0

@MARCIN73 pisze to z perspektywy kibica, obserwatora, chyba mam prawo do wyrażania opinii, prawda ? Daruj sobie wyświechtane uszczypliwości bo one niewiele wnoszą.

34

To nie ma znaczenia czy grasz dwoma czy tez trzema stoperami bo i tak przegrywasz mecz za meczem. Przestań nakazywać kryć na 40 m bo nie masz do tego ludzi i będziesz tracił bramki po kontrach. Nie oszukuj sam siebie, ze powrót kontuzjowanych zawodników cokolwiek zmieni, bo chyba nie jesteś aż tak naiwny by wierzyć ze Dembele, czy Aguero uratuje Ci mecz. Masz ogromną szansę na zapisanie się w kartach historii tego pięknego klubu jako najgorszy trener. Po części jest to Twoja wina bo jesteś tragicznym taktykiem. Zwycięstwa z nic znaczącymi drużynami nie poprawia morale zespołu. W tym sezonie przegrasz wszystko, zapomnij o lidze mistrzów bo wiesz, ze ona już jest przegrana, zapomnij o jakichkolwiek trofeach czy tez top 4 w lidze. Zachowaj godność i odejdź nie prosząc o odszkodowanie. I na Boga przeproś te młode dzieci co biegają jak we mgle za słowa ze są tragiczni. Oni potrzebują wsparcia i kogoś kto będzie miał pomysł jak to wszystko poukładać. Ty takim trenerem nigdy nie będziesz.

0

Obawiam się ze powinniście jednak rozważyć....

0

@Olszak1986 niestety taka rzeczywistość. Pozdrawiam

0

@Olszak1986 nawet jeśli wyjdą najsilniejszym składem to nie będą się forsować. My jesteśmy tak beznadziejnie bezradni ze cała Europa się z nas będzie śmiać przez cały sezon. Z całym szacunkiem ale Fati i reszta dzieci nas nie zbawi. Na Dembele, Aguero to w ogóle nie liczę. To jest dramat.

2

@Veysel jakie akcje ? kombinacyjne ? :D Tu nie ma zgrania, chemii, wszystko jest dziełem przypadku.

0

@Olszak1986 Bayern będzie miał pewny awans i wystawi na nas drugi garnitur. Patrząc na nasza gre nie jesteśmy w stanie zagrozić nikomu na ten moment.

0

@mikokarla uzbrój się w cierpliwość, za jakieś 3 do 5 lat będą w topie Europy

2

@Barcelonista94 do ogrania ale nie przez nas. My możemy lac leszczy z końca tabeli. Od środka zaczną się poważne problemy. Top to dla nas już za wysokie progi.

2

I cyk konterka i 2:0. Drugiej połowy nie trzeba oglądać, Atletico będzie wypoczywać i tak im nie zagralozimy bo absolutnie nie mamy pomysłu na konstruktywny atak. Nie łudźmy się, ze kontuzjowani zawodnicy cokolwiek wniosą.

0

Obrona - dzieci we mgle, pomocy brak i zero pomysłu na atak. Czy uda się upaść jeszcze niżej ?

3

@adukla Po pierwsze nie wygramy z Atletico 3:0 bo jesteśmy niestety mentalnym wrakiem bez pomysłu na grę pod wodzą Kumana. Po drugie ten skład nie jest taki tragiczny jak większość tutaj pisze.

2

@xoran polecam książkę „Ja,Ibra”, w której są dokładnie opisane toksyczne relacje Zlatana z Pepem.

1

@mikokarla dąży do zwolnienia nieuchronnie. Coś czuje, ze oczy znowu będą krwawić.

1

Naprawdę nie wiem co Ronald próbuje udowodnić?! Zamiast wpuści młodzież niech się ogrywa to idzie w zaparte. Znowu Roberto dostanie ze stresu obstrukcji na prawym wahadle.

0

@FC1899Barca Jestem bardzo ciekawy czy jak stery przejmie wielbiony przez wszystkich Xavi i zaliczy marny start to też wysilisz zwoje intelektualne i wymyślisz prześmieszną i nieco urągającą ksywkę kolejnej legendzie. Więcej szacunku do drugiego człowieka życzę.

1

@Uukasz_93 a jakich Ty oczekujesz projektów jak klub na skraju bankructwa?? Jaki szanujący się trener podejmie się ryzyka poprowadzenia drużyny, w której biegają zagubione dzieci, wypalona stara gwardia i ludzie co nie maja zdrowia do piłki ? Tu potrzeba gruntowej przebudowy i dużo ale to bardzo dużo cierpliwości liczącej kilka lat. Nie oszukujmy się, po wielkim klubie została tylko nazwa. Trzeba czekać i wierzyć ze się odrodzimy.

2

Czerwień Franka odzwierciedla stan psychiczny drużyny. Wyglada to dramatycznie niestety.

0

@dawid230188 co ma Demir pokazać jak piłek nie dostaje ?

0

@y13 To prawda, a nas na nich nie stać. Nie uważam też, aby powrót Ansu, Dembele czy Aguero cokolwiek zmienił w naszej grze. Trzeba się pogodzić, że przed nami bardzo chude lata.

1

@catalanian09 Conte to najlepszy wybór na ten moment, ale on tutaj nie przyjdzie bo klub jest obecnie w zapaści finansowej, a on oczekuje ambitnego planu sportowego na już, a nie na najbliższe 5 lat. Druga kwestia to preferowane przez niego ustawienie. Już widzę entuzjastyczne podejście do 3-5-2 czy 3-4-3.

0

Oczy krwawią od czytania taki doniesień typu płakał bo gwizdali, albo nie trenował bo miał złe samopoczucie, ewentualnie „na pewno mam pewne miejsce w aucie”. Oj biedna ta Barca, biedna!

1

Ciekawe czy będzie miał odwagę postawić na Balde od początku ? Coś czuję ze na siłę upchnie Desta albo Mingueze a na prawą....Roberto :( No i kolejna kwestia Araujo czy Garcia ?

0

@AbelKabel W porównaniu do Dembele, Cou i być może Fatiego to okaz zdrowia.

2

@Pietrov "Mniej szklany" jest tutaj niezwykle istotne i uważam, że właśnie takich ludzi powinniśmy teraz pozyskiwać. Jak narazie praktycznie połowa zespołu to zdrowotne wraki, które pod tym kątem nie rokują najlepiej. Oby Ansu nie dołączył do regularnego przebywania na l4, ale po tylu zabiegach w takich młodym wieku to niestety jest możliwe. Jego dyspozycja to wielka niewiadoma i jeśli nas tylko stać to uważam, że pomysł z wypożyczeniem Sterlinga jest trafny.

0

Niech zagra i pokaże w jakiej formie jest jego kolano.

1

@Bulos11 W obecnej sytuacji kadrowej i stanie psychicznym większości zawodników jesteśmy w stanie przegrać absolutnie z każdym. Jeśli to prawda co piszą, o przyszłości Ronalda zadecyduje najbliższy tydzień i to chyba będzie najlepsza decyzja póki nie jest jeszcze za późno. Tylko pytanie kto przejmie ster ?

1

@Graczdari91 Conte jak najbardziej, ale on to raczej 3-5-2 lub 3-4-3 i znowu konflikt światopoglądowy. No i nie sądzę żeby zdecydował się przejmować zespół w lekkiej ruinie.

2

@bysiu82 Z tą kadrą to niemożliwe. Zdrowia brak.

0

Obyś dostawał więcej czasu na boisku! Gość z meczu na mecz jest coraz lepszy. Rośnie nam filar obrony na lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?