0

@siara10 jakoś w tym sezonie nie daliśmy rady.

0

Kolejny rzep. Ile można.

0

@Vini14 tak to jest głupie. Nawet bardzo.

0

@cules100pro jakie 100 ? Chciał mocno zejść z pensji.

0

To odkup Messiego. Podobno CVC było nie do przyjęcia. Kłamca.

1

@AlvaroHanso to może nam wytłumaczysz?

0

Jeżeli Mbape zostaje w PSG ton naprawę nie zdziwie się jak real wyskoczy z lewym.

0

Co za nieproduktywna pijawa.

3

@trolownik Nie. Wróci do Barcy.

0

@KibicBarcy84 czytasz cały wątek komentarzy czy tylko pierwszy?

0

@ForcaBarca12 ironia kolego. Wielu tutaj niestety tak uważa. Messiego uwielbiam :)

1

@Zbyszard nie sądzę. On się w tym PSG nie bardzo czuję. Zero utożsamiania się z klubem.

0

Tylko przeszkadzał. Niszczył drużynę. Niech nigdy już nie wraca. Człapak jeden.

0

@AbelKabel no chyba nie.

3

@Deviler to tak samo jak ci co nie potrafią pisać, czytać itp. Przeżyjesz gówno wiedząc.

2

@barteq np po to żeby być pierwszym Polakiem w Barcelonie. Po to żeby zmienić klimat ( Ania lubi to). Po to żeby mieć nowe wyzwania. Opcji jest dużo. A że Ty i Stanowski myślicie tak samo nie oznacza że macie rację.

1

@kamar24 Hala rybna

0

@bronx żeby mogli wygrać z Cadizem.

0

@Freek_Tom nie. Tylko Messiego. No chyba że Ty ich chcesz.

0

Barca musi odzyskać Messiego.

7

@RMadritpl real ogólnie jest dóży

0

Przypadek? Nie sądzę.

0

@mrlogic90 no cóż :D

0

@mrlogic90 haha no w sumie racja

0

@nachos91 każdy ma jakieś marzenia :)

9

Real Madryt wygrywa ligę i to nie wystarcza, wygrywa Ligę Mistrzów i mówi "zobaczymy, co będzie za rok". Nic nie będzie bo real nie może powąchać trypletu. O sekstecie nie wspominając.

1

@Kurkmen Pixel 4a. Fajny mały telefon. Bardzo polecam.

1

Nie strasz. Nie strasz.

1

120 minut meczu w nogach. Liczę na szybkie potknięcie w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?