nowyfanbarcy
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu nie?
0
Real pozbył się co prawda Drenthe, Canalesa, Gago i Pedro Leon ale tym razem nie są zawodnicy najwyższej klasy. Nie to co Sneijder, Robben czy Van der Vaart dlatego też Benitez przesadza z tym że Real wzmocnił konkurencję bo to nie są jakieś wielkie transfery.
0
Media czasami lubią same wymyślać wypowiedzi piłkarzy.
0
I dobrze. Barca ma być najlepsza we wszystkim.
0
Barca wygrywa bo ma najlepszych piłkarzy i przestańcie denerwować ludzi gadając o jakimś stylu bo nikt nie wie o co chodzi.
0
$amuel Eto'o
0
Nie podoba mi się system ligi mistrzów. Lepiej byłoby gdyby były 4 grupy po 8 drużyn i potem od razu półfinały i finał. Zmniejszone byłyby wtedy szanse na przypadkowe odpadnięcie w 1/8 lub ćwierćfinale. Do półfinału wchodziłyby najmocniejsze ekipy.
0
JutroIV kolejny... Dopiero co się zarejestrowałem a wy już mnie prowokujecie. To jest chyba jakiś spisek. Czy wy widzieliście kiedyś żeby w grupie grały dwa kluby z tego samego kraju!?
0
loczek14xd co ty gadasz przecież Lille i Lyon to ten sam kraj
0
login10 idioto przecież BVB i APOEL są w tym samym koszyku
0
Witajcie. Jestem nowym fanem Barcy. Wcześniej kibicowałem Realowi ale porażka w superpucharze przelała czarę goryczy.