0

a dlaczego nikt z was nie wpadl na to ze moze i rzeczywiscie obiecali mu przedluzenie kontraktu ale sam Abi porozmawial z Tito i ten mu powiedzial ze bedzie gral ale bardzomalo lub w samych koncowkach.... Abi twierdzi ze jest w stanie grac na najwyzszym poziomie trener pewnie inaczej i tu konczy sie sprawa ..... mial do wyboru grac malo albo odejsc do innego klubu wiec wybralt o drugie mimo ze oficjalnie to barca nie przedluzyla kontraktu... pozdrawiam wszystkich "tradyjonalistow" z wasza logika to barca za 2-3 sezony znalazla by sie mniej wiecej w tym miejcu jak Bilbao w obecnym sezonie........

0

dedee bo liga brazylijska jest tak slaba ze wygrywa klubowe mistrzostwa swiata z chelsea....... bzdury piiszesz ......myslisze ze w barcelonie nie ma ludzi ktorzy oceniaja fachowym okiej na jakim poziomie sportowym jest neymar i jakie ma predyspozycje i mozliwosci rozwoju?? mysle ze robia to znacznie lepiej niz ty wiec moze troche zaufania .......

0

al Fayed
czyli twoim zdaniem Tito to dobry trener? czlowieku albo ty nie masz oczu albo juz sam nei wie..... czy ty wogole widzisz jak barca grala w tym sezonie?? odstawmy na bok wyniki dobre w lidze czy tez tragiczne w lm.... tak jak ogladalem wszystkie mecze barcy w zeszlych sezonach z przyjemnoscia tak teraz nie da jej sie ogladac... nudna przewidywalna bez pomyslu i polotu ciagnie sie jak flaki z olejem gdyby nie messi i iniesta ktorzy czasami zrobia cos niekonwencjonalnego gra bylaby zupelnie bezbarwna.....
podaj mi z 5 dobry decyzji trenerskich Tito w tym sezonie to bedziesz dla mnei mistrzem ja z rekawa moge ci podac z 20 zlych w tym 1 sztandarowa wprowadzenie zmiany w 1 meczu polfinalowym w 80 min przy stanie 4:0 :) wszystko w teamcie

0

nastepny do wyrzucenia jest Tito ktory nei ma pojecia o trenowaniu... marnuje wielkie talenty 0 haryzmy....mialem nadziej ze oglosi ze w obawie o zdrowie rezygnuje z prowadzenia klubu ale neistety nie doczekalem sie tego.....oczywiscie zycze mu jak najlepiej oby zdrowie mu dopisywalo ale nei koniecznie na stanowisku trenera barcelony ktory nawet nie zdaje sobie sprawy ze Thiago musi zagrac odpowiednia ilosc meczów zeby klauzula obowiazywala za takie cos powinny poleciec glowy!!!

0

co wy za przeroszeniem pierd.....cie barca to przede wszystkim projekt sportowy od ktorego oczekuje sie trofeow. Nie mozna przekladac dobra pilkarza nad dobro calego kluby... troche tragedie abidala moza by bylo porownac do trqagedni smolenskiej gdzie nagle 100% spolezen stwa jest zrozpaczonych i opowiada jaki to swietny byl nasz sp prezyden L. kaczynski mimo ze wczesniej wieszalo na nim najgorsze obelgi.... Barca wiecej niz klub ....czy waszym zdaniem dla was to oznacza ze mamy trzymac 40 osobowa kadre do 40 bo wydaje im sie ze nadal moze grac na takim poziomie jaki prezentuje i oczekuje baca od pilkarzy??? bo moim zdaniem to oznacza ze nei zostawia sie zawodnika samego skoro zrobil tak wiele dla klubu oferuje mu sie jakas posade w sztabie szkoleniowym itd.... a jesli pilkarz chce grac dalej odchodzi i zmienia klub normalna kolej rzeczy.......zastanowcie sie nad swoimi wypowiedziami bo jestem na 100% pewny ze gdyby abidal nie zachorowal i klub nie przedluzylby z nim kontaktu to wogole niebylo by tematu o ktorym teraz rozmawiamy... Ave

0

spoko felieton zgadzam sie ze wszystkim poza jednym stwierdzeniem jakoby tylko messi prezentowal taki sam football jak z magicznej nocy 6:2 mysle ze nieslusznie oceniony zostal tutajh iniesta. ktory daje z siebie wszystko ale jak calej druzynie sie nie chce grac to on sam nic nie zdziala jak messiego nie ma na boisku

0

Radioactive
ja sie w pelni z Toba zgadzam tylko kto ma mu dac wolna reke? bo chyba nie Tito jak on nawet boi sie pierdnac w obecnosci pilkarzy. Dlaczego nikt nie przesunie messiego na skrzydlo tam gdzioe mu sie najlepiej gra (jak on sam twierdzi) ja wam powiem dlaczego bo wszyscy graja pod messiego zeby pobil jak najwiecej rekordow :p a jak cos messi sobie zarzyczy to ma :) i wszyscy nmusza sie podporzadkowac...Strasznie nie lubie Mourinho ale mysle ze jakby on byl u nas to by zrobil porzadek i poustawial ten zespol (tak jak to zrobil z casillasem czy ramosem) i jak im ot wyszlo ??maja nowego swietnego mlodego stopera i solidnego bramkarza (wiadomo o kim mowa) Tylko do tego trzeba miec jaja.

0

Podobnie pedro ale nei ma sensu juz sie o tym rozpisywac....Czytajac komentarze ze mielismy swietny sezonb w lidze....ludzie gdzie wy macie oczy.......wiekoszosc tych wygranych byla uratowana w koncowkach spotkania i tylko dzieki messiemu nasza sytuacja w tabeli wyglada jak wyglada...3/4 zespolow w la liga ma budzet wielkoscie rocznego wynagrodzenia messiego wiec naszym obowiazkiem jest z nim wygrywac...Reasumujac jedyne co zrobil Tito to rozwalil cala druzyne w niej nie ma juz ducha nie ma motywacji a to jest jego zadanie zmotywowac zawodnikow do gry dac im ta iskierke w oklu ktora sprawi ze znowu poczuja glod pilki.....Tak jak to powiedzial mamy swietnych zawodnikow musimy tylko ich odzyskac....mam nadzieje ze ta osoba nie bedziesz ty Tito.... Mam nadzieje ze po sezonie zobacze newsa " Z powodow zdrowotnych Tito rezygnuje ze stanowiska" i wcale nei zycze mu nawrotu choroby bron Boze ale to mogl by byc dla niego dobry pretekst zeby wyjsc z twarza z tej sutuacji...
Browar dla tego kto przeczytal calosc :)

0

Mamy dobrych pilkarzy trzeba ich odzyskac.....?? serio?? xavi z calym szacunkiem bo przez ostatnie kilka sezonow gral fenomenalnie chociaz juz rok temu bylo widac ze nie wytrzymuje kondycyjnie odstaje od reszty.W tym sezonie jedyne co robi to spowalnbia kazda akcje... podajac pilke do tylu lub w do boku tak jakby myslal sobie " kurde nie podaje tyle prostopadle bo popsuje sobie statystki" wole juz Thiago ktory moze i rzeczywiscie ma wiecej start czasami zdaje sie byc rozkojarzony na boisku ale probuje zagrac ciekawa kombinacyjna pilke uderzyc z dystansu i takiego wlasnie rozgrywajacego nam trzeba nie wiedziec tylko dlaczego dostaje tak malo szans na gre...zaraz pewnie polowa najedzie na mnie ze sezonowiec ze general gra swietnie ..... jezeli tak myslicie to jestescie slepi tak samo jak Tito. Ludzie to jest Barca owszem nalezy szanowac tych ktorzy dali nam tyle radaopsci ale nba litosc boska nei mozna wystawiac kogos do skladu tylko za zaslugi. Kolejny Staruszek Puyol ale o nim nie ma co pisac bo wiecej kontuzjowany niz gra duch druzyny prawdziwy kapiutan ktory potrafi z motywowac jak trzeba to zjebac nawet messiego czego nasz kochany Tito nie potrafi.....Alexis?? to juz wogole chyba najwieksza porazka Tito jako trenera...slepo zapatrzony w jego umiejetnosci ktore moze i ma ale na litosc boska....... 0 dryblingow o bramkach nie wspominam 90% podan do tylu praktycznie nie strzela z dystansu....taaaaak wiem biega na boisku super pressing ale cio z tego?? on ma byc rozliczany z bramek co nam po takim napastniku ktory nie potrafi ustrzelic 10 bramek we wszystkich mozliwych rozgrywkach w sezonie. Jesli tak to zatrudnijmy sobie jakiegos maratonczyka ktory bedzie biegal przez caly mecz robil pressing nawet przy tym sie za bardzop nie zmeczy i na jedno wyjdzie.....

0

a tak na offtopie czy wam tez sie stronas pieprzy i wszystkie obrazki sa odrotnie i trzeba kilka razy strone odswiezac??
Prosba do moderatorow o interwencje w tej sprawie

0

Dżizys krajs Domini a ja bym chcial atak Eto`o Ibra Messi :)
tacy z was kibice a nawet nie wiecie ze Perdo grac nie może bo za zółte kartki musi pauzowac.
Lepiej niech zagra Tello który może i nie grał fantastycznego spotkania z Celta ale przynajmniej jako jeden z nieliczbych ma odwage zeby oddac strzal za pola karnego i w przeciwienstwie do Pedro czy Alexisa nam strzelac nie kazano Sancheza potrafi pokonac bramkarza

0

piedrolenie o chopinie.....
chlopak tak sie uwstecznil ze nie potrafi jednego rajdu zrobic...
jesli dostanie pilke to podaje ja na 1 m lub do tylu.
A co do okreslenia przytchodzil jako najlepszy pilkarz serie A
bzdura....... kolegha z druzyny Di nNatale byl 3 razy lepszy od niego
nie wspominajac o reszcie zespolow serie a

0

Chudini
Oszczedzac?? przeciez to jest poczatek sezonu na dodatek Messi nie gral na euro wiec po czym ma sie oszczedzac? lepiej niech gra jak najdluzej zeby sie do pilki przyzwyczail :)

0

spyke po pierwsze nei zycze sobie zebys mnie obrazal.....

to ze mam inne zdanei nei oznacza ze mozesz takie rzeczy wypisywac

po drugie jezeli ty uznajesz twente werder czy nawet totenham za najlepsze zespoly swiata to pozdro po reformie plattiniego lm to juz nie ta sama liga mistrzow moze mi jeszcze owiesz ze zylina tez potentat w europie.

4-5 meczy mialem na mysli lige tam ma 7 bramek i raczej grali ze slabymi zespolami....

po 3 jezeli chodzi o Torresa .... to technike ma zdecydowanie gorza jesli chodzi o przyjeci pilki i drublling nie wiem po czym wnioskujesz ze etoo ma lepsza technike ale pozdro

a tak na zakonczenie nie mowie ze eto jest beznmadziejny ze nei strzelal bramek z mmanu czy z realem ja tylko powiedzialem ze jest sredniakiem

0

Harpagan a Ty jestes kolejnym przykladem osoby ktora przecenia umiejetnosci E2 :)

0

hehe nie chodzi o to zeby sie klocic;) ludzie maja rozne pojecia wielkosci

jedni mowia ze duzo pieniedzy dla nich to 10 tys a inni 100 tys :)

takl samo dla mnei scisla czolowka to np 10 zawodnikow i w niej e2 sie nie miesci a dla ciebie to moze 20-30 :)

0

no bo nie nalezy chyba ze do czolowki tych ktorzy musza mic dograna pilke do nogi i pusta bramke przed soba....skoro gral na skrzydle to to dlaczego nie mogl sobie wypracowac sytuacji?? z asystami tez bylo kiepsko....bo to taki typ zawodnika a czolowke rozumie gracza ktory strzela wypracowuje sytuacje a jesli jest na nietypowej pozycji dla siebie to stara sie asystowac. A E2 do tego brakuje do tego techniki....

odstaje i to strasznie od czolowych napastnikow typu Messo Villa Ronaldo Drogba Torres(moze nie w obecnej formie)

takie mam zdanie i szanuje Twoje ;)

Ave

0

Ludzie OGAR!!!

przestancie sie wreszcie za przeproszenie spuszcac nad E2

chlopak w ostatnich 4-5 meczach strzelil bramki i wielkie rozterki was naszly.... poprzedni sezon byl beznadziejny w interze a to ze teraz strzelil kilka bramek sredniakom...cos jakies umiejetnosci posiada nogo dolozy w odpowienim czasie.....zapewne jest to napastnik dobry ale porownywanie go z najlepszym na swiecie to juz mega przesada do najlepszych jescze mu brakuje ho ho.....

napastnik ktory pasowal do Barcy oprocz Villi to Drogba tyle ze juz troche stary ale mozna by bylo na Torresa sie skusic;) w koncu kiedys forme odzyska bo to co robi pedro i bojan w tym sezonie to porazka.....juz lepiej zeby nolito gral.....

0

z calym szacunkiem do Pinto ale jezeli bym byl na miejscu Pepa to postawil bym na Rubena....chlopak podobno ma talent a przynajmniej nabierze doswiadczenia troche wystawiajac pinto i tak bedzie strach o strate glupiej bramki wiec z dwojga zlego lepiej niech mlody zagra ;)

swoja droga mysle ze dzisiaj gladko bedzie obstawiam 3:0

0

to jak slaby musi byc Inista :D (moim zdaniemnajlepszy pilkaz na swiecie) skoro nie strzla bramek tz 1 w sezonie:D

jesli myslisz ze artosc zawodnika mierzy sie w przebiegnietych km i liczbie bramek to mozesz sie z Gmochem spotkac;) pogadacie sobie;D

ile asyst mial ibra i ile swietnych meczy w tym sezonie .... ale przypieli mu metke drewna i jak to polowa bezmozgowych malolatow pisze brednie

0

kamil_9 powiedz mi ile etoo mial slabych meczy szgolnie w koncowkach sezonu?? no chyba ze nei pamietasz bo kibicujesz od zdpbycia lm ;)

0

kamil_9

"Dobrze że chociaż Xerez potrafi strzelić "

a realowi i arsenalowi to kto strzelil ?? pomysl zanim cos napiszesz rozumie mozna nie dazyc kogos sympatia ale pisanie takich pierdol mnie poprostu wk... przez takich jak ty normalni ludzi ktorzy chca sie wymienic pogladami musza czytac twoje wypociny..... idz na mirca i tam pisz takie glupoty

0

zastanawia mnie jedno dlaczego keita gra za yaya ?? czy pepnie widzi ze malijczyk jest bez formy?? ciagle widzi keite z poczaku sezonu

aa i gdzie teraz sa krytycy ibry?? dalej dawac na niego!!!! zal mi was ...

0

Boze daj mi moderatora zaraz bym polowe zbanowal ludzie ile wy macie lat 15?? tego sie czytac nei da co wy tu piszecie

0

sop://broker1.sopcast.com:3912/74174

0

tak sobie ogladam la lige ne tylko mecze barcy....i doszedlem do wniosku ze barca sama sobie pod górke robi... to ze przeciwnik muruje sie na 16 i ciezko jest zdobyc bramke to wina tylko i wylacznie zawodnikow barcy... ilekroc jest tak ze inesta czzy xavi przedrybluja 3 4 zawodnikow i zamiast uderzyc szukaja koronkowego rozwiazania..pewnie ze czasami im to wychodzi ale przewaznie jest to waleniem glowa w mur...gdyby pouderzac pare razy to obroncy widzac zagrozenie musieliby rozluznic szyki obronne...bylo by 100 razy latwiej...nie wiem czemu pep tego nie widzi...postawl by yaya zamiast segio zmoblizowal xaviego i ineste i po problemie...

0

bylem w tym roku na nauuracji sezonu ze sportingiem gijon i jakos nie zauwazylem zeby nie chcieli sprzedawac biletow osobom mowiacym po ang. wrecz przecwnie sami chodzili napeprzali "tckets tickets good price" ja bylem milo zaskoczony gdy zamowilem bilety na stronce nternetowej wydrukowalem a jak podsedlem do kasy powiedzieli ze moge spokojnie na nim wejsc :) malem nerwa jak wrzucalem bilet pod czytnik a goryl na mnie spoladal:) chociaz na stronie bylo pokazane ze wszystkie miejsca sa zajete to na meczu jeszcze z tysiac moze dwa byly wolne nie wiem z czego to wynikalo watpie zby tyle konikow bilety kupilo :) reasumujac camp nou spektakl wart kazdyc pieniedz goraco polecam

0

oladalem sport + o 23 wczoraj i tam reklamowali ze mecz barcy w srode bedzie lecial w srode o 21:55 na c+ sport 2 podobnie w weekend z deportivo tez na c+sport 2 pozdrawiam:)

0

"ale... ale ma jedną dużą wadę- a mianowicie jest problemowy, potrafi zepsuć atmosferę w zespole i obrazić się na wszystko i na wszystkich za nic" jak mnei denerwuja takie komentarze:D byles kiedys w szatni?widziales jak sie zachowuje? bo jesli wierzysz we wszystko co pismaki napisza to wspolczuje..... z reszta o ibrze tez wszyscy pisali ze wielka gwiazdeczka z niego i nei wiadomo jakl atmosfere popsuje i co...??gdzie sa teraz ci co tak mowili he??? wiec prosze was nei pierniczcie takich glupot

0

sam jestes burak.... kazdy ma prawo do wyrazania swojej opinii.... a Ty nie masz prawa do obrazania ...ale sadzac po twoim popularnym stwierdzeniu "zal" nie masz wiecej niz 16 lat wiec wybaczam;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?