oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@siara10 jakoś w tym sezonie nie daliśmy rady.
0
Kolejny rzep. Ile można.
0
@Vini14 tak to jest głupie. Nawet bardzo.
0
@cules100pro jakie 100 ? Chciał mocno zejść z pensji.
0
To odkup Messiego. Podobno CVC było nie do przyjęcia. Kłamca.
1
@AlvaroHanso to może nam wytłumaczysz?
0
Jeżeli Mbape zostaje w PSG ton naprawę nie zdziwie się jak real wyskoczy z lewym.
3
https://www.google.com/search?client=ms-opera-touch-android&channel=new&espv=1&q=please%20god%20no%20michael%20scott#fpstate=ive&vld=cid:6e8f74fe,vid:31g0YE61PLQ,st:0
0
Co za nieproduktywna pijawa.
3
@trolownik Nie. Wróci do Barcy.
0
@KibicBarcy84 czytasz cały wątek komentarzy czy tylko pierwszy?
0
@ForcaBarca12 ironia kolego. Wielu tutaj niestety tak uważa. Messiego uwielbiam :)
1
@Zbyszard nie sądzę. On się w tym PSG nie bardzo czuję. Zero utożsamiania się z klubem.
0
Tylko przeszkadzał. Niszczył drużynę. Niech nigdy już nie wraca. Człapak jeden.
0
@AbelKabel no chyba nie.
3
@Deviler to tak samo jak ci co nie potrafią pisać, czytać itp. Przeżyjesz gówno wiedząc.
2
@barteq np po to żeby być pierwszym Polakiem w Barcelonie. Po to żeby zmienić klimat ( Ania lubi to). Po to żeby mieć nowe wyzwania. Opcji jest dużo. A że Ty i Stanowski myślicie tak samo nie oznacza że macie rację.
1
@kamar24 Hala rybna
0
@bronx żeby mogli wygrać z Cadizem.
0
@Freek_Tom nie. Tylko Messiego. No chyba że Ty ich chcesz.
0
Barca musi odzyskać Messiego.
7
@RMadritpl real ogólnie jest dóży
0
Przypadek? Nie sądzę.
0
@mrlogic90 no cóż :D
0
@mrlogic90 haha no w sumie racja
0
@nachos91 każdy ma jakieś marzenia :)
9
Real Madryt wygrywa ligę i to nie wystarcza, wygrywa Ligę Mistrzów i mówi "zobaczymy, co będzie za rok". Nic nie będzie bo real nie może powąchać trypletu. O sekstecie nie wspominając.
1
@Kurkmen Pixel 4a. Fajny mały telefon. Bardzo polecam.
1
Nie strasz. Nie strasz.
1
120 minut meczu w nogach. Liczę na szybkie potknięcie w lidze.