niezn4ny
Dołączył/a: sierpień 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
boczny skrzydłowy :)
1
Dołączam się do pytania.
0
Panie Alistarze on się tylko grzecznie pyta, a ty mu ani nie pomogłeś ani nic.
0
Munir jest o wiele lepszy
0
Munir > Sandro
0
Bo jest lepszy od gorszych?
0
Niech real sie juz boi!
0
Czemu akurat Munira. Świetny piłkarz, za dobry jest dla Ciebie?
0
Przecież to widać po tym meczu towarzyskim, że rozgromimy każdą drużynę jaką nam się zeche. Ten sezon jest nasz!
0
Bartra
0
W tym sezonie nic nie wygramy.
0
Gramy świetnie. Wygramy LM na luzie.
0
Chyba nie zrozumiałeś. Chodzi pewnie o to, że wtedy, gdy mielibyśmy go odkupić będzie stary.
1
Munir to mój ulubiony zawodnik z młodszych