Ekspresja na boisku (niektórzy mylą to z mentalnością i zarzucają brak tego aspektu Messiemu co jest bzdurą- po prostu Messi nie macha łapami), karne oraz gra głową
Zależy z czego jest ściana. Ale zaprawa gipsowa powinna starczyć. Jeśli ta dziura w dotyku się "sypie" lub zostawia na palcach pył to warto to wcześniej zaprawić gruntem- takim płynem przypominającym mleko który wiąże takie powierzchnie.
W tym roku chyba w gazetach było ze próbowali nam wcisnąć biała z czerwonym krzyżem i zarząd się nie zgodził. Moim zdaniem czas nike się skończył i potrzeba czegoś nowego we wzornictwie.
Spoko, spoko. Zawsze po eksperymentach przychodziły klasyczne wersje. Po sezonie 12/13 (gradient) były pionowe pasy i żółty kołnierzyk, po sezonie 15/16 (poziome pasy) były te fajne pasy z jaśniejszymi paskami. Teraz po szachownicy na bank rzucą klasyką :)
W sezonie 12/13 był gradient zamiast pasów ale przynajmniej był pionowy, 15/16 były poziome pasy- Bartek mówił ze sprzedała się najlepiej w historii wiec powtórzyli eksperyment w tym roku. Ale teraz źle to wygląda...:/
Ja oglądałem. Film jest tak jednostronny ze dla wielu (a na pewno dla mnie) ma efekt odwrotny od założonego. Dla mnie Ci dwaj goście to dzbany szukające atencji w erze #metoo. Ale TRZEBA go obejrzeć.
Tak jak przedmówca. Od starości, prania innego niż delikatne ręczne przepłukanie. Musisz zaopatrzyć się w nowy. Na ebayu jest tego pełno. Wystarczy żelazko, sam wielokrotnie nakładaniem napisy na koszulki. Da się. Tylko ze akurat te złote napisy to jedne z najgorszych do aplikacji. Klej z obwódki często klei się do materiału, który trzeba położyć między koszulkę a żelazko. Mam nadzieje ze nie przestraszyłem :P
Będąc totalnie szczerym W MOJEJ OPINII chłopak wypadł dobrze na tle cienkiego jak wolfram Realu co nie jest wielkim osiągnięciem. Nie wiem jak potoczy się kariera ale już wczoraj pokazywał frustracje dającą pewną dozę przypuszczeń, że jeszcze kilka razy dostanie w bęcki od Barcelony i przeistoczy się w typowego hala rycerzyka jak Arbeloa. No ale będzie teraz wychwalany w niebiosa razem z tym całym Veni-Vinni-Chybi bo Real potrzebuje mentalnie jakiś pozytywów, a szukanie ich w grze nastolatka mogę opisać tylko jednym wielkim parsknięciem.
Bo projekty koszulek trafiają do władz ligi do akceptacji przed sezonem. I tylko takie mają prawo grać. Jeśli wczoraj pozwoliliby Barcelonie na granie w zupełnie innym komplecie stworzyliby niebezpieczny precedens i mogłoby to być wykorzystane w przyszłości.
Czy ja wiem. Do historii przeszły jego wywiady, ze w przeszłości mógł mieć tego i tamtego piłkarza, gdy jeszcze nie był gwiazdą. Jeśli choć część z nich była prawdą, to przy budżecie PSG i jawnym waleniu w kakao FFP to może mu się udać. Tym bardziej ze Francja to kopalnia młodych talentów wiec czułby się tam jak ryba w wodzie.
Bogiem nie jesteś ale sprytem tez nie grzeszysz. Każde dywagacje transferowe trzeba oprzeć o to ze klub i piłkarz chcą się zgodzić. Inaczej nie ma sensu w ogóle o nich pisać. Wiec zamiast za każdym razem pisać ze "przy założeniu ze klub i piłkarz wyrażają chęć to" i dalej swoje wywody to po prostu się to zakłada. Ale Ok. Dla Ciebie będę to pisał mój mały mistrzu uszczypliwości.
Nie udawaj mądrzejszego niż jesteś, sarkazm do idiotycznego komentarza tez staje się idiotyzmem. Swój komentarz napisałem przy założeniu ze Ajaks na to pójdzie. Nie wiedziałem ze trzeba wam wszystko pisać, no ale przeszacowałem inteligencje odbiorców swojego komentarza.
A nie pomyślałeś ze to co napisałem jest przy założeniu ze Ajax się zgodzi? Od dziś będę pisał wszystko, specjalnie dla Ciebie, bo widzę ze z oczywistych rzeczy chcesz robić z siebie mistrza ciętych ripost.
Może zrobić tak jak PSG z Mbappe- wypożyczenie De Ligt z obowiązkiem wykupu po roku? Wtedy spłata Holendra przesunęłaby się na 2020 rok. Moim zdaniem nie możemy odpuścić, tym bardziej jeśli prawdą jest ze chce tu przyjść za De Jongiem. Martwi mnie Umtiti- przerwa przeciąga się znacznie, a i tak nie wiadomo czy na końcu nie czeka go operacja... Pique z sezonu na sezon coraz dłużej wychodzi ogarnianie się na początku sezonu... co sądzicie? Walczyć za wszelką cenę? Na dziś to tylko Lenglet jest pewnym filarem na przyszłość. Todibo to może wyjdzie, może nie- na dziś plusem jest cena transferu.
Noob i Smoke. Wręcz uwielbiam Classic ninja w Mortalach. Fujin by się przydał bo hulał u mnie w dzieciństwie w MK4. Fajnie jakby wrócił Triborg bo ostatnio fajnie rozwiązali 3 postacie w jednym slocie. Ogólnie hype dość duży mam:) z kabala tez się cieszę.
Ps 4 slim- lepsze eksy a Xbox one s nie ma w sobie nic ciekawego, lecz w drugiej parze Xbox one x- lepsza grafika a w niektórych grach z xbx360 np w wiedźminie 2 czy pierwszym red dead redemption grafika wyglada jak remaster. Zależy czego szukasz. Jeśli bardziej Ci do eksow ps4 to bierz slima i za różnice w cenie między nim a Xbox one x można się obłowić w gry wyłącznie dla "niebieskich". Jeśli eksy Cię nie interesują i masz więcej kasy wybierz Xbox one x. Moim zdaniem oczywiście.
0
Ekspresja na boisku (niektórzy mylą to z mentalnością i zarzucają brak tego aspektu Messiemu co jest bzdurą- po prostu Messi nie macha łapami), karne oraz gra głową
1
Wygląda jak białe sportowe buty do garnituru lub sportowy spojler do klasycznego auta.
1
Nie będzie w ogóle. W takiej sytuacji jest tylko sprzedaż. Tak jest np. przy maratonach filmowych, lidze mistrzów itp.
1
Łącze się z wami w bólu bracia hbo ma serwery rodem z notatnika :/
2
Zależy z czego jest ściana. Ale zaprawa gipsowa powinna starczyć. Jeśli ta dziura w dotyku się "sypie" lub zostawia na palcach pył to warto to wcześniej zaprawić gruntem- takim płynem przypominającym mleko który wiąże takie powierzchnie.
0
Dzięki za ten link. :)
0
Oby tak. Sam Mbappe Realu nie odmieni a z tym transferem mogą się pożegnać z "remontem" reszty składu.
0
Pozostaje mieć nadzieje ze sprzedaż będzie na tyle słaba ze już nie będą się palić do takich eksperymentów.
0
W tym roku chyba w gazetach było ze próbowali nam wcisnąć biała z czerwonym krzyżem i zarząd się nie zgodził. Moim zdaniem czas nike się skończył i potrzeba czegoś nowego we wzornictwie.
0
Spoko, spoko. Zawsze po eksperymentach przychodziły klasyczne wersje. Po sezonie 12/13 (gradient) były pionowe pasy i żółty kołnierzyk, po sezonie 15/16 (poziome pasy) były te fajne pasy z jaśniejszymi paskami. Teraz po szachownicy na bank rzucą klasyką :)
4
W sezonie 12/13 był gradient zamiast pasów ale przynajmniej był pionowy, 15/16 były poziome pasy- Bartek mówił ze sprzedała się najlepiej w historii wiec powtórzyli eksperyment w tym roku. Ale teraz źle to wygląda...:/
0
A wiec już tak oficjalnie to będzie wyglądać https://www.footyheadlines.com/2018/09/barcelona-19-20-home-kit.html?m=1 meh...
0
No chyba w dwa ognie ma te słabe punkty.
0
Na ebayu jest ich trochę.
1
Corgi i whippet.
0
Ja oglądałem. Film jest tak jednostronny ze dla wielu (a na pewno dla mnie) ma efekt odwrotny od założonego. Dla mnie Ci dwaj goście to dzbany szukające atencji w erze #metoo. Ale TRZEBA go obejrzeć.
0
Tak jak przedmówca. Od starości, prania innego niż delikatne ręczne przepłukanie. Musisz zaopatrzyć się w nowy. Na ebayu jest tego pełno. Wystarczy żelazko, sam wielokrotnie nakładaniem napisy na koszulki. Da się. Tylko ze akurat te złote napisy to jedne z najgorszych do aplikacji. Klej z obwódki często klei się do materiału, który trzeba położyć między koszulkę a żelazko. Mam nadzieje ze nie przestraszyłem :P
95
Czy Reguilon już mówił komuś z Ajaxu ze jest brzydki?
0
Będąc totalnie szczerym W MOJEJ OPINII chłopak wypadł dobrze na tle cienkiego jak wolfram Realu co nie jest wielkim osiągnięciem. Nie wiem jak potoczy się kariera ale już wczoraj pokazywał frustracje dającą pewną dozę przypuszczeń, że jeszcze kilka razy dostanie w bęcki od Barcelony i przeistoczy się w typowego hala rycerzyka jak Arbeloa. No ale będzie teraz wychwalany w niebiosa razem z tym całym Veni-Vinni-Chybi bo Real potrzebuje mentalnie jakiś pozytywów, a szukanie ich w grze nastolatka mogę opisać tylko jednym wielkim parsknięciem.
1
Bo projekty koszulek trafiają do władz ligi do akceptacji przed sezonem. I tylko takie mają prawo grać. Jeśli wczoraj pozwoliliby Barcelonie na granie w zupełnie innym komplecie stworzyliby niebezpieczny precedens i mogłoby to być wykorzystane w przyszłości.
1
A do tej pory było inaczej? ;) patrząc kto to wygrywał?
0
Czy ja wiem. Do historii przeszły jego wywiady, ze w przeszłości mógł mieć tego i tamtego piłkarza, gdy jeszcze nie był gwiazdą. Jeśli choć część z nich była prawdą, to przy budżecie PSG i jawnym waleniu w kakao FFP to może mu się udać. Tym bardziej ze Francja to kopalnia młodych talentów wiec czułby się tam jak ryba w wodzie.
0
Bogiem nie jesteś ale sprytem tez nie grzeszysz. Każde dywagacje transferowe trzeba oprzeć o to ze klub i piłkarz chcą się zgodzić. Inaczej nie ma sensu w ogóle o nich pisać. Wiec zamiast za każdym razem pisać ze "przy założeniu ze klub i piłkarz wyrażają chęć to" i dalej swoje wywody to po prostu się to zakłada. Ale Ok. Dla Ciebie będę to pisał mój mały mistrzu uszczypliwości.
0
Nie udawaj mądrzejszego niż jesteś, sarkazm do idiotycznego komentarza tez staje się idiotyzmem. Swój komentarz napisałem przy założeniu ze Ajaks na to pójdzie. Nie wiedziałem ze trzeba wam wszystko pisać, no ale przeszacowałem inteligencje odbiorców swojego komentarza.
0
O moje marzenia się nie martw. Sam je sobie spełniam.
0
A nie pomyślałeś ze to co napisałem jest przy założeniu ze Ajax się zgodzi? Od dziś będę pisał wszystko, specjalnie dla Ciebie, bo widzę ze z oczywistych rzeczy chcesz robić z siebie mistrza ciętych ripost.
3
Może zrobić tak jak PSG z Mbappe- wypożyczenie De Ligt z obowiązkiem wykupu po roku? Wtedy spłata Holendra przesunęłaby się na 2020 rok. Moim zdaniem nie możemy odpuścić, tym bardziej jeśli prawdą jest ze chce tu przyjść za De Jongiem. Martwi mnie Umtiti- przerwa przeciąga się znacznie, a i tak nie wiadomo czy na końcu nie czeka go operacja... Pique z sezonu na sezon coraz dłużej wychodzi ogarnianie się na początku sezonu... co sądzicie? Walczyć za wszelką cenę? Na dziś to tylko Lenglet jest pewnym filarem na przyszłość. Todibo to może wyjdzie, może nie- na dziś plusem jest cena transferu.
1
Noob i Smoke. Wręcz uwielbiam Classic ninja w Mortalach. Fujin by się przydał bo hulał u mnie w dzieciństwie w MK4. Fajnie jakby wrócił Triborg bo ostatnio fajnie rozwiązali 3 postacie w jednym slocie. Ogólnie hype dość duży mam:) z kabala tez się cieszę.
0
Ac/dc Warszawa 2015
1
Ps 4 slim- lepsze eksy a Xbox one s nie ma w sobie nic ciekawego, lecz w drugiej parze Xbox one x- lepsza grafika a w niektórych grach z xbx360 np w wiedźminie 2 czy pierwszym red dead redemption grafika wyglada jak remaster. Zależy czego szukasz. Jeśli bardziej Ci do eksow ps4 to bierz slima i za różnice w cenie między nim a Xbox one x można się obłowić w gry wyłącznie dla "niebieskich". Jeśli eksy Cię nie interesują i masz więcej kasy wybierz Xbox one x. Moim zdaniem oczywiście.