nonohehe
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jest nie tylko twoje marzenie :D
0
4-0 dla nas :D
0
druga połowa będzie wspaniała :D
0
Wymarzony gracz dla Barcy :) ale bez przesady 100 milionów to On nie jest wart...
0
dobrze, że w TV meczyk będzie :D
0
Florentino Pérez wie, że to Barca zdobędzie ten tytuł i dlatego nie pozwolili na mecz na SB
0
A w następnym meczu zrobi podobną rzecz.. tylko niech go trochę emocje poniosą!
0
Jeszcze do tej dwójki dopisałbym Xabiego Alonso...
0
Ten komentator chyba lekko fazke ma :D
0
Jaki burak!! idiota hehe
0
zaraz będzie Elvis :D
0
hahahahahahahaha... dobre :D
0
no zrewanżował sie :D
0
Iniesta genialny :D bramka coraz bliżej :)
0
Już ich mamy :D Vamos !!!
0
A Robben to się nie zmagał?
0
jest zajebiście :D
0
Wolałbym Busquetsa od Mascherano :) Mascherano na ostatnie pół godzinki :D ale jak tak to licze na jego dobry wystep :D
0
Najlepszy zawodnik na tą pozycje jaki mógł sie nam trafić! On musi z nami zostać ! Innej opcji nie widze :D
0
Afellay ! To tego zawodnika Barca potrzebuje :D i 40 mln ?? To jakas głupota
0
To będzie bardzo trudny mecz dla Barcy, ale mam nadzieje, że już w pierwszej połowie zawodnicy Barcy rozstrzygną mecz :D
0
Cesc raczej nie przyjdzie do nas. Według mnie Tiago powinien częściej grac
0
robokochambarce zgadzam się. Nie ma sensu wykładać dużych pieniedzy. Ale wątpię żeby przeszedł na wyspy!
0
Świetny napastnik za jakies 3-4 lata bedzie jak Villa więc śmiało go mozna dać na wypożyczenie:)
0
najlepszy defensywny pomocnik świata! Essien i Diarra kryją się w obec niego!!!
0
To by mógłby być najlepszy transfer w tym sezonie!! Vidic by tworzył świetną pare środkowych obrońców z Pique!