O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 39
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Pomarzyć można, czemu nie ;>

0

C. Ronaldo wg mnie to zwykły, skupiony na sobie pozer, nic więcej! I nie jest dobrym piłkarzem, tylko WYLANSOWANYM dobrze piłkarzem! :) Visca el Barca!

0

Zgadzam się z Kaktusem i Campo.

Zapowiada się gorący week. :)

0

Bardzo mi przykro, że Barca nie wygrała przepustki do finału, Bayern byłby rozniesiony na łopatki. Ehh, ale cóż, życie. Niech teraz Eto`o pokaże, że nie tylko w Barcelonie był świetny :)

0

Dobrze pamiętam? To Kaka powiedział, że to dobry klub, i że Barca będzie miała nie lada wyzwanie w meczu z Villarrealem? Buahahah. Aż śmiać się chce. :D

Aż serducho szybciej podskakuje ;)

Visca el Barca !

Zobacz wszystkie

0

Noooo;]

To ja z niecierpliwością czekam na środęę ;J

pozdrawiam ;)

0

Kalor.

Zgadzam się z tobą.

To co ja napisałam o Valdesie to raczej nie było nic złego. Po prostu obrona dzisiaj jest w złej formie.

Ale to nic, Barca zawsze da radę, Visca el Barca. Nadal liczę na Eto`o który mimo tej akcji gdzie wdał się w niezły drybling jest moim ulubionym graczem.

Mam nadzieję, że wynik Barcy wzrośnie lub pozostanie tak jak teraz, 2:1.

;)

0

Barca wraca do siebie. Koniec kryzysu? OOOby.

0

Dobrze pamiętam? To Kaka powiedział, że to dobry klub, i że Barca będzie miała nie lada wyzwanie w meczu z Villarrealem? Buahahah. Aż śmiać się chce. :D

Aż serducho szybciej podskakuje ;)

Visca el Barca !

0

Eee, będzie dobrze :)

W każdym bądź razie jeśli wrócili do treningu to na stadion na pewno wyjdą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?