0

boczny skrzydłowy :)

1

Dołączam się do pytania.

0

Panie Alistarze on się tylko grzecznie pyta, a ty mu ani nie pomogłeś ani nic.

0

Munir jest o wiele lepszy

0

Munir > Sandro

0

Bo jest lepszy od gorszych?

0

Niech real sie juz boi!

0

Czemu akurat Munira. Świetny piłkarz, za dobry jest dla Ciebie?

0

Przecież to widać po tym meczu towarzyskim, że rozgromimy każdą drużynę jaką nam się zeche. Ten sezon jest nasz!

0

Bartra

0

W tym sezonie nic nie wygramy.

0

Gramy świetnie. Wygramy LM na luzie.

0

Chyba nie zrozumiałeś. Chodzi pewnie o to, że wtedy, gdy mielibyśmy go odkupić będzie stary.

1

Munir to mój ulubiony zawodnik z młodszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?