0

@Oskar00 xDDDDDDD tak to skomentuje

0

@barcelonaLM Zgadzam sie w pelni.

4

Kizo - DISNEY (prod. Sergiusz & Leśny)
Wam tez tak to wchodzi? ;/ nie moge przestac sluchac

1

@Woland10 On nimi nawet nie kreci bo dryblingiem to kloda totalna, pustaczek karny dolozenie nogi to jest co lubi najbardziej.

1

@Adi123456789 PSG, PSG, PSG, PSG.

0

@FanBarcy123 nimi sie nie jaraja a zjadaja lewego na sniadanko xD

0

@GuerillaAthletic Ziomek odstaw to co bierzesz

0

W sumie to bawi ze ludzie dalej mysla ze Lewy jest jakis super i porownaja go do CR i Messiego a on strzela tylko bundeslidze bitch please xD

0

Jakich dzielnic/miejscówek unikać w Krakowie ? jakieś tipy

0

@MaTt_BarcaFan zabawne te dembele i coutinho nas kosztowali blisko 300m a nic nie graja xdd

10

@zadafcb Ma czym usiasc na fotelu, szkoda że twarzy nie ma

0

@Khajio Jezeli chce liczyc na pilke to musi byc TOP 1 z Messim czy bez niego

1

@ranger3120 Dla mnie paczka chipsow lepsza.

7

swoja droga niezle mbappe ma ni9erowno jak chce z PSG z takim skladem odchodzic do miernego realu xDD nie czaje

0

@Shroud pelno bylo akcji gdzie sedziowie na varze glupoty robili, chyba mi nie powiesz ze ciagniecie za koszulke albo gra dlonmi jest dozwolona? zebym ci linka musial dawac

0

xDDDDDDDDDD alba

0

@Shroud trzymal go dlonmi za koszulke XD? wedlug prawa pilki to niedozwolone

0

@Bykunn jak ty tutaj to top troll 1 xD pelno ludzi pisze ze bana powinienes miec :D

0

@gontex 2 gole ze łba, jeden niepowinien byc uznany bo faule były ale jakoś lecimy

0

@Unique wreszcie cos sensownego ktos pisze :D

1

@Ronii80 Oby zakonczyl luisek swoja kariere tu i zeby jego wywody sie zakonczyly :D nie wierze ze chlop co tyle lat ma caly dzie na la bambli przesiaduje xdd troche przegr@w

0

dwa gole ze ŁBA, troche fartowne ale najważniejsze 3pkt

0

Ma ktoś messiego na snapie ? ciekawi mnie czy mecz ogląda

0

@Barcaa12 Snapa wysłał że ogląda

0

@Bartula cringe robisz xDD

0

@dv_7 ty chyba sportu nigdy nie uprawiales i nie wiesz jak regeneracja działa

2

@dv_7 oni grają 1 mecz co tydzień po czym ma odpoczywac xD

18

@dniel ale on ma 21 lat xD

0

@Piotr,1985 Co ty piszesz

0

@Bartula raczej u ciebie :D moich ogladaja setki tysiace ludzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?