1 czerwca 2013, 23:54
0
Tak się po prostu nie robi. Nie w tym klubie.
2 marca 2013, 17:17
poproszę o linka
31 stycznia 2013, 21:34
27.02 dopiero
31 stycznia 2013, 21:20
kiedy jest rewanż?
17 stycznia 2013, 23:52
Boruc? :)
5 maja 2010, 21:56
Sevilla wlasnie zniszczyla Racing 5:1 po naprawde ladnej grze.
20 kwietnia 2010, 22:03
Nie nie wierze!!! Atak na pilke Pique a sedzia zolta kartke ;o
13 stycznia 2013, 21:28
Robertinho, dla Twojej informacji, transmisja w linku tnie się jak Andrzej Gołota w trakcie wywiadu.
19 grudnia 2010, 14:12
Uważam, że jeśli któryś z klubów z wyższej półki, typu Manchester, Chelsea, Milan, zagrałby tak jak Espaniol to mogliby ograć Barcelone. Taktyka była w porządku, jednak to personalia zawiodły w tym meczu.
10 grudnia 2009, 17:30
dawać tu Milan x)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Tak się po prostu nie robi. Nie w tym klubie.
0
poproszę o linka
0
27.02 dopiero
0
kiedy jest rewanż?
0
Boruc? :)
0
Sevilla wlasnie zniszczyla Racing 5:1 po naprawde ladnej grze.
0
Nie nie wierze!!! Atak na pilke Pique a sedzia zolta kartke ;o
0
Robertinho, dla Twojej informacji, transmisja w linku tnie się jak Andrzej Gołota w trakcie wywiadu.
0
Uważam, że jeśli któryś z klubów z wyższej półki, typu Manchester, Chelsea, Milan, zagrałby tak jak Espaniol to mogliby ograć Barcelone. Taktyka była w porządku, jednak to personalia zawiodły w tym meczu.
0
dawać tu Milan x)