norbercikvisca2007
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Oskar00 xDDDDDDD tak to skomentuje
0
@barcelonaLM Zgadzam sie w pelni.
4
Kizo - DISNEY (prod. Sergiusz & Leśny)
Wam tez tak to wchodzi? ;/ nie moge przestac sluchac
1
@Woland10 On nimi nawet nie kreci bo dryblingiem to kloda totalna, pustaczek karny dolozenie nogi to jest co lubi najbardziej.
1
@Adi123456789 PSG, PSG, PSG, PSG.
0
@FanBarcy123 nimi sie nie jaraja a zjadaja lewego na sniadanko xD
0
@GuerillaAthletic Ziomek odstaw to co bierzesz
0
W sumie to bawi ze ludzie dalej mysla ze Lewy jest jakis super i porownaja go do CR i Messiego a on strzela tylko bundeslidze bitch please xD
0
Jakich dzielnic/miejscówek unikać w Krakowie ? jakieś tipy
0
@MaTt_BarcaFan zabawne te dembele i coutinho nas kosztowali blisko 300m a nic nie graja xdd
10
@zadafcb Ma czym usiasc na fotelu, szkoda że twarzy nie ma
0
@Khajio Jezeli chce liczyc na pilke to musi byc TOP 1 z Messim czy bez niego
1
@ranger3120 Dla mnie paczka chipsow lepsza.
7
swoja droga niezle mbappe ma ni9erowno jak chce z PSG z takim skladem odchodzic do miernego realu xDD nie czaje
0
@Shroud pelno bylo akcji gdzie sedziowie na varze glupoty robili, chyba mi nie powiesz ze ciagniecie za koszulke albo gra dlonmi jest dozwolona? zebym ci linka musial dawac
0
xDDDDDDDDDD alba
0
@Shroud trzymal go dlonmi za koszulke XD? wedlug prawa pilki to niedozwolone
0
@Bykunn jak ty tutaj to top troll 1 xD pelno ludzi pisze ze bana powinienes miec :D
0
@gontex 2 gole ze łba, jeden niepowinien byc uznany bo faule były ale jakoś lecimy
0
@Unique wreszcie cos sensownego ktos pisze :D
1
@Ronii80 Oby zakonczyl luisek swoja kariere tu i zeby jego wywody sie zakonczyly :D nie wierze ze chlop co tyle lat ma caly dzie na la bambli przesiaduje xdd troche przegr@w
0
dwa gole ze ŁBA, troche fartowne ale najważniejsze 3pkt
0
Ma ktoś messiego na snapie ? ciekawi mnie czy mecz ogląda
0
@Barcaa12 Snapa wysłał że ogląda
0
@Bartula cringe robisz xDD
0
@dv_7 ty chyba sportu nigdy nie uprawiales i nie wiesz jak regeneracja działa
2
@dv_7 oni grają 1 mecz co tydzień po czym ma odpoczywac xD
18
@dniel ale on ma 21 lat xD
0
@Piotr,1985 Co ty piszesz
0
@Bartula raczej u ciebie :D moich ogladaja setki tysiace ludzie