0

W sumie to Gomesa można byłoby dodać do ocen, bo póki co brakuje go tam

1

"Były zawodnik Barcelony, a obecnie gwiazdor Arsenalu" ładnie określone :)

0

Będzie bramkarzem na lata :)

0

Wole by został w Arsenalu. Lubie oglądać ich grę i jakoś nie wyobrażam sobie Kanonierów bez "Rambo"

0

Spodobała mi sie odpowiedz na pytanie Guardioli który podkradł Thiago. :)

0

Uf, już się bałem. Ter Stegen przyjdzie za rok i mimo wieku będzie o wiele klas lepszy od Valdesa, ba, już nawet jest!

0

Alexis nie pójdzie i tak

0

Wie ktoś na jakim canale będzie można obejrzeć mecz?

0

Zaciekawiła mnie odpowiedź na "Alexis czy Pedro"... Czyżby Tello był faworytem Taty? ;_;

0

Poleciał za Guardiolą i tyle w temacie :)

0

Mam nadzieję, że będzie to Barcelona, niby nowa, ale jednak stara, jak z pierwszego roku pracy Guardioli.

0

przegrały *

0

Oby przegrali bo jade na dwa dni i dopiero we wtorek ok 20 wracam ;_;

0

Czytam komentarze z fioletowej pod artykułem o Tito. I musze to powiedzieć - szacunek dla nich za wsparcie dla Tito mimo, że są 'Madristami'. "Futobl, futobolem. Życie najważniejsze." #AnimsTito

0

Trenerem NIEOFICJALNIE i PRAWDOPODOBNIE ma zostać Joan Francesc Ferrer

0

#AnimsTito

0

To "resztą" to chyba tylko Alexis, bo Cuence i Afellaya dadzą pewnie na wypożyczenie, ale ok.

0

Z tej listy to bym chciał pierwszych 3 panów. :) (Agger, Vermaelen, Kościelny jbc) :P

0

Według mnie, jak by częsciej Tito na niego stawiał to mógłby już dosięgać poziomu Alvesa.

0

Bardziej kadry Barcelony, nie Barcelony B :)

0

I nie wiem dlaczego, ale Tello powienin zostać przy 37. Jakoś mu pasuje według mnie

0

Jezu, co wy macie z tym '7 zastrzeżone' albo '7 powinno poczekać na następną (wielką) gwaizdę'. Jak tak czytam to aż coś mi się robi. To jest numer i każdy ma prawo go mieć, nawet Tello. Jest utalentowany i według mnie nawet na rezerwowego, dlaczego miałby niemieć? Z całym szacunkiem dla Villi, no ale nie przesadzajmy.

0

$$$ srobi swoje

0

Tak ;)

0

Kolejny który zaliczy Barce i Real sie szykuje ;_;

0

Ten to ma pecha... Wracaj do zdrowia i mam nadzieję, że za rok czy dwa będziesz podstawowym graczem Barcy!

0

Mam nadzieję, że wróci kiedyś i będzie jedną z gwiazd Barcy i najlepszym piłkarzem świata. :)

0

Co do numerów. Denerwują mnie komentarze na różnych "fan pejdżach" na fejsie typu "7 ma być wolne bo nikt nie zasługuje na ten numer"...

0

A co do pisania o zwolnienia numeru Neymarowi... Coś czuję, że Ney bd miał 7 :3

0

No właśnie, z ławki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?