7 sierpnia 2010, 11:26
0
sa młodzi zawodnicy w La Masia.
6 sierpnia 2010, 18:33
jak dla mnie bardzo dobrze, mamy wielu utalentowanych ,a i tak bez niego powalczy sie o najwyzsze cele.
4 sierpnia 2010, 11:26
pewnie padnie sporo bramek. nie moge sie doczekac.
29 lipca 2010, 20:25
2:4
29 lipca 2010, 20:23
1:4
24 maja 2010, 19:06
oby jego 2 sezon byl lepszy niz 1
18 lipca 2010, 21:00
niech ten fabregas sie odezwie,czego on w koncu chce.
29 czerwca 2010, 23:12
trzeba kogos sprowadzic bo jak sie patrzy na tego bardzo szczuplego busquetsa to sie czasem zygac chce. mascherano powiniem pojsc za 30
6 lipca 2010, 16:30
zarabiscie
11 lipca 2010, 23:33
wygral najlepszy. a w tym 8 z barcy. viva ESPANIA.!!!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
sa młodzi zawodnicy w La Masia.
0
jak dla mnie bardzo dobrze, mamy wielu utalentowanych ,a i tak bez niego powalczy sie o najwyzsze cele.
0
pewnie padnie sporo bramek. nie moge sie doczekac.
0
2:4
0
1:4
0
oby jego 2 sezon byl lepszy niz 1
0
niech ten fabregas sie odezwie,czego on w koncu chce.
0
trzeba kogos sprowadzic bo jak sie patrzy na tego bardzo szczuplego busquetsa to sie czasem zygac chce. mascherano powiniem pojsc za 30
0
zarabiscie
0
wygral najlepszy. a w tym 8 z barcy. viva ESPANIA.!!!!!