hmmm. jak można na głównej stronie najpopularniejszego portalu Barcelony w Polsce napisać "wielki bayern w wielkim finale"????? czy to był już rewanż??? jeśli tak to proszę o wynik pierwszego spotkania!!!! a jeśli nie to proszę o usunięcie osoby odpowiedzialnej za ten wpis !!!! bo coś tu jest nie HALO!!!! przez duże OOOOO!!!!! Chyba ze ta osoba nie jest prawdziwym kibicem FCB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentarze
0
hmmm no pewnie tak ale wczoraj był news na Bein sports ze jeżli go Chelsea nie wezmie wczoraj to Barca złozy dzisiaj oferte no i co? Lipton?
0
a gdzie MAHREZ!!!!?????!!!!????!!!!!?????
0
powiem Ci ze serio bo zapomnialem ze okienko jest do 1 wrzesien, betona zarypalem az strach sie przyznac:)
0
jak moga zlozyc jutro? co w zimie go wezma hehe
0
hmmm. jak można na głównej stronie najpopularniejszego portalu Barcelony w Polsce napisać "wielki bayern w wielkim finale"????? czy to był już rewanż??? jeśli tak to proszę o wynik pierwszego spotkania!!!! a jeśli nie to proszę o usunięcie osoby odpowiedzialnej za ten wpis !!!! bo coś tu jest nie HALO!!!! przez duże OOOOO!!!!! Chyba ze ta osoba nie jest prawdziwym kibicem FCB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ale mowie na 100% nie jestem pewien :) ten sam znaczek co na oficjalnej stronie wiec to raczej ten program:)
0
jak moga zlozyc jutro? co w zimie go wezma hehe
0
a gdzie MAHREZ!!!!?????!!!!????!!!!!?????
0
niech zostanie:) ograł się juz troche w bayerze;]
0
cała prawda i tylko prawda:)