co??? Foch!!!!!:P

0

hehehe nie moga caly czas Messiego brac przeciez, to by bylo podejrzane. A tak za 2 tyg Messi bedzie badany, zobaczycie!

0

Domowe jakies takie bez charakteru..mdle wg mnie. Wyjazd lepiej, cos nowego:)

0

Kara dla tego pilkarza jaknajbardziej bylaby sluszna. Obrazil kamera to uchwycila. Co robi Uefa? Przeciez sama sobie takim czyms plecie sznur..

Busi dostalby kare tam te 2-3mecze, w finale jego brak to atut barcy(Masche). Uefa bylaby czysta i moglaby dalej gloscic wszem i wobec jak to walczy z rasizmem na stadionach. A tak? caly świat teraz juz wie co w trawie piszczy. Caly swita bedzie patrzyl na wembley z wyczekiwaniem kiedy sedzia skrzywdzi wnowu przeciwnika Barcy pokazujac czerwo lub daja jakiegos symulowanego karnego z D.

Wizerunek kluby leci na pysk tyle wam pwoiem. Nie znajdziesz dzis postronnego kibica futbolu ktory nie jest przychylny opinii ze barce wspiera jak tylko mzoe Uefa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?