Cześć z jakiej strony oprócz oficjalnej korzystacie aby kupic bilet na mecz. Chodzi mi konkretnie o bilety na mecz za tydzień z levante(na oficjalnej stronie bilety są juz niedostępne oprócz tych premium).
w roli Pedro z tych wyżej wymienionych to tylko Nolito no może i Llorente na zmiennika Suareza
co do reszty:
Reus raczej ławki by nie chciał grzać( chyba że byłby ustawiany jako ofensywny pomocnik)
de Bruyne- z wielką chęcią bym go widział w klubie, byłby świetnym uzupełnieniem MVP przy jego ilości asyst, ale na 45m z transfermarket to raczej władze Wolsfburga by nawet uwagi nie zwróciły
co do Pogby świetny zawodnik, ale cena i pensja jaką według mediów by chciał pobierać jest o wiele za duża
Komentarze
0
Cześć z jakiej strony oprócz oficjalnej korzystacie aby kupic bilet na mecz. Chodzi mi konkretnie o bilety na mecz za tydzień z levante(na oficjalnej stronie bilety są juz niedostępne oprócz tych premium).
4
A wy nic się nie nauczyliście po letniej telenoweli.
Cou nie pewno tu w zimę nie przyjdzie zrozumcie to w końcu.
0
A ja twierdzę, że the Sun rozważa zamknięcie swojej redakcji z powodu głupot wypisywanych przez ich pseudo dziennikarzy.
0
Valencia ;) zobaczymy jak to będzie
0
co wy z tym Bernabeu
sami byśmy nie chcieli aby Real podnosił puchar na Camp Nou, więc wiadomo, że i oni tego nie chcą w przeciwną stronę...
4
A wy nic się nie nauczyliście po letniej telenoweli.
Cou nie pewno tu w zimę nie przyjdzie zrozumcie to w końcu.
2
1. Ter Stegen
2. Montoya
3. Piqué
4. Rakitic
5. Sergio
8. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
18. Alba
Sirigu
Maxwell
Silva
Marquinhos
Matuidi
Cabaye
Rabiot
Pastore
Cavani
Lavezzi
1
Moje domowe losowanie:
Monaco-PSG
BARCELONA-Porto
Bayern-Atletico
Juventus-Real
nie wyszło źle, ale wolałbym zagrać z Juventusem
1
Co za końcówka w kosza!!!
86:87 dla nas równo z syreną a jeszcze 100sec przed końcem bylo -5
0
w roli Pedro z tych wyżej wymienionych to tylko Nolito no może i Llorente na zmiennika Suareza
co do reszty:
Reus raczej ławki by nie chciał grzać( chyba że byłby ustawiany jako ofensywny pomocnik)
de Bruyne- z wielką chęcią bym go widział w klubie, byłby świetnym uzupełnieniem MVP przy jego ilości asyst, ale na 45m z transfermarket to raczej władze Wolsfburga by nawet uwagi nie zwróciły
co do Pogby świetny zawodnik, ale cena i pensja jaką według mediów by chciał pobierać jest o wiele za duża