0

to jest nie tylko twoje marzenie :D

0

4-0 dla nas :D

0

druga połowa będzie wspaniała :D

0

Wymarzony gracz dla Barcy :) ale bez przesady 100 milionów to On nie jest wart...

0

dobrze, że w TV meczyk będzie :D

0

Florentino Pérez wie, że to Barca zdobędzie ten tytuł i dlatego nie pozwolili na mecz na SB

0

A w następnym meczu zrobi podobną rzecz.. tylko niech go trochę emocje poniosą!

0

Jeszcze do tej dwójki dopisałbym Xabiego Alonso...

0

Ten komentator chyba lekko fazke ma :D

0

Jaki burak!! idiota hehe

0

zaraz będzie Elvis :D

0

hahahahahahahaha... dobre :D

0

no zrewanżował sie :D

0

Iniesta genialny :D bramka coraz bliżej :)

0

Już ich mamy :D Vamos !!!

0

A Robben to się nie zmagał?

0

jest zajebiście :D

0

Wolałbym Busquetsa od Mascherano :) Mascherano na ostatnie pół godzinki :D ale jak tak to licze na jego dobry wystep :D

0

Najlepszy zawodnik na tą pozycje jaki mógł sie nam trafić! On musi z nami zostać ! Innej opcji nie widze :D

0

Afellay ! To tego zawodnika Barca potrzebuje :D i 40 mln ?? To jakas głupota

0

To będzie bardzo trudny mecz dla Barcy, ale mam nadzieje, że już w pierwszej połowie zawodnicy Barcy rozstrzygną mecz :D

0

Cesc raczej nie przyjdzie do nas. Według mnie Tiago powinien częściej grac

0

robokochambarce zgadzam się. Nie ma sensu wykładać dużych pieniedzy. Ale wątpię żeby przeszedł na wyspy!

0

Świetny napastnik za jakies 3-4 lata bedzie jak Villa więc śmiało go mozna dać na wypożyczenie:)

0

najlepszy defensywny pomocnik świata! Essien i Diarra kryją się w obec niego!!!

0

To by mógłby być najlepszy transfer w tym sezonie!! Vidic by tworzył świetną pare środkowych obrońców z Pique!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?